Survivor

Acun’dan Biz Bize Yeteriz Kampanyasına Destek

5 Nisan 2020 tarihinde TV 8 ekranlarında gelen Survivor programında Acun ılıcalı’dan anlamlı bir destek geldi.

Dünyada hemen hemen her ülke IMF’den borç olarak bu Covit-19 virüsünün getirdiği ekonomik dar boğazdan çıkmak için çabalarken Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan IMF’ye borçlanmak yerine başlattığı anlamlı bir kampanya ile biz bize Yeteriz kampanyası başlattı.

=> 7 Nisan Salı Survivor Kim elendi sorusunun cevabını görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bu kampanaya bir çok dizi destek verdi. Halen de vermeye devam ediyor. Acun Ilıcalı da Bildiğiniz üzere Dominik de çekimleri devam eden Survivor programı için gittiği ülkede mahsur kalmış, programın sunuculuğunu devralıp devam etmişti. Acun'dan Biz Bize Yeteriz Kampanyasına Destek - Manşet resmi

Bütün 5 Nisan 2020 tarihinde Gönüllüler dokunulmazlığını kazandıktan sonra ünlüler sms oylamasına çıktı. Sms oylamasından Acun Medyanın kazanacağı tüm gelirleri ülke çapında başlatılan Biz Bize yeteriz kampanyasına bağışlayacağını duyurdu.

Bir çok yardım kuruluşu da bu kampanyaya açık destek vererek, korona virüsü nedeni ile işten çıkarılan ve sıkıntı yaşayan dar gelirli ailelere verilmek üzere biz bize yeteriz kampanyasına uzak diyarlardan Dominik’den Acun da destek oldu.

Bir çok yardım kampanyasında ön sırada gördüğümüz ve TV 8 televizyonunda sahibi olan Acun Ilıca Dominik de olsa da ülkemiz de dar gelirlerin durumunu göz ardı etmeyerek gönderilecek sms gelirlerin tamamını biz bize yeteriz kampanyasına bağışlaması, bir çok kesim tarafından da takdir edildi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu