Adı Zehra Ne Zaman Başlayacak? Adı Zehra Dizisinin Konusu Ne?

Adı Zehra Dizisi ne zaman başlayacak? Adı Zehra Dizisinin Konusu ne? Dizide kimler oynuyor? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Adı Zehra Dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Foz Tv ekranlarında yakın zamanda izleyici ile buluşmaya hazırlanan Adı Zehra adlı dizin Konusu nedir? İzleyiciyi nasıl etkileyecek? Zehra 1996 yılında  Almanya’nın Fragnkfurt şehrinde doğmuş ve Müslüman ailede büyümüştür.  Her ne kadar Almanya’da olsalar da Zehra’nın ailesi maddi zorluk çekmektedir. Zehra bulunduğu durumdan hiç memnun olmadığı için ailesi ile konuşur. Hem fakirlik çekip hemde gurbette yaşamanın manasız olduğunu söyler. Öz vatanlarında bundan daha iyi imkanlar içresinde olabileceğini söyler. Ailesi artık frankfurta alıştıklarını öz vatanlarında uyum sorunu yaşayabileceklerini burada hazır kurulu düzenleri olduğunu söyler. Zehra’nın ailesi gelmek istemeyince Zehra tek başına öz vatanına dönmek istediğini söyler.

Zehra’nın ailesi kızlarını yalnız başına kalmasını istemezler. Çünkü Zehra’nın anne ve babası çok  tutucu olduğu için hemen öfkelenirler. Zehra kararında ısrarcı olunca İstanbul da akrabalarının olduğunu orada ülke şartlarına alışabilirse kalabileceğini söylerler. Zehra bu teklifi hemen kabul edip İstanbul’un yolunu tutar. İstanbul’da Zengin bir konak da çalışmaya başlar. Burada Hiç beklemediği zengin ailenin en gizli sırlarını ve işledikleri çok ama çok büyük suçlarını şahit olacak. Zehra bu suçları nasıl kullanacak? Bunlar şimdilerde merak konusu ancak bu soruları dizi başladığında netliğe kavuşacaktır.

Adı Zehra Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Foz Tv ekranlarında çok ilginç konusu ile bizleri şimdiden meraklandırmayı başaran Adı Zehra Dizinin ne Zaman hangi tarihte ve yayınlanacağını siler için araştırdık. Yapımcı şirketi Ntc medyanın yaptığı, Yapımcılığını ise  Mehmet Yiğit Alp’in yapımcılığını yapacağı dizinin oyuncu kadrosu ve cast çalışmalarını tamamladı ve çekimlere başladı. 

Adı Zehra adlı dizinin çekim ve montaj aşamasında  herhangi bir aksilik olmaz ise Ocak ayında seyirci ile buluşması planlanıyor. Adı Zehra Fox T de hangi Gün yayınlanacağı ise şimdilik Fox Tv’nin önünde iki seçenek var ilki zaten boş olan Pazartesi ikincisi de Çarşamba günü. iki günden birinde yayınlanması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 3 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın