Adı Zehra

Adı Zehra Psikolog Leyla Kim? Gerçek Adı Ne?

Adı Zehra Psikolog Leyla karakteri merak konusu oldu. Peki Leyla kim, gerçek adı ne, yaşı, boyu, kilosu hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevapları haberimizin devamında sizlerle…

Adı Zehra Psikolog Leyla Kimdir?

Fox tv ekranlarının yeni dizisi Adı Zehra 3. bölümü ile 10 Mart Cumartesi ekranlara geldi. Hande olmadığını söyleyen Zehra için Genco tedavi olması gerektiğini söyleyip bu konuda en iyi doktorları bulacağını Serkan ile paylaşır. Serkan ise olumlu veya olumsuz bir cevap vermese de Serkan’ın eşi de Genco’ya destek verir. Hemen ertesi gün bahsettiği doktora yani Psikolog Leyla’ya giderler.  Oldukça anlayışlı ve sabırlı bir insan olan Leyla’ya da Hande olmadığını ama bunu kimseye inandıramadığı tekrar eder.

Adı Zehra Psikolog Leyla Resmi

Leyla ise onu dinledikten sonra geçmişte yaşadığı tramvadan dolayı kendi kimliğini reddettiğini hem annesi hem de yengesi ile paylaşır. Ve onlardan ona Hande’yi hatırlatacak adımlar atmalarını söyler. Onlar da hemen bunun için adım atmaya başlarlar. Zehra ise yeni kimliği olan Hande’nin yaşadıklarını öğrenmek için günlüğünü okur ve başına neler geldiğini merak eder. Günlüğü okumaya başladıkça gerçek Hande’nin başına tecavüz geldiğini ama bunu kimin yaptığını Zehra öğrenmese de günlüğün bulunduğu yerde bir erkek yüzük de bulmuştur. Bu yüzük kendisine tecavüz eden kişiye ait olduğunu düşünmektedir. 

Adı Zehra Psikolog Leyla’nın Gerçek Adı Ne?

Q3 Medya yapımı Adı Zehra’nın oyuncu kadrosuna dahil olan Leyla karakterine hayat veren oyuncunun adı Seda Akman. Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan Kalp Atışı adlı dizide işinde uzman olan bir doktora olan Esra’ya hayat veren oyuncu, bu dizide Psikilog Leyla karakteri ile seyirci karşısına çıkmıştır. 13 Ocak 1978 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelen oyuncu, 1997 senesinde Ankara Bilkent Üniversitesi’nde diksiyon ve oyunculuk konusunda eğitim almıştır. Ardından Kanal 6’da Jetset adlı Tv programında sunuculuk yaparak televizyon ekranlarına merhaba demiştir.

Adı Zehra psikolog Leyla

1998 senesinde Miss Palmolive seçilen güzel Miss Intercontinental Yarışmasında da adından söz ettirip dördüncülük ile başarılı adımlarla ilerlemeye devam etmiştir. 1999 yılında ise Best Fotomodel seçilen oyuncu, Ölümsüz Aşk, Bir İstanbul Masalı, Kanlı Düğün, Emret Komutanım, Annem, Mükemmel Çift, Behzat Ç ve Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı dizilerde rol almıştır.

Adı Zehra  Leyla Kim?

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu