Zuhal Topal'la Sofrada

9 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Ayşe Gülnur Gültekin]

9 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Ayşe Gülnur Gültekin yarışacak. Aslen İstanbullu Ayşe Gülnur Gültekin 9 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sırasında yarışan gelin oldu. Henüz 8 yıllık evli olan Ayşe Gülnur Gültekin kaç puan aldı? Ayşe Gülnur Gültekin’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 9 Nisan Cuma Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucun hangi gelin en yüksek puanı aldı? Haftalık puan durumu ve daha fazlası bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal 30 Nisan Cuma Puanları ve Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Zuhal Topal’la sofrada son bölümde yarışan Saniye birinci olmayacağını yemekleri bittikten sonra fark etti. Ana yemeğindeki eksiklikler yanı sıra bir çok yemeğindeki eksiklikler nedeniyle yarışmayı yarıda bırakmak istedi. Kaynanalar da Saniye2nin düşen motivasyonuna 2 ve 3 puan vererek haftanın puanlama olarka en zayıf masası ilan ettiler. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 23 Nisan 2021 Cuma Puan durumu ve Puanları için tıklayınız.

9 Nisan Cuma Zuhal Topal'la Sofrada bugün Ayşe Gülnur ve kaynanası

Ayşe Gülnur Gültekin kendisinden önce yarışan gelinin bir çok kaynanadan 3 puan aldığını, bugün Zuhal Topal’la Sofrada 9 Nisan Cuma Puanları sırasında ellerinden yüksek puan kaldığı için %100 birinci olacağını düşünse de sunum sırasında aksilikler peşini bırakmayacak.

Zuhal Topal 9 Nisan puanlaması sonucunda Ayşe Gülnur en az 32 puanı alması gerekiyor. Ortalama her bir kaynanadan 6 ve 7 puan alması gereken Ayşe Gülnur 9 Nisan Cuma Zuhal Topal puanları sonucunda birinci olmaktan başka çaresi olmadığını dile getirdi.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Ayşe Gülnur Gültekin’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Ayşe Gülnur Gültekin’in menüsü kaynanalar ne dedi? Kaynanalar kaç puan verdi? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları yazının devamında bulabilirsiniz.

=> 5-9 Nisan 2021 Zuhal Topal Tüm Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 9 Nisan Cuma (2020)

9 Nisan Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Ayşe Gülnur Gültekin. Aslen İstanbullu olan iki çocuk annesi olan Ayşe yarışma için 5.000 TL masraf ettiğini, birinci olmaktan başka çaresi olmadığını dile getirdi.

Yarışmaya kendisi katılmak istediğini, en çok da 7 yaşında ki kızı Ela’nın ısrar ettiğini, kaynanasında habersiz başvuruda bulunduğunu, lakin kaynanası Zeliha hanım gelmemek için ayak dirediğini dile getirdi. Ayşe Gülnur hem kaynanasının hem de kızının güvenlerini boşa çıkarmamak için bugün 9 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında en az 32 puan alması gerekecek.

9 Nisan Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin ve kaynana

Ayşe Gülnur bugün 9 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları ve Puanlaması eğer ki 30 ve altında puan alması halinde %100 haftanın birincisi Eda olacak. 

Haftanın final bölümünde 9 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan Gülnur ve kaynanası Zeliha hanım hakkında merak edilen bilgileri alt kısımda açıklanmıştır.

9 Nisan Yarışmacısı Ayşe Gülnur Gültekin

Zuhal Topal'la Sofrada Ayşe Gülnur Gültekin

 • 8 yıllık evli
 • İki çocuk annesi
 • Aslen İstanbullu
 • Bir oğlu bir kızı var
 • Kızı 7 yaşında
 • Kızının Adı Ela
 • Hırslı biri
 • Aynı zamanda sivri dilli
 • Kendisine güveni tam
 • Lokanta sahibi

9 Nisan Yarışmacı Kaynana Zeliha Gültekin

Zuhal Topal'la Sofrada Zeliha Gültekin

 • Aslen Sivaslı
 • İki Torunu var
 • İstanbul Üsküdar da yaşıyor
 • Az konuşuyor
 • Polemiğe girmeyi hiç sevmiyor
 • Gelinin eline ve diline güveniyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Ayşe Gülnur Gültekin’in menüsünü verdikten sonra Gülnur’un menüsüne gelen eleştirileri verilecek. Günün sonunda Gülnur’a gelecek olan Zuhal Topal’la Sofrada 9 Nisan Cuma Puanları ile puanlaması bu yazının en sonunda tablo içinde aktarılacaktır.

9 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Ayşe Gülnur’un Menüsü 

 • Düğün Çorbası Çorbası
 • Ispanaklı Mantarlı Galette
 • Yeşil Elmalı Kereviz Salatası
 • Patates Sufle
 • Poğaça Köfte
 • Fırın Makarna
 • Çıtır Kabak
 • Portakallı Roka Salatası
 • Kupta Tiramisu
Zuhal Topal'la Sofrada 9 Nisan Cuma Puanları alacak yarışmacı ve menüsü

Kaynanalar bu haftanın son yarışmacısı olan Ayşe Gülnur Gültekin’in menüsünü gördüklerinde aynen şunları söylediler;

Karışık buldum
Ana yemekte makarna olmamış
Yemekler uyumsuz
Zaman kaybı

Kaynanalar

Kaynanalar haftanın final bölümünde final masasına uygun seçilmediğini, karışık ve birbirleri ile uyumsuz yemekleri bir arada verdiği için Ayşe Gülnur’u bu konuda eleştirdiler. Dikkat: Ayşe Gülnur Gültekin’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabını yazının sonunda ki tablo içinde verilmiştir. 

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 9 Nisan Cuma puanları ile haftanın kaderi belli olacak. 15.000 TL sahibini bulurken hafta başında beri gelinler den biri sadece emeklerinin karşılığını alacak.

9 Nisan 2021 Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Son yarışmacı henüz yarışmadan bugün 9 Nisan Cuma Zuhal Topal’la sofrada puan durumu öncesinde toplam puanlara bakıldığında birinci olan Eda’nın 31 puana sahip olduğu görülüyor. 

Zuhal Topal’la Sofrada 9 Nisan Cuma puanları sırasında hangi kaynana kaç puan verdi? bu haftanın son yarışmacısına Zuhal bugün kaç verdi? Soruların cevapları ise alt kısımda sizleri bekliyor.

9 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

Bu hafta ilk bölümü 5 Nisan 2021 tarihinde gelen yarışma programında haftanın final bölümü bugün 9 Nisan Cuma günü yapılacak. Ayşe Gülnur Gültekin’in alacağı puanlar sonucunda 9 Nisan Cuma Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucunu %100 netlik kazanacak.  

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu
Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazı görseli

Henüz Cuma puanları verilmeden önce Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu sonucuna (Toplam Puanlar) alt kısımda verilmiştir. 

 • 5 Nisan Pazartesi Puanı (Dilek Boran): 28 Puan
 • 6 Nisan Salı Puanı (Gamzenur Acar): 23 Puan
 • 7 Nisan Çarşamba Puanı (Eda Turan): 31 Puan
 • 8 Nisan Perşembe Puanı (Saniye Atar): 15 puan
 • 9 Nisan Cuma Puanı (Ayşe Gülnur Gültekin): 23 Puan

İlk dört gün boyunca yarışan gelin Gülnur dışında tüm yarışmacıların puanları belli olduğu için şu an için 15.000 TL’ye en yakın isim Eda Turan oldu.

Ayşe Gülnur Gültekin Çarşamba günü yarışan Eda Turan’ın elde ettiği 31 puanı geçmek için bugün Zuhal Topal’la Sofrada 9 Nisan Cuma puanları için ter dökecek. İşte Ayşe’nin puanları…

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

9 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Ayşe Gülnur Gültekin)

Rukiye  6
Pakize Acar  4
Sultan Turan  3
Kadire Atar  4
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   23

**9 Nisan 2021 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 9 Nisan Çarşamba Fragmanı İzle

Aslen İstanbullu olan İstanbul Üsküdar da yaşayan iki çocuk annesi Ayşe Gülnur Gültekin’in yarıştığı 9 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve puanlamasının yapılacağı haftanın final bölümüne ait Zuhal Topal’la Sofrada 9 Nisan fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. Sivri dilli ne demek? Ayşe sivri dilli yazmışsınız anlamadım
  ondan sordum? Ama Elin hızlı Ayşe hanım çabuk bitirdin yemeklerini bakalım tahminim doğrumu çıkacak 🤔😉 EDA TURAN
  15.000TL yi kazanır diyorum ☺️

 2. Pakize hanım hem iştahım kesildi diyorsun Hem yemeğim neden
  az diyorsun Çok güldüm 😁😁😁 Yaa Alem kadınsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu