Oyuncu Kadrosu

Ada Masalı Haziran Kimdir? Yaşı Boyu Kilosu

Star Tv ekranlarının yaz dizilerinden biri olan Ada Masalı Haziran karakteri dizinin ana karakteri olarak dikkat çekiyor. Bakın Ada Masalı Haziran rolüne hayat verecek güzel oyuncu kim!

Alp Navruz’un da kadrosunda yer aldığı, yönetmenliğini Ali Bilgin üstlenirken senaryosunu Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu kaleme aldığı Ada Masalı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener gibi önemli isimler yer almakta. İzmir’de çekilen dizide Haziran karakteriyle bakın hangi oyuncu bizlerle olacak!

Ada Masalı Haziran Gerçek Adı Yaşı Boyu Kilosu Dizileri

Ayça Ayşin Turan Ada Masalı dizisinde Haziran karakterine hayat vermektedir. Son olarak Show Tv dizilerinden “Arıza” dizisinde Halide rolüyle başrolde yer alan oyuncu, “Zemheri” dizisinde başrolde yer alıp Firuze karakterine hayat vermiştir.

Netflix dizisi “The Protector (Hakan muhafız)” dizisinde de oyunculuğu ile tam not alan Ayça Ayşin Turan hakkında detaylarla devam edelim.ada masali derya resmi

25 Ekim 1992 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açan güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunudur.

Genç oyuncu,  “Meryem” isimli dizide Meryem karakteri ile harika bir iş çıkartmıştır. Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü Tiyatrosunda  kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır.ayca aysin turan resmiFerit Selçuk ise güzel oyuncuya koçluk yaptığı Ayça Ayşin Turan, Sinop Belediye Konservatuvarında da oyunculuk adına ayrıca eğitim almıştır.

İlk olarak karşımıza 2011 yılında “Dinle Sevgili” isimli dizi ile dizi oyunculuğuna başlamıştır. Son olarak “The Protector (Hakan Muhafız)” dizisinde yer almıştır. 

Ada Masalı Haziran Dizileri ve Filmleri

  • Ada Masalı (Haziran) – 2021
  • Arıza (Halide) – 2020
  • The Protector
  • Zemheri (Firuze)
  • Meryem (Meryem)
  • Dinle Sevgili

Ada Masalı Haziran Boyu Kilosu

1.67 boyunda ve 48 kilodur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu