Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 10-11-12 Ocak Özeti Ve Fragmanı #Yıktın Gönül Hanemi

Adını Sen Koy 10-11-12 Ocakta neler olacak? Adını Sen Koy 258.-259.-260. bölümlerde neler olacak? Zehra, Ömer’i affedecek mi? Bütün bu sorularınızın cevabı haberimizin devamında sizlerle…

adını sen koy 10 ocak resmi 1

Adını Sen Koy 10-11-12 Ocak’ta Neler Olacak?

Star Tv ekranlarının başrollerinde Hazal Subaşı ve Erkan Meriç’in olduğu ve epeyce bir seven kitlesine sahip olan dizisi Adını Sen Koy’da Ömer Zehra’yı yanlış anladığını düşünüp özür dilemiş ve Zehra’nın gönlünü almıştır. Zehra ile çok hoş dakikalar yaşayan hatta akşam seni yanımda görmek istiyorum diyen Ömer, Zehra’yı defalarca öperek utandırmıştı. Zehra ise mutluluk kelebeği misali akşam için hazırlığını yapıp kırmızı bir kıyafet giyer.

adını sen koy 10 ocak resmi 3

Göz kamaştırıcı olan Zehra, Sabah’ın ofisine gider. Ömer kendisini oradan alacaktır. Sabah’ın yanına gittiğinde kız kıza muhabbet ederler. Sabah neye neden olacağını bilmeden Ömer’in düğün gecesi konuşmaları hakkında kendisinden bilgi aldığını söyleyince Su Damlası’nın sevinçten uçacakken kanatları kırılır.

adını sen koy 10 ocak resmi 2

Zehra’nın morali o kadar kötüdür ki bunca çektiği o geceki konuşmaları dinlemesi hatta bir kısmını dinleyip yargısız infazda bulunmasındandır. Zehra’nın yıkılır gönül hanesi, kırılır ama ses etmez başta Ömer’e. Eve gittiklerinde Ömer, yatak odalarında sarılır ince beline eşinin…Zanneder ki Zehra da öpüp koklayacaktır onu ama kırılmıştır bir kere gönül hanesi…Ömer’i ittirir ve içindekileri döker. Sinirle odadan çıkar. Yatağın üzeri kırmızı güllerle bezenmiş, elinde bir buket kırmızı gül olan Ömer, içinde pişmanlık kendisine kızgınlıkla Zehra çıktıktan sonra atar gülleri..

adını sen koy 10 ocak resmi 4

Ah Ömer ah dediğimiz o anlarda Ömer’in yapması gereken bellidir: Zehra’nın gönlünü almak. Bu amaçla Zehra’nın karşısına geçer ve pişmanlığını dile getirir. Ama Zehra çok ama çok kırılmıştır bu defa ve affetmesi de o kadar kolay değildir. Zehra kızgınlığını yatıştıramaz ve kendisini ikna etmekle uğraşan Ömer’e boşanmak istediğini söyleyince Ömer şok olur.

Peki Zehra Ömer’den boşanacak mı? Zehra Ömer’i affedecek mi? İkinci sorunun cevabı evet affedecek fragmanın sonunda yer alan yüzük takma olayı o affettikleri ana ait. Büyük ihtimalle haftanın son günü olan Cuma günü bu görüntüleri izleyeceğiz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Diziyi severek izliyoruz esimle bazen kina geliyor omer barisiyor zehra kusuyor sanki evcilik oynuyorlar diziye ceki duzen verinn sinir oluyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu