Adını Sen Koy 10 Ekim Salı 192. Bölümde Neler Olacak?

Daha önce TRT1 ‘de yayınlanan yeni sezonda Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan binlerce seveni bulunan Adını Sen Koy fırtınalar estirmekte. Hafta içi her gün satt 17:15’te seyirciyi ekranlara kilitleyen Adını Sen Koy’un 10 Ekim Salı günü yayınlanacak olan 192. bölümünde yaşanacak olanlarla ilgili detaylar haberimizin devamında…

Zehra babası ve sevdiği Ömer’i arasında sıkışıp kalmıştır adeta. Ve sonunda Ömer’e o acı sözleri söyler: “Her şey bitti.”. Ömer yüreğinin tam ortasından vurulur. Zehra ise acı dolu yüreğinde Ömer olsa da bu sözleri söylemek istemese de bu tercihi yapmak zorunda kalır. Babasının yüzüne dahi bakmamasını içerleyen Zehra yaşananlardan sonra Ömer’i kırar. Telefonlarına cevap vermeyen, mesaj dahi atamayan Zehra, oldukça kötü durumdadır. Ömer ise evinde değil de Zehra ile ayrı oldukları anlaşılmaması adına iş yerinde kalmaktadır. Konakta ise acı bir haber ev ahalisini çok üzer: Ökkeş vefat etmiştir. Evdeki herkes bu nedenden dolayı köye cenaze için gitmek için telaşla hazırlanırken Ömer yanında Zehra’nın olmadığını evdekiler anlamasın diye telaşlanır. Ancak onu teselli eden bir isim sayesinde rahatlar. 

Kerem ve Sabah’ı ise farklı bir gün beklemektedir. Zira Kerem eve arkadaşlarını davet eder. Eğlenen gençlerin içinde Kerem, Sabah’ı evin hizmetçisi olarak tanıtır. Kerem’in arkadaşlarından biri, sabah kendisini bekleyen büyük tehlikeden habersiz olan Sabah’a karşı büyük bir ilgi ile yaklaşınca Kerem’in radarına takılır. Duruma sinirlenen Kerem Sabah’a karşı boş değildir. Sizler bu ilişkiye nasıl bakıyorsunuz, yakışıyorlar mı, bu ilişki sizce sevgili olmalarıyla sonlansa yürür mü? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 6 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın