Adını Sen Koy 11-12 Aralık Özeti Ve Fragmanı #Zehra’nın Mektubu

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy muhteşem bölümlerle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Peki Adını Sen Koy’da 236.  ve 237. bölümde neler olacak? Detaylar haberimizin devamında sizlerle…

Adını Sen Koy 11-12 Aralıkta Neler Olacak?

Adını Sen Koy 11 Aralık ve 12 Aralıkta neler olacağını anlatmadan önce geçtiğimiz hafta yaşananlardan kısaca bahsetmek gerekirse Zehra Ömer’e para için evlenmediğini ispatlama gayreti içerisindeyken Nihat ise Müge belasının başına açtığı oyunlarla uğraşmaktaydı. Sabah ve Kerem ikilisi ise Can adındaki küçük bebeğin hayatlarına dahil olmasıyla birbirlerini daha yakından tanımaya başlamışlardı.

Canan ise Çetin’in kendisinden istediği parayı alamayınca Piton Çetin’i yakalayıp kaçırmıştı. Çetin ise Piton’a bol para getirecek bir planı olduğunu ve Ömer Kervancıoğlu’ndan para koparabileceğini söylemişti. Çetin’e olan kızgınlığımızı çıkarırcasına döven Piton’un tek derdi para olunca Çetin’i kullanma kararı aldı. Bu hafta ise Çetin soluğu Zehra’nın yanında alır ve Canan’ın Piton’un elinde olduğunu ve karşılığında para istendiğini söyler.

Zehra gururunu bir kenara bırakır ve halasının emaneti olan Canan için 1 Milyonu Ömer’den ister. Ömer ise haftalardır kafasını karıştıran Zehra’nın para için kendisiyle evlendiği fikrini destekleyen bir durumla karşılaştığı için bir kez daha Zehra’ya içten içe kızar. Zehra’ya parayı verir ama Zehra neden para istediğini söylemez ama kendisine güvenmesi söyler. 

Parayı alan Zehra kendi arabalarına binmeden uzaklaşırken Ömer gözünün içine baka baka para için evlenmediğini söylemesine rağmen neden şimdi böyle yaptığını düşünüp sinir olmaktadır. Zehra’nın böyle gitmesi bir diğer taraftan da acaba evi terk mi ediyor düşüncesini uyandırır ve bu Ömer’i korkutur. Zira gördüğü rüyada dahi Zehra ellerini bırakıp terk ettiğinde bağırarak uyanmış Zehrasızlığın ne kadar zor olacağını hissetmekteydi. Şimdi gerçekten beni bırakıyor mu diye Ömer’in yüreği cız eder.

Çetin’in karşısına geçen Zehra polise gitmek istese de Çetin polise gitmesinin Canan’ın hayatını tehlikeye atmak anlamına geldiğini söyler. Piton’un yanına giden Zehra aslında farkına varmadan kendi eliyle düşmanın rehini olmaya gelmiştir. Piton Zehra’yı Canan’ı öldürmekle tehdit eder. Çetin ise Zehra’ya para getirmesini söylerken Piton’un adamları apar topar onu araba tıkarlar. Zehra ise evden çıkmadan önce Ömer’e bir mektup yazmıştır ve olanları anlatmıştır. İşte Zehra’nın o mektubunda yazanlar:

“Ömer, seni sevdim hem de çok…Herkesten her şeyden çok sevdim. Biliyorum şu an bana inanmıyorsun. Bu o kadar acı ki. Oysa ben seni her düşündüğümde iyi ki diyorum. İyi ki seni tanıdım iyi ki yollarımız kesişti iyi ki hayatıma girdin. Sen benim canımdan bir parçasın. Diğer yarımsın. Sensiz ben savunmasız bir kız çocuğu gibiyim. Yalnız, yapayalnız ve çaresiz. Ömer, inan ki ne yaptıysam Canan için yaptım. Keşke bu yaşananları en başından sana anlatsaydım. Canan’ın hayatına Çetin adında biri girmiş. Kendisini iş adamı olarak tanıtmış. Hakkında yalan şeyler söylemiş. Benim de senin eşin olduğum için senden para almak için Canan’ın müstehcen fotoğraflarını çekmiş ve şantaj yapmaya başlamış.”

Ömer sonunda tüm gerçekleri bu mektupla öğrenir ama Zehrası gitmiştir çoktan. Yapacak tek şey onu bulmaktır zira başında yine bir bela vardır. Zehra ise evden çıkmadan önce Asya ile de vedalaşmış ve uzaklara gittiğini söylemiştir. Ömer’in korkusu ise annesinin yaptığı gibi Zehra da bırakıp gitmiş midir onu? Başına büyük bir bela alan Zehra Piton’un elinden kurtulabilecek midir?  Zira Ömer eline silahı alır ve Zehra’yı kurtarmaya gider. Ancak Zehra’yı kurtarayım derken bu hafta malesef ki Ömer’in başı belaya girer. Zehra Ömer’i kurtarmak için canını ortaya koyar ve sevenler sonunda kavuşur. Tabi detaylar için ilerleyen bölümlerin yer alacağı özetlerimizi sitemizden takip edebilirsiniz 😉

Adını Sen Koy 11-12 Aralık Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın