Adı Zehra

Adı Zehra Şermin Ölecek Mi? # Zehra’nın Annesi Ölecek Mi? 12 Mayıs Adı Zehra Çalan Şarkı Ne?

12 Mayıs Cumartesi günü Adı Zehra dizisi 12. bölümü ile Fox Tv ekranlarına geldi.  Adı Zehra Şermin ölecek mi? Zehra’nın annesi ölecek mi? 12 Mayıs Adı Zehra çalan şarkı ne? Adı Zehra 12. Bölümde çalan şarkı ne olduğunu ve dizinin kısa özetini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Adı Zehra Şermin Ölecek Mi? Bayram Şermin’i Öldürdü Mü?

Adı Zehra Şermin ölecek mi? Zehra’nın annesi ölecek mi? Bayram Şermin’i öldürecek mi? Adı Zehra dizisi ilk bölümden itibaren var olan sırlar bu bölümde gün yüzüne çıkmaya başladı. Nadir, Şule ile evlendiğinde her şeyi ört bas edeceğini düşünürken Zehra’nın sabah kahvaltısında gerçek Hande’nin günlüğünün yanında bulduğu yüzüğün sahibini bilse de emin olmak için sofrada herkes varken çıkartığ kime ait olduğunu sorar. Nadir de geçen gün yaşadığımız olayda düşmüş olabileceğini söyleyip, yüzüğün kendisine ait olduğunu söyleyince bir çok sır  da ortaya çıkmış oldu.

Hande yani Zehra öğrendiği bilgiyi, Serkan ile paylaşınca zeki olan Serkan olayları çorap söküğü gibi çözer. Hemen annesi Şule’ya gidip bu olayı bilip bilmediğini sorar. Ancak sır küpü olan ve herkese yalan söylemeyi alışkanlık haline getirmiş Şule oğluna da yalan söyleyip Nadir’in böyle terbiyesiz ve ahlak dışı bir iş yapmayacağını söylese de Serkan annesine inanmaz. Şula ise boş durmayıp, Nadir’in eski kız arkadaşı ile birlik olup kara para aklama yaptığını belgeleyen delilleri polise bildirir.

Polisler de Nadir’i göz altına alıp savcı karşısına çıkartırlar. Olaylara bağlantılı olan Şermin de ceza evinden çıkmış ancak, komiser Bayram Şermin’i annesinin evine Şule öldürmesin diye götürdüğünü söyleyip kandırmıştır. Peki Şermin ölecek mi? Bayram Şermin’i vuracak mı? Bence Bayram silahını ateşlemiş olsada Şermin’i öldü gösterip Şule’yi oyuna getirecekler. Kadir de bu arada eve gelip Zehra ile olan birlikteliğini herkese söyler. Gence ise Kadir’in anlattıklarının doğru olup olmadığını sorar. Zehra da evet der. Tam da bu sırada arka planda çok duygusal bir müzik çalar.  Şimdi Bu şarkının önce kısa sözlerinden bahsedeceğiz daha sonra dinleyebileceğiniz bir video ekleyeceğim.

Adı Zehra 12. Bölüm Çalan Şarkı Ne?

Adı Zehra 12. bölümde “seksendört” grubun seslendirdiği “Hangimiz”  adlı şarkı çalmıştır. Şimdi bu şarkının sözlerini ardından videosu eklenecek. 

“Konuşacak neyimiz kalmış
Biz çoktan bitmişiz
Hep aynı sondan gün alıp sanki
Ayrılmaya yemin etmişiz
Ben kendimi hiç böyle sevmedim
Yalnızlıktan çırılçıplak of “
****************************************

12 Mayıs Adı Zehra Çalan Şarkı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu