Adı Zehra

Adı Zehra Mine Kim? Mine, Kimin Kızı? Oyuncunun Gerçek Adı Ne?

Adı Zehra Mine kim? Nasıl bir karakter? Mine kimin kızı? Adı Zehra Mine’nin gerçek adı ne? Daha önce bir dizi veya filmde oynadı mı? Sorularına elimizden geldiğince cevap vermeye çalışacağız. 

Adı Zehra Mine Kim? Nasıl Bir Karakter?

Adı Zehra Mine Kim? Mine kimin kızı? Soruları sosyal medyayı çok fazla işgal ettiğini gördük. Bizlerde bu konuya elimizden geldiğince açıklamaya çalışacağız. Gerçek Hande ile Mine’nin arası çok iyidir. Gerçek Hande derdini anlatacak kimse bulamadığı için anlamaz diye hala yeğenden çok arkadaş gibi olmuştur. Gerçek Hande’nin ani kaybolması Mine açısında psikolojik bir duruma neden olmuştur. Babası, Serkan ve annesi Ceren yeterince ilgi göstermediğinden tek ilgiyi halası gerçek Hande’de bulmuştur.

Hande gerçekte öldüğü için Serkan ile Şule arasında sır olan bu olaya yeni bir boyut kazandırır. Şule vicdan azabını hafifletmek için kendi kızı olmadığını bildiği halde Şule Almanya’ya kadar gidip, Zehra’yı kendi kızı olarak kabul etmiş ve İstanbul’a getirmiştir. Zehra eve geldiğinde onu ilk kabul eden Mine olur. Zehra gerçek Hande’nin başına ne geldiğini bilmeden Mine’nin verdiği günlük ve içinde yazan sır dolu bir hikaye ile bu işin peşine düşecek. Zehra, Hande Kurdoğlu’ne ne olduğunu ortaya çıkartırken olayın Mine ile bağlantısına şahit olacak. Mine, kimin kızı olduğunu öğrenmeye çalışacak.

Adı Zehra Mine'nin gerçek adı Resim 1

Adı Zehra Mine kim olduğunu kısaca bahsettik. Adı Zehra Mine kimin kızı olduğunu dizinin fanları merak ediyor. Mine, aslında Serkan’ın yurt dışınca bir gecelik ilişkisinden kalan bir meyve olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Mine Şule ile Nadir’in yasak aşkının bir meyvesi olduğunu söyleyenlerin çok fazla olduğunu ama gerçek Hande son nefesini verirken karnındaki bebeğin doğduğunu söylemeleri kafaları karıştırmaya yetiyor. Üstüne 7 yaşından büyük olan Mine geçmişte gerçek Hande ile olan anıları anlatması işi çıkmaza sürüklüyor. Bu durumda en kesin ve inandırıcı sonuç Mine Hande’nin kızı çıkıyor. Mine ise en başta Zehra’ya geçmişte böyle idi gibi konuşması tamamen bir şaşırtmaca dan ibaret olduğunu düşünüyorum. Adı Zehra Mine kimin kızı sorusuna ben Hande’nin kızı olduğunu düşünüyorum.

Serkan Hande’nin ölümünden sonra kendisine gelememiş kafasını toplamak için yurt dışına çıkmıştır. Geri döndüğünde ise Hande’nin miras bıraktığı Mine’ye babalık yapıp vicdan azabını hafifletmeye çalıştı. Serkan, Mine’yi kendi kızı gibi gösterip Yurt dışında yaşadığı kısa süreli bir ilişkiden olduğunu yakın çevresine yalan söyler. Ceren de yıllar önce Serkan’a aşık olduğu için Serkan sevmese de Ceren ile evlenmeyi kendi istemiş, Ceren de kabul etmiştir. 

Adı Zehra Mine’nin Gerçek Adı Ne?

İlk bölümü ile 24 Şubat Cumartesi günü Kalbimdeki Deniz dizisinin yerine başlayan dizideki karakterleri sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Adı Zehra Mine’nin gerçek adı ne Ülkü Hilal Çiftçi’dir. Ocak 2009 yılında Zonguldak’ta hayata gözlerini açan minik oyuncu anne ve babası Ülkü Hilal de oyunculuk yeteneğini keşfeder. Babasının da oyuncu olması Ülkü’nün daha çabuk keşfedilmesinde önemli bir rol oynamıştır. 2011 yılında ajansa kaydedildikten sonra ilk başlarda reklam filmlerinde boy göstermeye başlar. 

Adı Zehra Mine Kim Resim 1

2012 yılında “Göç” dizisinde rolü ilk kez bir dizide oynama fırsatı bulur. Ardından reklam filmlerine de ara vermeden devam eder. Buradaki başarısı ile 2013 yılında “Arka Sokaklar” dizisinin 8. sezonunda “Duru” karakteri canlandırma fırsatı yakalar. Yıldızının parlaması ise iki önemli dizi sayesinde olmuştur. Bunlardan ilki 2014 yılında Karadayı dizisinde Zeynep karakteri ikincisi ise yine 20014 yılında “Elif” dizisinde Melek karakterini başarı ile canlandırmıştır. 2015 yayınlanan “Kocan Kadar Konuş”  adlı sinema filminde ilk kez oynamıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu