Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 1 Şubat’ta Neler Oldu? #Bahşende’nin Oyunu

Adını Sen Koy 274. bölümde neler oldu, 1 Şubatta neler oldu haberimizin devamında sizlerle…

Bahşende Zehra’nın ailesine habersiz misafir olur. Terapist ise defterlere bakar ve birbirlerini üzecek bir şey yapmadıklarını görünce terapist önce Ömer ile baş başa konuşmak ister. Kerem ile Sabah mahallenin hırsızını yakalarlar. Cevriye ise Ömer sayesinde eve geri döner. Kerem ise hırsızı yakalarken eli yaralanmıştır.

ask 1 şubat resmi 2

Ati de suçsuzluğu ortaya çıktığı için teşekkür için onların yanına gider. Ömer terapiste Zehranın güvenememe konusunda haklı olduğunu söyler. Koşulsuz güvendiği kişi olarak ise annesinin adını terapiste verir. Ömer annem nerde yaşıyor mu bilmiyorum der. Terapiste Zehranın bir ilk olduğunu yaptığı onca şeye rağmen sustugunu anlatir. Terapist bana anlattıklarınızı Zehraya anlatıp güven duygusu için ilk adımı atalım der. Ati artık Salimin yanında ise başlayacaktır.

ask 1 şubat resmi 1

Terapist ikilimizi karşısına alır ve birbirinize uzun uzun sansürsüz mektuplar yazacaksınız ve okutacaksınız der. Zehra da pek de gönüllü olmasa da kabul eder. Odasına geçtiğinde Zehra ben o mektupları yazamam dese de Ömer sabretmelisin bu terapist Ayşe içindi der. Zehra şu sahte ask oyunlarından kaçmak istiyorum deyince Ömer yaşadığımız duygular gerçek der. Yüreğinde ufacık da olsa bir aşk olup olmadığını sorguladığında Zehra cevabını bildiğin soruları sorma der.

ask 1 şubat resmi 3

Ömer kapatma kapıları diye adeta yalvarır. Bu mektupları Ayşe için değil ikimiz için yaz der. Zehranın gözünden bir damla yaş düşerken yüreğinde deli rüzgarlar esmektedir. Sabah da Zehranın yanına gelir ve Ömer’e olumlu davranması yönünde telkinde bulunur. Ardından Ömer’in yanına giden Sabah onun pişmanlık dolu sözlerine ve Zehra için çarpan yüreğine şahit olur. Siz bir deprem yaşıyorsunuz sakın vazgeçme der. Ömer çok mutlu olur. Daha da güçlü bir halde Zehra’nın yanına gider. Zehra gitmek istese de Ömer asla gitmene izin vermeyeceğim der. Kerem ise Sabah’ın başına bir şey gelecek diye yerinde duramaz. Akşam yemeğe gelecek olan davetlileri ise Bahşende sır gibi saklar. Hamiyet, Şükran, Salim ve Canan ise şık bir şekilde giyinir ve ev baklavasını da hediye olarak götürürler. Zehra ve Ömer misafirlerin Salim ve ailesi olduğunu görünce şok olur. Bahşende’nin Zehra’yı araştırdığını anlarlar. Yaa artık yeter ya bir günde şu masumlar mutlu olsun da gülümseyerek izleyelim diyerek sözlerime son vermek istiyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu