Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Abhi Kiara’nın Kızı Olduğunu Ne Zaman Öğrenecek? Ah Kalbim 297. Bölüm Özeti 3 Şubat

Ah Kalbim’de en çok merak edilen soruların başında gelen Abhi’nin kızının Kiara olduğunu ne zaman öğrenecek sorusu bakalım Ah Kalbim 297. bölümde yanıt bulabilecek mi? İşte Ah Kalbim 297. bölüm özeti.

Ah Kalbim 3 Şubat özeti başlıyor. Abhi hastaneden çıkar. Sunny Abhi’nin yanına gider ve Kiara’nın onu görmek istediğinden bahseder çünkü annesini kurtardın diye de ekler. Abhi duygulanır. Purab ise bulduğu ilk fırsatta Abhi’ye neden hayatını riske ettin diye sorar.

Abhi Pragya’yı düşünüp duygulanır ama bir şey de demez. Purab seni seviyorum kardeşim diye sarılınca Abhi de ona sarılır. Sunny ise ikinizi seviyorum deyip sarılır. Sunny daha sonra Kiara’ya gidip Abhi’nin iyi olduğunu söyleyince Kiara annesini kurdardığı için yarın ziyarete geleceğini söyler. Sunny de bu haberi Abhi ile paylaşır.

Purab, aliya’nın kovama olayları sonrasında ev arayışına girmişti hatırlarsanız. Purab bu bölümde ev bakmaya disha ile gidecektir. Ev ahalisi bu duruma çok üzgündür. Tanu Aliya’ya bunu söylediğinde Aliya onu tersleyip ben sen değilim, sevdiğim adamın başka biriyle aşk yaşamasına dayanamıyorum der.

Ailedeki herkes Aliya’yı ikna etmek istese de Aliya tekrar onları kovar. Evdeki herkes Aliya’ya kızgındır. Aliya Purab’a sen asalaksın diye hakaret edince Disha araya girer. Aliya iyice çıldırır. Dasi araya girse de Purab sinirle eşyalarını toplar. Abhi onu durdurur. madem öyle ben de onlarla evi terk ediyorum der.ah kalbim 297. bölüm özeti resmiDasi madem siz yoksunuz biz de sizinle gidiyoruz der. Aliya Abhi’yi durdurmak ister. Aliya mecburen Disha’dan özür diler ve gitmeyin der. Abhi bir daha bunu yaparsan özür dileme şansın bile olmayacak diye uyarır. Disha herkese sarılır.

Aliya Disha ile yalnız kaldığında Pragya’ya ne yaptıysam sana da onu yapacağım, kendi ayağınızla tıpış tıpış gideceksiniz der. Disha bunu Purab’a söyleyip de canını sıkmak istemez. Abhi ise Kiara gelecek diye onun için milkshake yaparken bir kızım olsaydı Kiara gibi olurdu der.

Kiara Abhi’yi ziyarete gelir. Abhi ise elinde Pragya’nın resmi neden gelip bana sarılıp teşekkür etmedin. Gidip King’e sarıldın diye üzülür. Ben senin için hayatımı hiçe saydım derken arka fonda Humnava mere şarkısı çalar. Tam da bu sırada Kiara içeri girer ve kimin resmine bakıyorsun diye sorar.

Abhi eski kız arkadaşım diye cevap verince Kiara merak edip kim daha güzel bırak bakayım der ama Abhi resmi göstermez. Daha sonra Abhi ağrım var deyince Kiara Abhi’nin başına tıpkı Pragya gibi masaj yapar. Pragya ise Abhi’nin resmine bakıp kızımız var diye nasıl söylerim ona diye düşünür. tanu ise Kiara’ya zarar verme derdindedir. Tadı kötü olan çikolata yapar ama yediremeden yakalanır.

Ah Kalbim 3 Şubatta Çalan Şarkılar

  • Humnava mere

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu