Adı Zehra

Adı Zehra Nadir Kimdir? Gerçek Adı Ne? Oyuncu Hakkında Tüm Merak Edilenler

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Adı Zehra dizisi Nadir karakteri seyircinin en merak ettiği karakterlerden bir oldu. Peki Adı Zehra Nadir kim? Adı Zehra Nadir’in gerçek adı ne? Yaşı, boyu, kilosu, daha önce rol aldığı diziler haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle.

Adı Zehra Dizisi Nadir Kim?

NTC Medya yapımı Adı Zehra dizisi her bölümüyle seyirciyi iyice meraklandırmayı başarıyor. Her bölümünde geçmişte yaşananlara ışık tutan bölümler ile Hande’nin nasıl öldüğünü, kimin ona ne yaptığını tek tek anlatıyor. Adı Zehra dizisi Nadir karakteri de dizimizin kötü karakterlerinden. Genco’nun babası olan Nadir, Şule’nin de zaaf noktasıdır. Şule’nin sevdiği adam olan Nadir, Şule’nin karşısına bir kadınla çıkınca Şule nasıl da çılgına döner. Geçmişte yaşananlar da kilit isimlerden olan Nadir, Şule ile bir geçmişe sahip. Buna şahit olan Hande ise bu ağır yükü taşımak zorunda kalır.

Adı Zehra Nadir Kim Resim 1

Nadir, daha da ileri gider ve Hande’ye yaklaşır. Bu yapılan iğrençliği telaffuz dahi etmek istemiyorum ama zavallı Hande hamile kalır. Bunu da kameraya kaydedip abisine söyler. Abisi Serkan sinirlerine hakim olamaz ve kimden hamile olduğunu söylemez ve gerçeği söylemeden vefat eder. Nadir ise yıllar sonra karşısına çıkan ve hafızasını kaybetmiş Hande’ye yakın olduklarını, babasını aratmadığını, hatta ihtiyacı olunca herkesten önce kendisine söylediğini dile getirip Hande zannettiği Zehra’nın eline dokunur. Kısaca kötü niyetleri hala devam etmektedir. 

Adı Zehra Nadir’in Gerçek Adı Ne?

Adı Zehra dizisinde Genco’nun babası Nadir karakterini Hakkı Ergök canlandırmaktadır. Ağustos 1960 yılında Kastamonu ilinde hayata gözlerini açan Hakkı Ergök Aslan burcudur. Lise eğitimini Ankara Mustafa Kemal lisesinde başlasa da Çankaya lisesinde tamamladı. Üniversite olarak bankacılık bölümü okumuştur.

Adı Zehra Nadir Kim Resim 2

Üniversite yıllarında usta tiyatroculardan etkilenip amatör olarak başladığı tiyatroya Ankara Devlet konservatuvarı bölümünü okuyarak bu işin lisans düzenince eğitimini almış oldu. İlk kez kamera karşısına 1983 yılında yayınlanan “Kuruntu Ailesi” dizi ile başladı. Hakkı Ergök, tiyatro ile ilgilenirken aynı zamanda seslendirme de yapmaya başladı. İlk seslendirmesi de 1984 yılında sinemalarda yayınlanan “Polis Akademisi” adlı film ile bu sektöre de giriş yapmıştır. Hakkı Ergök 1996 yılında başlayıp 4 sezon süren “Kara Melek” dizisinde “Ayhan” karakteri canladırması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.Yıldızının parlaması ve ülke çapında tanınan bir oyuncu olması 2003 yılında yayınlanan “Kurtlar Vadisi” dizisine “Savcı” rolü ile dahil olması ile yıldız parlamış ve ülkede tanına bir oyuncu haline gelmiştir.

 

Adı Zehra dizisine dahil olmadan evvel son olarak 2017 yılında “Bu Sayılmaz” dizisinde “Peder” karakteri ile izleme fırsatımız oldu. Hakkı bey seslendirmeler de dahil 1983 yılından 2018 yılına kadar toplamda sayabildiğim kadarı ile 53 projede yer almayı başarmıştır. Bu projelerde tiyatro oyunları hariç olduğunu dip not olarak düşelim. Usta oyuncuya başarılar dileriz.

Hakkı Ergök’ün Sesinden Ben Sana Mecburum Şiiri

Adı Zehra Nadir karakterini canlandıran Oyuncu olan Hakkı bey aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Bu yeteneğini “Ben Sana Mecburum” şiirini okuyarak ne kadar başarılı olduğunu göstermiştir. Mutlaka dinlemenizi tavsiye ediyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu