Gelinim Mutfakta

9 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu [Toplam Puanlar]

Gelinim Mutfakta 9 Ocak Perşembe günün birincisi kim oldu? Elif son bölümde aldığı puanlarla bu hafta zirvede kalmayı, hafta bu hafta bilezikleri bile almayı garantileyen isim oldu. Bugün Gelinim Mutfakta 9 Ocak Perşembe Puanları sırasında yine Elif günün birincisi olacak isim olduğunu, zira bu hafta tüm çeyrekleri alan gelin olmasını bekliyoruz. Not: bugün 9 Ocak puan durumu sonucu yazının en son kısmında verdik.

=> Bu arada 6 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bugün 9 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta puanları sırasında kaynanalar arasında sadece Elif’in kayın validesi iki adet bir kullanacak. Oysa kaynana Çiğdem devamlı iki bir kullanan Hüsniye Karabulut’a isyan edip ağlamıştı. Ancak görüyorum ki Çiğdem aynı haksızlığı yapmaya 3 aydır devam ediyor.

=> [pembebuton]23 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.9 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Kaynanalar Daha önce bu program da hiç bir gelin Çarşamba gününden bu hafta bilezikleri alacağını garanti edememişti. Bunu neye dayanarak söylüyorum. 9 Ocak Perşembe puan tablosu sonucuna baktığımızda Elif ile en yakın rakibi arasındaki puan farkı bunu kolaylıkla açıklıyor. Not: 9 Ocak Perşembe gelinim Mutfakta puanlaması yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> [mavibuton]16 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bugün 9 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi Elif dışında bir başka yarışmacı olur işse Elif rekor kıramayacak. Anladığımız Elif de bir rekora imza atıp, yarışmadan gidecek. Zira Ezgi’yi geçemeyeceğini düşündüğü için mi? Yoksa yönetim buraya kadar mı devam edecek. Orasını bilmem ama bu hafta çeyreklerin tamamını Elif’in alacağını düşünüyorum.

=> [mavibuton]10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton]? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız. Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseli

Zavallı Aydan. Hafta finalinde bilezikleri aldıktan sonra o kadar kararlı ve bilezikleri almak için kendine güveni gelmişken, yarışmadan çekilmesi, Fatih Ürek’in hülyaya karşı Elif’e bir vermesine kızmasında dolayı, gururlu Hülya yarışmadan ayrılmak istedi. Buna da kılıf uydurmak zorunda kaldılar. Dikkat: Bugün 9 Ocak Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmı, yazının sonunda tablo içinde verdik.

Aydan gittikten sonra meydan Elif’e kaldı. Bugün Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu sonucun yine ve yeniden Elif çeyrek altını alacaktır. Ben bu durumda diğer yarışmacıların çerez muamelesi görülmesine üzülüyorum. Elif bilezik kazansın diye süs gibi duruyor, istediği puanlar dahi verilmesine müsade edilmiyor. Hakikaten acınacak halleri var benim gözümde.9 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olan Elif

9 Ocak Perşembe haftalık toplam puanlar öncesinde Elif hafta başından beri aldığı puanlarla zaten Cuma günü kesin olarak bilezikleri garantilediği için bugün kaynana Çiğdem yaptığı puanlama ile bizleri şaşırtacak. Zira iki bir kullansa bile Elif’i bulamayabilir. Biz de bu puanlamanın gerçek olduğuna inanacağız. :)

Bugün Gelinim Mutfakta 9 Ocak Puanlama kısmı normal de diğer günlerde yapılan puanlamadan daha önemli oluyordu. Bu önemli kısıma biraz değinmek istiyorum. Her ne kadar yarışmada heyecan kalmasa da.

 • Eleme potasında düşen %100 belli olacak.
 • Bilezikleri alacak kesin olarak belli olacak.
 • Eleme potasında kimlerin yarışacağı ortaya çıkacak
 • Kimler ise bilezik yarışında olacağı netleşecek.

Bu avantajlar ve sonuçları bir arada sunacak olan Perşembe puanlama sonucu, bu hafta elif’in ilginç puanları ile çak farklı bir noktaya geldi. Bir insan kendisinden anca bu kadar nefret ettirir.Gelinim Mutfakta 9 Ocak Perşembe Haftalık Toplam Puanların Belli Olduğu an Aleyna

9 Ocak Perşembe günü yani bugün çeyrek altını alan gelin her kim olursa olsun, toplam puan durumu sonucunda zirvede yer alan isim asla değişmeyecek. bu isim de Elif olacak.

Gelinim Mutfakta 9 Ocak Perşembe Puan Durumu (2020)

9 Ocak Perşembe puanlaması sırasında kimin ne puan alacağının artık bir önemi kalmadı. zira Elif hafta başından beri aldığı puanlarla Çarşamba gününden bilezikleri garantiledi. Bu konuda Fatih Ürek’in kaynanalara açıktan baskısı da çok etkili oldu. Elif’e bir veren kayın validelere karşı fırça atan Fatih Ürek tarafsızlığını yitirdi. Gelinim Mutfakta 9 Ocak Puan durumu sonucunda hala zirvede Elif akçam olmaya devam edecekGelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

Benim bu haftadan anladığım Aydan’ın kendi gitmesi ve sonrasında Elif’in fire vermeden çeyrekleri toplamasının arkasında verilen bir söz yada bir anlaşma olduğunu düşündürüyor. Eğer bu dediğim doğru ise bugün çeyrek altını alan gelin gene Elif olacak. Not: Gelinim mutfakta puanlama kısmı yazının en son kısmında verdim.

Karadeniz’in gururu Goncanur’un kayın validesi Emine hanım, Elif’e karşı yapılan kayırmacayı görüp bu konuda dik durmak istese de Fatih Ürek’in yayın esnasında verdiği puanlara karşı kızmasına neden oldu. Aynı puanları Çiğdem 3 aydır vermesine rağmen Fatih bir kere bile ağzını açmamıştı. Not: Bu hafta 9 Ocak Perşembe puanları yazının en son kısmımda bulabilirsiniz.Gelinim Mutfakta 9 Ocak Perşembe Puanları Verecek Kayın valideler

Son bölümde bu hafta Goncanur kayın valideler kahve yapmasında sonra bugün bu görevi eline alan Elif oldu. Elif yemekten önce gelip, kayın validelerin nasıl kahve sevdiğini not alıp ona göre kahve yapmak istediğini söyledi. Bu duruma şaşıran kaynana Emine ise aynen şu sözleri sarf etti.

“Elif Gonca’yı kıskanıyor. Bir gün sonra Kahve yapıp getir mi?”
Kaynana Emine

Sözleri ile Elif her yerde ben varım diyerek kendisini kanıtlamaya çalışıyor. Her daim göz önünde olmaya çalışan Elif’in bu tavırlarını çok önceden gören Hatice Karabulut, Elif ile konuşmayı kesmesi Elif’in çok zoruna gitmişti. Anlaşılan Hatice bu durumu çok önceden fark etmiş. Not: Bugün puanları sonucu 9 Ocak Gelinim Mutfakta Puan durumu yazının en son kısmında verdik.9 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Gelinim Mutfakta Son bölüm de aldığı 17 puanla bu hafta üçüncü çeyreğini de alan Elif, adeta rekora koşuyor. Kayın validesi iki adet birleri çatır çatır kullanırken sesi çıkmayan Fatih, diğerleri iki bir kullandığında ise aslan kesiliyor. Yazık Fatih Ürek yazık. 

9 Ocak Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Şahsen artık bu soruyu bile merak etmiyorum. Eminim ki bundan sonra Elif’e yapılan kayırmacayı herkes gördükçe bu programın reytingleri de düşecektir. Bu durumu önlemek adına bir çok kez çağrı yapsam da iç yapımların umurunda dahi olmadı.9 Ocak 2020 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanlaması yapıldığı an Aleyna

Bu günün sonunda 9 Ocak Perşembe haftalık toplam puan durumu sonucu netlik kazansa da zirvede %100 Elif olacak. elif bilezikleri almayı ilk defa Çarşamba puanlama sonucunda garantileyen ilk gelin oldu.

Burada şunu söylemek istiyorum. Yarışmada olan gelinler çok mu kötü yemek yapıyor. Asla! Zira Aydan varken Goncanur harika yemekler yapıp, harika puanlar alıyordu. Ancak Aydan gittikten sonra Fatih Ürek’in de baskısı ile Emine kaynana gelini bulama oldu. Dikkat: 9 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu yazının en son kısmında açıkladım.Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak Resmi

Birazdan kaynanalar puanlama kısmına gelip, günün yemeği için puanlarını verecekler. Tabi sonunda bir gelin bugün kim birinci sorusuna cevap olacak. Bir bu simin iç yapımlarla sözleşme imzalayan Elif Akçam olacağını düşünüyoruz. Neden sözleşme imzalayan diyorum. Elif hemşirelik mesleğini bırakıp kadrolu yarışmacı olduğunu, eski iş yeri ile tüm ilişkisini bitirdiğini açıklamıştı. 

Gelinim Mutfakta 9 Ocak Yozgat Böreği

 • 500 gram ıspanak
 • 100 gram pastırma
 • 1 çorba kaşığı tereyağı
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 adet kuru soğan
 • 1 adet orta boy domates
 • 1 adet yumurta
 • 500 gram yufka

Kızartmak için;

 • Sıvı yağ 

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

B haftanın dördüncü bölümünde yani 9 Ocak 2020 Perşembe günü Fatih Ürek yöresel bir yemek yapılmasını istedi.Ben de daha önce adını hiç duymadığım bu böreğin nasıl yapıldığını, bil hassa tadını çok merak ediyorum. Yozgat Böreği için yarışmacılara 50 dakika süre verdi.

Puanlama konusunda artık Elif’in bu hafta bilezikleri alacağı şimdiden kesinleştiği için bu saatten sonra dikkat edin Çiğdem hanım elif’in tabaklarını bulma da zorlanacak. Bence bazı kimseler için tabakların bilgisi veriliyor. Not: çeyrek altını bugün kim  kazandı? sorusunun cevabı yazının son kısmında verdim.

bugün günün birincisi kim olursa olsun hafta finalinde Elif bilezik alacak. Yani bu hafta çerezden bir hafta oldu. Yazık o güzelim programı mahvettiniz.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 9 Ocak Puanları (09/01/2020 Perşembe)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 2
Goncanur  : => Emine‘nin Gelini 1
Burçin : 5
Aleyna : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Macide‘nin verdiği Puanlar

Elif : 2
Goncanur : 1
Burçin : 5
Aleyna: => Macide’nin Gelini 4

*************************
” 9 Ocak 2020 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Goncanur : 3
Burçin : 2
Aleyna : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Elif : 5
Goncanur : 1
Burçin : => Özden’in Gelini 2
Aleyna : 4

*************************

Gelinlerin 9 Ocak 2020 Perşembe Toplam Puanları

Elif 2 2 5 5 14
Goncanur 1 1 3 1 6
Burçin 5 5 2 2 14
Aleyna 3 4 1 4 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (9 Ocak – 10 Ocak Haftası) – Perşembe

*************************
Elif           : 47 + 14 = 61
Goncanur : 27 + 6 = 33
Burçin     : 26 + 12 = 38
Aleyna    : 27 + 12 = 39

*************************

Gelinim Mutfakta 9 Ocak Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

9 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF & BURÇİN
Gelinim Mutfakta 9 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ BURÇİN
9 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GONCANUR

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Ocak 2020 Cuma Fragmanı İzle

10 Ocak 2020 Cuma  günü yeni yılın ikinci haftasının final bölümünde neler olacağının kısa bir özeti mahiyetinde olan 10 Ocak Cuma 435. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri beklemektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu