Gelinim Mutfakta

9 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 9 Şubat Çarşamba günün birincisi ile puanları netlik kazandı! 9 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu, bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün kim birinci oldu? 9 Şubat Puan durumu sonucu en yüksek puanı kim aldı? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 09/02/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 9 Şubat 2022 Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? Yeşim kaç puan aldı? 9 Şubat çeyrek altını kim kazandı? Miyase kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 16 Mart Çarşamba Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (10/02/2022) 9 Şubat Çarşamba günü Deniz (-2) puan ceza almasına rağmen 16 puanla günün birincisi olan gelin oldu. Deniz ilk defa çeyrek altını alırken, hülya 7 puanla günün sonuncusu oldu.

=> Gelinim Mutfakta 9 Mart Çarşamba Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 9 Şubat Çarşamba Puanları ile Çarşamba puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, gözler yeni gelen gelinlerin alacağı puanlar üzerinde olacak.

=> 2 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

9 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Yeni gelen yarışmacılar, Çarşamba gününden itibaren yüksek puanlar alması halinde, eskilerden Yeşim ya da Miyase’nin gideceği anlamı taşıdığı için özellikle Deniz’in alacağı puanlar, haftanın kaderini değiştirecektir.

=> 23 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucu için tıklayınız.

Bugün 9 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 9 Şubat Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 16 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Salı günü verilen puanlamada Deniz hata yapmasına rağmen iki kaynanadan beş puanı alan isim oldu. Aldığı yüksek puanlarla Deniz eleme potasından kendisini kurtarmak için ciddi bir avantaj elde ederken, Nursel Ergün ise olmayan tabağa verilen beş puandan dolayı rahatsızlığını açıkça dile getirdi.

=> Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

9 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, Deniz ya da hülya yine yüksek puanlar günü kapatması halinde, bugün eskilerden en düşük puanı alacak isim, Cuma günü eleme potasına düşme riski ile karşı karşıya kalacak.

=> 11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 9 Şubat Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz Cuma günü yarışmacı Nursel, Yeşim’i eleme şakası yapmış, Yeşim ise bunu gerçek zannedip göz yaşlarını tutamamıştı. Bu hafta aynı durumu bu defa gereçten yaşamak istemeyen Yeşim, canla başla yemeklerine odaklanmak istiyor.

=> Gelinim Mutfakta 11 Şubat Cuma Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Son zamanlarda yarışmada olmayacak denilen birçok olay ekrana geldi. Bileziği hak ettiği halde bilezik almayan gelin, bunların en başında geliyor. Miyase Cuma günü hak ettiği beş bileziği almak için bugün, 9 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak istiyor.

=> 10 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu sonucunu öğrenme için tıklayınız.

Geçen hafta yarışmayı izleyen kitle ile bu hafta yarışmayı izleyen kitle arasında ciddi bir fark fark. Kanal ve program yetkililer bu durumun nedenini ararken, sosyal medyada Nursel’in sunumları ve hak edilen beş bileziğin verilmemesi programın izlenmesine neden oldu.

9 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Gelinim Mutfakta son bölüm de yemeğini yanlış yapan Deniz’e gelen beşlerden rahatsız olan Nursel, özellikle Deniz’e beş puan veren kaynana Beyhan’a şöyle dedi.

“Hani sen aşçısın ya. Hani yemeklerden anlıyorsunuz ya!” Nursel Ergin

Diyerek kaynana Beyhan’ın Deniz’e verdiği beş puandan rahatsızlığını dile getirdi. Ancak burada büyük bir sorun var. Yarışmanın formatı lezzetli yemekleri bulma yarışması değil, gelinini bulma yarışması olduğunu sunucu anlaşılan unutmuş olmalı.

Lezzetli yemeklerin puanlama sırasında beş puan gitmesi için kaynanalar gelinlerini izlememeli. Kaynanalar gelinlerine tüyo asla vermemeli. Ancak bu sayede lezzetli yemekler normalden daha fazla puan alacaktır. 

Nursel Ergin bir sunucudan daha çok beşinci yarışmacı gibi takılıyor. Olmayan tabağa beş verilmesine yarışmacılar büyük tepki gösterirken, sunucu Nursel de gelinler gibi tepki gösterip, hatta üstüne kaynanalara fırça atması “Yok Artık! Bu kadar da olmaz ki…” dedirtti.

9 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Deniz ve Kaynanası

Kaynanalar Salı günü sunucudan yediği fırça ile bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında, hangi geline beş puan verecekleri şimdiden merak konusu oldu.

Yeşim kendi kaynanasının verdiği puanlamaya karşı Salı günü büyük tepki gösterdi. Bugün de stüdyoya kaynanasının kartondan resmini kaynanalar odasına getirip, kendisini ekrandan izlemesini istemesi üzerine, kaynana Beyhan şöyle dedi. İşte kaynana Beyhan’ın o sözleri;

“Bu ne Ya!” Kaynana Beyhan

Sözleri ile kaynana Beyhan Yeşim’in eleştirisi ve buna karşı stüdyoya getirdiği kartondan resmine büyük tepki gösterdi. Diğer kaynanalar ise “Benim gelinim yapsaydı, o kartonu yırtardım!” diyerek tepki gösterdi.

9 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Dört kaynana sunucunda yediği fırça üstüne bir de kaynana Beyhan kendi gelininden aldığı tepkilerden sonra, bugün Gelinim Mutfakta 9 Şubat Puanlama sırasında, gelinini bulup beş puan vermesi bekleniyor.

Cuma günü yarışmaya dahil olan Deniz ve Hülya, bu hafta yarışmadan eskilerden birisini göndermek için kedi puanlarını yüksek tutmaya çalışıyorlar. Bunun içinde bugün Gelinim Mutfakta 9 Şubat Çarşamba puanlaması sırasın yüksek puan almak için kolları sıvadılar.

Gelinim Mutfakta 9 Şubat Çarşamba Puan Durumu

Dört gelin ve dört kaynananın yarıştığı, hafta için saat 13:00 da ekrana gelen hem yemek yapma hem de gelin kaynana konseptini bir arada sunan yarışma programında, bugün Nursel Ergin’in vereceği 9 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın üçüncü puanlaması başlayacak. Günün sonunda dört kaynana ve bir sunucunun vereceği toplam puanlar sonrasında %100 belli olacak olan, Gelinim Mutfakta 9 Şubat Çarşamba puan durumu sonucun da hangi gelinin zirveye, hangi gelinin de eleme potasına sürükleneceği, şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Geçtiğimiz hafta Cuma finalinde Damla ve Yasemin’in yerine dahil olan Deniz ve Hülya, henüz çeyrek altın kazanamadı. Bugün yeni gelen iki yarışmacı da bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor. 

Nursel Ergin, kaynana Beyhan’ın “Gelinini bulamayan kaynana!” olarak nitelendirmesi, büyük tepki topladı. Zira kaynana Beyhan bir dönem eli ile koymuş gibi Yeşim’i bulduğu dönem de sosyal medyada puanlama hakkında şaibe iddiaları gündeme gelmişti. Bu olaylardan sonra, kaynana Beyhan gelinini artık eli ile koymuş gibi bulamamaya başladı.

Gelinim Mutfakta 9 Şubat Çarşamba Puan Durumu Belli Olduğu An Miyase ve Kaynanası Sevilay

Programın sunucusu Nursel’in kafasından uydurduğu bahane ile geçtiğimiz Cuma günü beş bilezik verilmedi. Bu hafta toplamda 10 bilezik verilecek. Bu bilezikleri daha önce han eden Miyase de hak ettiği bilezikleri kimseye kaptırmamak için bugün 9 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, birinci olmak için kolları sıvadı.

Deniz son bölümde yanlış yaptığı yemeklere kaynanalardan yüksek puanlar gelmesi, Deniz’in oldukça umutlandırdı. Deniz bu şansını, bugün 9 Şubat Gelinim Mutfakta Puanları sırasında da kullanmak istiyor.

9 Şubat Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Nursel Ergün beş puanı kime verdi? 9 Şubat 2022 Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? 9 Şubat Çarşamba çeyrek altını kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 9 Şubat Puanları (09/02/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

9 Şubat Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 4
Miyase: 2
Hülya: 1
Deniz: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 1
Hülya: 4
Deniz: 5

*************************
” 9 Şubat 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hayat’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: 3
Hülya: 1
Deniz: => Hayat’ın Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 4
Hülya: 1
Deniz: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 5
Hülya: => Nuray’ın Gelini 2
Deniz: 2

*************************

Gelinim mutfakta 9 Şubat Çarşamba Toplam Puanlar

Yeşim 4 1 3 5 1 14
Miyase 2 1 3 4 5 15
Hülya 1 4 1 1 2 9 (-2)
Deniz 5 5 5 1 2 18 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7-11 Şubat Haftası) – Çarşamba

*************************

Yeşim: 22 + 14 = 36
Miyase: 38 + 15 = 53
Hülya: 27 + 7 = 34
Deniz: 29 + 16 = 45

*************************

Gelinim Mutfakta 9 Şubat Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

9 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DENİZ
Gelinim Mutfakta 9 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DENİZ
9 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HÜLYA

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Şubat Perşembe Fragmanı İzle

9 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile Çarşamba puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, gözler haftanın final öncesi son bölümüne çevrilecek. İşte o anlara ait olan, Gelinim Mutfakta 10 Şubat Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

24 Yorum

  1. Yeşim i göndermemek için sunucu yüksek puanlar veriyor
   Yeşim oranın kadrolu çalışanı olmuş

 1. Sevilay kendi kazdığı kuyuya düşüyor iki gündür yeşimin hakkını hep yiyor yazik bilezikleri kendi gelini alsin diye günah yesime

 2. Yerime çok haksızlık yapılıyor umarım kendileride yerinin düştüğü duruma düşer niyetleri yeşimi elemek bu hafta

 3. Yeşime
  çok haksızlık yapılıyor umarım kendileride yeşimin düştüğü duruma düşer niyetleri yeşimi elemek bu hafta

 4. SEVİLAY GELİNİNİN AKLIYLA HAREKET EDİYOR!..GELİNİ EN BASİT LAHMACUN HAMURUNU PİŞİREMEDİ!..SONRA DA OLMAMIŞ TABAĞINI SAVUNUYOR!.. KAYIN VALİDESİNDEN OLMAMIŞ TABAĞI BEŞ ALINCA KENDİNİ ORTAYA ATIP OYNUYOR!.. KAYINVALİDESİ DE BAŞKA GELİNE BEŞ GİTTİĞİ ZAMAN TABAK HİÇ OLMAMIŞ DİYOR!..

 5. Nursel hanım bugün gönlünden geçeni ağzından kaçırdı. Yeşim ve kayınvalidesinin gitmesi üzerine söylediği cümle dikkat çekici. Ama Yeşim yerine Nursel hanım bu hafta sonu gitse daha iyi olur. Kalırsa da saçma sapan kaideler koymasın. Bilezikleri ve çeyrek altınların dağıtımında kendince kaideler koyuyor. Kaç senedir yayınlanan programda görmediğim kaideler çıkarıyor.

 6. Yeşim yapamıyor kabul edin yapamadığı halde ekip Yeşim den vazgeçemiyor
  Yeşim den mi yoksa Beyhan gibi bir oyuncu danmi vazgeçemiyorlar bilemiyorum
  ama vazgeçemedikleri kesin

 7. Bu yarisma iyi yemek yapani harcama yarismasiymisYesim e neden bu kadar haksizlik yapılıyor piyazlik sogan dogramasini becerememis tabak birinci oluyor hayret

  1. Punları kimler veriyorsa, onlar çok aptal bence. Bunun gibi insanlara İkiyüzlü derler yani Nursel hanım ilk başta Damla’nın tarafındaydı şimdi de Yeşim’ın hakkını yiyor ya hayret birşey

 8. Nursel hanım geldiğin beri Yeşim in hakkını yiyorsunuz Allah affetmesin sizi ve siz geldiğinden beri yeşim bilezikleri sizin yüzünden kaçıyor önce damla taraftaydin damla şimdi de miyase unutma beddua alıyorsunuz Yeşim e haksızlık etme yeter ya

 9. YA ALLAH AŞKINA NURSEL’İ ELEŞTİRDİĞİNİZ KADAR KAYIN VALİDELERİ ELEŞTİRMİYORSUNUZ!..SEVİLAY KADAR SAÇMA BİR PUANLAMA YAPAN KAYIN VALİDE GÖRMEDİM!..YANIK TABAĞA YÜKSEK PUAN VERİP SONRA DA PİŞMAN OLUYOR!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu