Adı Zehra

Adı Zehra Serkan Kimdir? Gerçek Adı Ne? Oyuncu Hakkında Tüm Merak Edilenler

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Adı Zehra dizisi Serkan karakteri seyircinin en merak ettiği karakterlerden bir oldu. Peki Adı Zehra Serkan kimdir? Adı Zehra dizisi Serkan’ın gerçek adı ne? Yaşı, boyu, kilosu, daha önce rol aldığı diziler haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle.

Adı Zehra Dizisi Serkan Kim?

NTC Medya yapımı Adı Zehra dizisi her bölümüyle seyirciyi iyice meraklandırmayı başarıyor. Her bölümünde geçmişte yaşananlara ışık tutan bölümler ile Hande’nin nasıl öldüğünü, kimin ona ne yaptığını tek tek anlatıyor. Adı Zehra dizisi Serkan karakteri de sırlarla dolu bir karakter. Buz gibi duran Hande’nin abisi Serkan, Ceren’in de eşi. Ceren ile mutlu bir evliliği olmayan Serkan’ın bir de kızı var: Mine. Mine’nin üvey annesi olan Ceren, Mine’ye karşı oldukça sert davranışlar içindedir. Serkan ise kuralcı bir babadır. Kızının mutluluğu için değil, kızını kurallara uyması için yetiştirmektedir. Mine ise küçük bedeniyle söylenen her şeye uymaya çalışmaktadır. Serkan’ın ise gönlü psikolog olan Leyla’dadır. adı zehra alican yücesoy resmi 1

Serkan, kardeşi Hande’nin ölümüne sebep olmuştur. Hande abisi tarafından boğulurken kaçar. Serkan ise peşinden koşar. Panik halde Hande kaçarken Serkan onu tutup musluğa çarpınca Hande vefat eder. Annesinin suçunu hiç bilmeden annesiyle bu ölümü örtbas etmek için de kardeşinin kaybolduğu yalanı ile bu sırrı gizlemiştir. adı zehra alican yücesoy resmi 2

Yıllar önce kardeşinin ölümünden dolayı hapse girecek olan Serkan, bu defa kardeşi olmadığını bile bile evde kalmasına ses etmediği Zehra’nın hayatını kurtarmak için Zehra’nın abisi Salih’i vurup hapse girer. Aslında daha önce girmiş olması gereken hapse şimdi giren Serkan’ın ardından annesi Şule sürekli gözyaşı döker. Zira aslında Hande’nin başına ne geldiyse annesinin yüzünden gelmiştir. Zehra ise Serkan’ın kendisini kurtarmasının ardından ona nasıl davranması gerektiğini bilemez. 

Adı Zehra Serkan’ın Gerçek Adı

Serkan’ın gerçek adı Alican Yücesoy. 1982, İstanbul doğumlu olan başarılı oyuncu uzun yıllar Bursa’da yaşamıştır. Haliç Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu  Bakırköy Belediye Tiyatrosu’nda çalışmıştır. Pek çok ödül almış olan Yücesoy, daha önce Pilli Bebek, Sessiz Gece, Gurbet Yolcuları, Akümülatörlü Radyo, Zoraki Koca, Adanalı, Sen de Gitme, Suskunlar, Şubat, İntikam, Bana Artık Hicran De, Serçe Sarayı, Kördüğüm, Sofra Sırları, Ertuğrul 1890, Benimle Var Mısın?, Eyvah Eyvah, Prensesin Uykusu, Dinle Neyden, Son Osmanlı Yandım Ali, 2 Eylül adlı yapımlarda rol almıştır. Son olarak Sofra Sırları adlı sinema filminde Demet Evgar ile rol alan oyuncuyla yapılan röportajı da sizlerle paylaşmak istedik:

Alican Yücesoy Röportajı

Alican Yücesoy Yaşı-Boyu-Kilosu-Eşi

36 yaşında olan oyuncu 1,84 boyunda ve 80 kilo. Daha önce Şubat dizisinde beraber rol aldığı Melisa Sözen ile evlenmiş ama kısa süre sonra ayrılma kararı almıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu