Adı Zehra

Adı Zehra Ceren Kim? Gerçek Adı Ne? Tüm Detaylar

Adı Zehra Ceren kim? Ceren’in gerçek adı ne? Yaşı, boyu, nereli olduğu, sevgilisi, daha önce rol aldığı diziler hakkında geniş bilgiler haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle.

Adı Zehra Ceren Kimdir?

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Adı Zehra dizisinde Ceren, Hande’nin abisi Serkan’ın eşidir. Zehra eve geldiği ilk gün uzun süre sonra tanıştıklarını söyleyen Ceren, Zehra’nın hal ve hareketlerini adım adım izler. Hafıza problemi yaşadığını bilmesine rağmen Hande olmadığını düşünür. Oldukça şüpheci olan Ceren, eşinin sevgisinden de emin değildir. Zehra’nın telefonunu kızı Mine’nin yardımı ile açan Ceren, Kadir’i arar ardından da Kadir’in numarasını kendi telefonuna alır.

adı zehra seda güven resmi 2

Kadir’i aradığında Kadir Zehra diye telefonu açınca şüpheleri bir kez daha artar. Soluğu psikologda Ceren, eşinin kendisine karşı olan ilgi azalmasından dolayı yersiz kuşkuya kapıldığını ima eder. Ceren geçmişe dair tam sır verecektir ki konuşmaktan vazgeçer. Ceren hakkında en çok merak edilen noktalardan birisi ise Mine, Ceren’in kızı değil mi? Mine, oldukça tatlı bir kız. Halası Hande’yi çok seven Mine hep halasının gideceğinden korkmakta. Zehra’nın Hande ile ilgili ipuçları bulmasına da  yardım eden küçük Mine’ye annesi oldukça serttir. Otoriter bir anne olan Ceren, Mine’nin annesi mi değil mi ilerde daha netleşecek. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Adı Zehra Ceren’in Gerçek Adı

Cerenin gerçek adı Seda Güven. Ağustos 1984, Balıkesir/Bandırma doğumludur. Başak burcu olan oyuncu, Marmara Üniversitesi Tekstil Tasarım Bölümü mezunudur. Model olmak için çıktığı yolda oyunculuk konusunda eğitim almak yönünde karar almıştır.

adı zehra seda güven resmi 1

Fatmagül’ün Suçu Ne?, Elveda Derken, Kaç Kaçabilirsen, Aşk Yalanı Sever, Merhaba Hayat, Ateşli Topraklar, Hayat Yolunda, Hepimiz Birimiz İçin, Nane ile Limon, Kurt Seyit ve Şura, Olanlar Oldu, İksir Dedemin Sırrı, Oldu Mu Şimdi? adlı yapımlarda rol alan oyuncu, son olarak Ateşböceği adlı dizide rol almıştır. 

Seda Güven Yaşı-Boyu-Kilosu-Sevgilisi

Oyuncu, 34 yaşındadır. 1,66 boyunda ve 50 kilodur. 2014 senesinde şarkıcı Keremcem ile evlenmiş, 2015’te boşanmıştır. Ardından oyuncu Onur Tuna ile adı duyulmuş ancak daha sonra ayrılmıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu