Zuhal Topal'la Sofrada

9 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Nuray Aruz Tayfur]

9 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Nuray Aruz Tayfur yarışacak. 9 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için 13 yıllık evli, 4 çocuk annesi Nuray yarışacak. Peki Nuray Aruz Tayfur kaç puan aldı? 9 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu açıklandı mı? Yemekteyiz bugün yarışan Nuray Aruz Tayfur kim? 9 Şubat 2022 Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Yemekteyiz Nuray Aruz Tayfur Kaç Puan Aldı? İşte bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Yemekteyiz 16 Mart Çarşamba Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 9 Şubat Çarşamba Puanları sonucu %100 belli olduğunda gözler, Naim’in puanlarını Nuray’ın geçip geçemeyeceği merak konusu oldu.

=> Zuhal Topal 9 Mart Çarşamba Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

9 Şubat Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Nuray ve Arkadaşı

Hafta başında daha önce yarışmaya defalarca katılan ve birden fazla birincilik elde eden Naim, 32 puan alarak ciddi puan elde etti. Nuray ise Yemekteyiz 9 Şubat Çarşamba puanları sırasında, Naim’in aldığı 32 puanı geçmek için kolları sıvadı.

=> 2 Mart Çarşamba Yemekteyiz Puanları sonucu için lütfen tıklayınız. 

Nuray, Zuhal Topal 9 Şubat puanları sonucunda 31 ve altında puan alması halinde, Nuray kesin olarak yarışmada Cuma günü verilecek olan 15.000 TL’yi kaybedecek. 

=> 23 Şubat Çarşamba Yemekteyiz Puanları için lütfen tıklayınız. 

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

13 yıllık evli ve 4 çocuk annesi olan Makyöz Nuray Aruz Tayfur’a 9 Şubat Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Nuray Aruz Tayfur’a bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

=> 7-11 Şubat Yemekteyiz Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 9 Şubat Çarşamba (2022)

9 Şubat Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Nuray Aruz Tayfur. Aslen Ağrılı olan 30 yaşında 13 yıllı evli olan Nuray, elinin lezzetini kanıtlamak, 15.000 TL’yi almak için yarışmaya katıldığını dile getirdi.

=> 10 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Hafta başında beri gelen yemekleri beğenmeyen Nuray, rakiplerine yorumları ile paralel puanlar verdi. Bu duruma kızan rakipleri ise Nuray Aruz Tayfur’a, bugün Zuhal Topal 9 Şubat Çarşamba puanları sırasında düşük vermek için ellerinden geleni yapacaklar.

9 Şubat Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An Nuray

9 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Nuray Aruz Tayfur, aşçılık geçmişi olmadığını, 13 yıldır ev de çocuklarına yemek yaptığını, elinin lezzetine hem kendisi hem de yakın çevresinin güvendiğini dile getirdi.

Masasını yetiştiremeyen yarışmacılar artık eksik menü gibi düşük puanlar verilmenin yolu açıldığı için Nuray da ilk etap da yemekteyiz 9 Şubat puanları sırasında 3 ve altında puan almamak için masasına odaklandı.

9 Şubat Yarışmacısı Nuray Aruz Tayfur

9 Şubat Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı
9 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı – Nuray Aruz Tayfur
 • 30 yaşında
 • Aslen Ağrılı
 • 13 yıllık evli
 • Kocaeli Karamürsel de büyüdü
 • Mesleği makyöz
 • 4 çocuk annesi
 • Kocaeli’nde yaşıyor
 • Dobra biri
 • Açık sözlü
 • Kendisine güveni tam

Zuhal Topal’la bugün yarışan Nuray Aruz Tayfur’un menüsünde yer alan yemeklerin isimleri alt kısımda tek tek verilmiştir. Bunun dışında bu menüye gelecek olan yorum ve Zuhal Topal’la Yemekteyiz 9 Şubat Çarşamba Puanları, yazının en sonunda tablo içerisinde aktarılmıştır. 

9 Şubat Zuhal Topal’la Yemekteyiz Nuray Aruz’un Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 9 Şubat Çarşamba Puanları Verilecek Nuray ve Menüsü

 • Sebze Çorbası
 • Patates Yatağında Mantar
 • Köfte Şiş
 • Şehriye Pilavı
 • Brüksel Lahanası
 • Mevsim Salata
 • Profiterol

9 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecek olan Nuray Aruz’un rakipleri, haftanın ilk menüsünü şu sözlerle değerlendirdiler; 

Menüyü beğenmedim
Çok basit
Tatlı menüye uymamış
Çocuk menüsü

Yarışmacının Rakipleri

Makyöz olan ve kendisine ait iş yerinde çalışan Nuray, elinin lezzetini göstermek, yarışmada verilecek olan 15.000 TL’yi almak için bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 9 Şubat Çarşamba puanları sırasında en az 33 puan elde etmesi gerekiyor. Dikkat: Nuray Aruz Tayfur’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Nuray Aruz Tayfur, 9 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sırasında, 31 ve altında puan alması halinde %100 yarışmadaki büyük ödül olan 15.000 TL’yi kaybedecek. 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 9 Şubat Çarşamba Puan Durumu Açıklandığı An

Bugün Nuray’ın yarıştığı bölümün videosuna bakıldığında, Nuray yemeklerini istediği gibi yapamayacak. Buradan çıkarılacak sonuca göre, Yemekteyiz 9 Şubat puanları sonucunda, Nuray çok düşük puan alacak.

9 Şubat Çarşamba Nuray Aruz Tayfur kaç puan aldı? Yemekteyiz bugün yarışan Nuray Aruz Tayfur’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi?  İşte merak edilen Yemekteyiz bugün verilen puanlar alt kısımda verilmiştir.  

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (7-11 Şubat 2022)

 • 7 Şubat Pazartesi Puanı (Naim Akman) = 32 Puan
 • 8 Şubat Salı Puanı (Simge Karakoç) = 24 Puan
 • 9 Şubat Çarşamba Puanı (Nuray Aruz Tayfur) = 21 Puan

7 Şubat Pazartesi Naim Akman yarıştı. Toplamda 32 puan alan Naim ilk gün ciddi puan elde etti. 8 Şubat Salı günü Simge Karakoç yarıştı. Lakin istediği puanları rakiplerinden alamadı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de yarışan Simge Karakoç toplamda 23 puan alabildi.

Birazdan 9 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için Nuray Aruz Tayfur yarışacak. İşte Yemekteyiz Eda Demircan’ın Puanları;

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

9 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Nuray Aruz Tayfur)

Naim Akman  4
Simge Karakoç  3
Bilgehan Coşkuner  5
Suzan Öztürk  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   21

**9 Şubat 2022 Çarşamba**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 9 Şubat Çarşamba Fragmanı İzle

Aslen Ağrılı, 11 yıllık evli olan 30 yaşında ki 4 çocuk annesi Nuray Aruz Tayfur, 9 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için yarışan haftanın üçüncü yarışmacısı oldu. İşte Nuray Aruz Tayfur’un yarıştığı bölüme ait, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 9 Şubat 2022 fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu