Adını Sen Koy 11 Ekim Çarşamba 193. Bölüm – Ömer Ve Zehra Tekrar Birlikte

Star tv ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy hafta içi her gün saat 17:15’te seyirciyle buluşmakta. Sosyal medyada da oldukça fazla seveni olan Adını Sen Koy 11 Ekim Çarşamba günü 193. bölümü ile detaylı bilgiler haberimizin devamında…

Zehra ve Ömer birbirlerine deli gibi aşık olmalarına rağmen yaşadıklarından dolayı ayrı gayrı takılmak zorunda kalmışlardır. Salim kızının kendisinden sakladıkları nedeniyle gururu incinmiştir. Kızının para ile Ömer ile birlikte olduğunu düşünen Salim elinde avucunda ne varsa Ömer’e verip kızından uzak durmasını söyleyince Ömer Zehra’yı gerçekten sevdiğini söyler. Salim’i iknaya uğraşan Ömer’i en çok inciten ise Zehra’nın bitti sözleri olmuştur.

Ökkeş’in ölmesi nedeniyle Ömer’in evindeki herkes köyün yolunu tutmuştur. Uzun süredir ayrı kalan ve bu gerçeği herkesten gizleyen Zehra ve Ömer birliktedir. Ömer canı gibi sevdiği Ökkeş’in ölümü ile üzüntü dolu dakikalar yaşarken Zehra onu teselli eder. Zehra’sına bir türlü doyamayan Ömer epeyce uzun bir aradan sonra Zehra ile aynı yatağı paylaşmanın sevinci içindedir. Zehra ise deli gibi sevmesine rağmen uzak durmak zorunda kaldığı Ömer’ine bakmaya doyamaz.

Gerçi seven ne bakmaya doyar ne de onunla sohbet etmeye ama bu gece onlar için oldukça özeldir. Rüya gibi geçen dakikaların ardından Ömer’in sevinci kursağında kalır zira Zehra ona aldığı bir kararı dile getirir. 

Kerem ile köşe kapmaca oynayan Sabah ise zor günler geçirmektedir. Bir türlü Kerem’i evden çıkarmayı başaramayan Sabah mafyanın adamlarını görünce hemen oradan uzaklaşır. Soluğu yine tahmin edilebilecek bir yerde alır. Bakalım Kerem ve Sabah’ın bu didişmeleri ne zaman aşka dönüşecek? Sizce yakışıyorlar mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın