Zuhal Topal'la Sofrada

9 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Pınar Tarakçı)

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 9 Ocak Perşembe Pınar Tarakçı yarışacak. 35 yaşında olmasına rağmen 14 yıllık evli olan Pınar, bu tecrübesini günün menüsünü de kullanıp kayın valideleri etkileyeceğini düşünüyor. Ancak kaynanalar bugün Zöhre kaynanadan intikam almak için geldikleri için Bugün 9 Ocak Perşembe puanları sırasında Pınar’ın hak etmediği puanlar verilecek.

=> 6 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Rabia kaynana, Zöhre kaynananın elinde bulunan üç puanı halen kullanmadığını ve bugün de kendi günü olduğu için cuma günü yarışacak olan kendi gelinine vermesi haline masayı dağıtacağını söyleyerek yüksek perdeden konuştu. Rabia kaynananın bu korkusu bugün Zuhal Topal 9 Ocak Perşembe Puanları sırasında elindeki en düşük puan olan 4 puanı kullanmasına neden olacaktır.

=> Bu arada [mavibuton]16 Ocak Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan Verdi[/mavibuton]? sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız.9 Ocak Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Ve KaynanaGelinler emek emek 2,5 saat içinde yemeklerini yapsa da kaynanalar sen bana kaç verdin? Ben de sana ona göre bir puan vereceğim mantığı ile puanlama yaptığı için genel de haftanın birincisini sunucumuzun puanlaması belirliyor. Bu nedenle 9 Ocak Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sorusunun cevabı tablo içinde mavi yazı ile verdik.

=> Bu arada [pembebuton]10 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı[/pembebuton] olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal bugün kaç puan verdiğini ve Pınar’ın menüsünde neler söylendiğine geçmeden evvel her hafta farklı kaynana ve onların gelinleri yarıştığı için bu hafta yarışan yarışmacıları tanıttığım [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada  (6 Ocak-10 Ocak) Yarışmacıları[/pembebuton] tam da sizlere göre diyebilirim.

=> Bu arada [mavibuton]10 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 9 Ocak Perşembe (314. Bölüm)

9 Ocak Perşembe (2020) günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Pınar Tarakçı. Aslen Sivaslı olan ama Erzincan gelini olan Pınar eşi ile birlikte İstanbul da yaşıyor. Kuzeni vasıtası ile eşi Serkan bey ile tanışan Pınar Tarakçı şu an 14 yıllık evli ve iki çocuk annesidir. Dikkat: bugün Zuhal Topalla puanları yazının son kısmında verdik.Zuhal Topal'la Sofrada 9 Ocak Perşembe bu hafta Yarışmacıları

Verdiği puanlarla diğer kaynanaların tepkisine neden olan Zöhre kaynana bugün gelini vasıtası ile hesap verecekler. Bir nevi intikam günü olduğu için Zuhal Topal’la Sofrada 9 Ocak Perşembe Puan durumu sonucunda zirvede yer alan ilk gün yarışmacısının yeri değişemeyeceğini düşünüyorum.

9 Ocak 2020 Perşembe günü bu haftanın dördüncü bölümü olan 314. bölümde yarışacak olan Pınar Tarakçı ile kaynanası Zöhre Tarakçı hakkında ki bilgiler, alt başlıkta açıklanmıştır.

Pınar Tarakçı (9 Ocak Perşembe Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Pınar Tarakçı - 9 Ocak Yarışmacısı

 • 35 yaşında
 • 14 yıllık evli
 • Aslen Sivaslı
 • Şu an ev hanımı
 • Asıl mesleği grafikerlik
 • 2 çocuk annesi

Zöhre Tarakçı (9 Ocak 2020 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la sofrada 9 Ocak Yarışmacı Kaynana Zöhre Tarakçı

 • Aslen Erzincanlı
 • 60 yaşında
 • 3 çocuk annesi
 • 2 oğlu bir kızı var
 • Organik lezzet düşkünü
 • Eşi Muhtar

Muhtar eşi olan kaynana Zöhre hanım eşinin muhtar olmasında sonra kışın gelinin yanına gelemediğini ve eşi ile Erzincan da kaldığını açıkladı. Not: Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının en sonunda verdik. Kaynana Zöhre’nin 14 yıllık gelini Pınar’ın eşi Serkan bey ile tanışma hikayesine kısacık değinmek istiyorum.9 Ocak Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada bugün - 314. bölüm

14 yıl önce internetin ve sosyal medyanın olmadığı zamanlar da Serkan Kuzenin arkadaşı olduğunu ve kuzeninin yanına gittiğinde Serkan bey orada kendisini gördüğünü telefonda bir süre konuştuktan sonra evlendiklerini açıkladı. Dikkat: Bugün 9 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada puanlaması yazının en sonunda verdim.

Kaynanaların Bugün Verebilecekleri En düşük Puanlar

 • Şehzade: 4 
 • Rabia: 3
 • Yeter: 4 
 • Havva: 4

Bu hafta ilgin ve olmayan yemeklerin yüksel aldığı bu hafta kaynanalardan halen bir kısmı, 3 puanını ellerinde tutuyor. Bugün özellikle kaynana Rabia ertesi günü kendisi yarışacağı için elindeki 4 puanı verip vermeyeceğini oldukça merak ediyorum. 

9 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Pınar’ın Menüsü 

 • Tarhana Çorbası
 • El açması Ispanaklı Börek
 • Yoğurtlu Bulgur Köfte
 • Fırında Püreli Et Sote
 • Renkli biberli Şehriye pilavı
 • Mevsim Salatası
 • Furambuazlı Cheesceke

Zuhal Topal'la Sofrada 9 Ocak Perşembe Puanları Alacak Menü


35 yaşında olmasına rağmen 14 yıllık evli olan tecrübeli gelin Pınar’ın menüsünü gören kaynanalar oldukça sert eleştirilerde bulundular. Kimisi kolay kimisi ise et ve protein çok fazla olduğunda yakında. İşte kayın validelerin eleştirileri;

“=> Menüyü hiç güzel bulmadım
=> Menü çok basit benim menüm daha zordu
=> Çok basit
=> Hep et var
=> Benim Menüme yaklaşamaz bile

Kaynanaların Menü eleştirisi

Kaynanaları düşük puanlarla başladığı hele ki harika bir menüye düşük puanlar vermesi ile ardında gelenlerin de bu düzene uyduğu bu hafta yine haftanın birincisini sunucumuzun puanlaması belirleyecek. Kısaca sunucumuzdan hatırı sayılır puan alan gelin birinci bitirme olasılığı oldukça fazla bu sebeple bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının en son kısmında açıkladık.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 9 Ocak Puanları sırasında Zöhre kaynanadan intikam almak isteyecek çok fazla kaynana var. Zira olmayan yemeğe yüksek verdi. Akabinde olmadığını ve düşük vermesi gerektiğini söyleyip pot kırdı. İlk günde güzel ve olmuş masaya düşük verdi. Dolayısı ile Zöhre hanım için intikam çanları çalmaya başladı.

*************************
” 9 Ocak 2020 Perşembe Puanları  her kaynana sonrasında anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanları görebilmek için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Zuhal Topalla Sofrada dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Zuhal Topal 9 Ocak Perşembe puanlaması sırasında Zöhre kendisine gelecek düşük puanlar öncesinde yarışmacı Pınar menüye gelecek en ufak eleştiride kayın validesinden destek beklediğini açıkladı. zira kendisi hem yemekleri servis edip hem de kayın validelere karşı laf yetiştirmek istemediğini düşünüyorum.9 Ocak 2020 Zuhal Topal'la Puan Durumu Belli Olduğu an

9 Ocak Perşembe Zuhal Topalla Sofrada haftalık puan durumu birazdan hem kaynanaların hem de sunucumuzun vereceği puanlaması ile netlik kazanacak. Ancak büyük ihtimalle 27 puanı geçemeyeceğini düşünüyoruz. 

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (6-10 Ocak 2020)

Bu hafta yarışan gelinler her zaman olduğu gibi düşük puanlar aldı. Hak etmediği puanları alan yarışmacıların yanı sıra iyi yemekler düşük, kötü ve pişmemiş yemeklerin yüksek puanlama aldığı bu hafta Zöhre kaynananın verdiği puanlar olay oldu. Verdiği puandan hemen pişman olan Zöhre kaynananın gelini Pınar, bugün yarışacak. Bu arada Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucu hemen alt kısıma ekledik. 

 • 6 Ocak 2020 Pazartesi Puanı (Dilnaz Kanat) = 27
 • 7 Ocak 2020 Salı Puanı (Irmak Çipil) = 22
 • 8 Ocak 2020 Çarşamba Puanı (Sultan Yurtsever) = 25
 • 9 Ocak 2020 Perşembe Puanı (Pınar Tarakçı) = 32

Şu an gelinlerin ilk günden beri aldığı puanlara baktığımızda, ilk gün yarışmacısı Dilnaz Kanat’ın üstünlüğünü görüyoruz. Ancak kaynanalar ellerindeki düşük puanları tüketmeye başladığı için Dilnaz’ın puanları her an aşılabilir bir seviyede. Dikkat: Zuhal Topal’la Sofrada 8 Ocak Puanları hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

9 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Pınar’ın Puanları)

Şehzade  4
Yeter  7
Rabia  7
Havva  6
Zuhal Topal    8
TOPLAM   32

**9 Ocak 2020 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 9 Ocak Perşembe 2020 Fragmanı (314. Bölüm)

14 yıllık evli 35 yaşındaki grafik tasarımcı Pınar Tarakçı’nın yarıştığı bölüm olan 314. bölüm fragmanı yani Zuhal Topal’la Sofrada 313. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu