Adını Sen Koy 12-13 Şubat Fragmanı Ve Özeti #Biz İstersek

Star Tv ekranlarının sevilen günlük dizisi Adını Sen Koy 12-13 Şubat fragmanı yayınlandı. Fragmandan kesitlerle Adını Sen Koy 12-13 Şubat özeti ve fragmanı haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle…

Adını Sen Koy 281.-282. Bölüm Özeti

Hazal Subaşı ve Erkan Meriç’in başrollerini paylaştığı Adını Sen Koy dizisinde haftalardır süren boşanma fırtınası bir bitmedi gitti. Geçtiğimiz üç hafta boyunca izleyici olarak ne zaman vazgeçecekler diye beklediğimiz dakikaların haddi hesabı yok. Zehra öyle bir inat etti ki artık olmaz bu kadar dedirtti bizlere.

Adını Sen Koy 281. Bölüm Resmi 1

Bu süreç içerisinde kendisine koz arayan sevgili Bahşende Hanım (!) aradığı kozu eline geçen boşanma celbi sayesinde bulmuş oldu. Ömer onu sert bir dille uyarıp bizim işimize karışma dese de Bahşende durur mu hemen bir evlilik sözleşmesi ayarladı. Bu durum Ömer’i de çıldırttı ama büyüğüm deyip sineye çekti. Bahşende’nin çabası Zehra’yı harekete geçirdi. Sözleşme olayına bozulan ve Ömer’i hiç dinlemeden yargısız infazda bulunan Zehra boşanma kararını yineledi yineledi. Sonra gitti babasının karşısına ben boşanacağım dedi. Adını Sen Koy 12 Şubat Pazartesi izleyeceğimiz bölümde ise Salim’in evlilik üzerine söylediği sözlerle bir kez daha Salim’i seveceğiz.

Adını Sen Koy 281. Bölüm Resmi 2

Zira kızına evliliği bozmanın çok kolay olduğunu ve Ömer gibi biri için savaşması gerektiğini söyledi. Yüreğinde de duyduğu aynı sözlerdi Zehra’nın ama dışarıdan birinin hele ki bunu babasının söylemesi Zehra’yı derin düşüncelere saldı. Dışarda saatlerce bu konuyu ve konuşmayı düşünen Zehra’yı yine Ömer bulup teselli etti. Zehra kör bir kuyuda gibiyim dedikçe, Ömer el ele verip o kör kuyudan çıkmayı teklif etti aşkları için gelecekleri için..

Adını Sen Koy 281. Bölüm Resmi 3

Cevriye de bu boşanma olayını duyunca bir destek de ondan geldi. Destek ekibi kuvvetlenince Zehra da yavaş yavaş boşanma düşüncesini değiştirmeye başladı. Bahşende ise planı sayesinde gideceğini düşündüğü Zehra’nın hala evli gibi aile yadigarı yüzüğü takmasına sinir olsa da onun cevabını da vermek tabi ki Ömer’e düştü. Zehra gitmek istese de benim yuvam sensin diye Ömer Zehrasına Zehra da Ömerine sığındı. Onlar ersin muradına biz de çıkalım kerevetine diyeceğimiz bir haftaya merhaba diyeceğiz inşallah 😉 Sözü bu nokta da fragmana bırakalım deyip sizlere bir soru ile sözümüzü bitirelim: Gelecek hafta bunların dışında neler yaşanacak?

Adını Sen Koy 280.-281. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 9 Şubat 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın