Dizi Özet

Adi Ve İşita Hapiste! 13 Mayıs Sev Yeter 233. Bölüm Özeti

Sev Yeter dizisinde oldukça heyecanlı bir bölüm kapıda. 13 Mayıs Pazartesi ekranlara gelecek olan Sev Yeter 233. bölümde Adi ve İşita’nın hapiste olduğunu izleyeceğiz.

Sev Yeter 233. Bölüm Özeti Adi’nin Başı Dertte!

Adi, Aliya’ya yapılan saldırı ile ilgili bir itirafım var diyerek herkesi şaşırtır. O gün kendimde değildim ve ben saldırdım der. Ve Aliya’ya saldıran bendim der. Elbette seyirci olarak biz bunun gerçek olmadığını biliyoruz ama Adi bu itirafı ile hapse girmek zorunda kalır. sev yeter 233. bölüm özeti resmiRaman olanlara tepkisiz kalırken İşita bırakın oğlumu diye çığlık atar. Ancak yapacak pek de bir şey yoktur. İşita ise acı içinde Raman’a neden bir şey yapmıyorsun diye bağırır. Raman ise duydun işte kendi itiraf etti, bu saldırı sonuçta kızımıza yapılsa ne yapardın cezasını çekmeli der. İşita ise bu işin içinde bir iş var deyip Adi’nin aslında hata yaptığını ortaya çıkarmaya karar verir. 

Aliya ise olanlar karşısında iyice üzülür. Ona saldıran kişiyi hatırlamaya çalışan Aliya, bunu Adi’nin yapmadığını çok iyi bilmektedir. Ancak olanlara da anlama veremez. Adi’yi hapiste ziyaret eden Aliya için o anlar oldukça zordur. İşita ise Abhi’ye Adi’nin suçsuzluğunu ortaya çıkaracağını söyler.sev yeter 233. bölüm özeti resmi 2 Abhi de ikna olunca İşita, sanki aliya’nın saldırısı olayında sorumluymuş gibi hapse atılır. İşita’yı gören Adi şok olup, neden buradasın diye sorgular. Gerçeği polislerden duyan Adi’nin gözleri dolar. Adi psikologa aslında saldırıyı yapan kişinin Ruhan olduğunu çoktan dile getirmiştir. İşita saldırıyı yapan kişin Adi olmadığını kanıtlamak için elinden geleni yapar. Ve gerçek sonunda ortaya çıkar. Adi sonunda hapisten çıkar. Bakalım gelecek bölümlerde Ruhi’yi nasıl bir son bekliyor? Hep birlikte izleyeceğiz.

Sev Yeter 233. Bölüm Fragmanı İzle

Sev Yeter 13 mayıs Pazartesi neler olacak merak edenler için işte o fragman:

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Başa dön tuşu