Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 13-14 Kasım Özeti Ve Fragmanı # Mutlu Son Değil, Mutlulukları “Sonsuz” Olsun…

Star Tv ekranlarının fenomen dizisi Adını Sen Koy 13 Kasım ve 14 Kasım da çok heyecanlı bölümlerle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Artık mutlu olun diye izlerken bağırasımızın geldiği Adını Sen Koy’da nihayet düğün fazlına bu hafta geçeceğiz. İşte Adını Sen Koy 216. ve 217. bölümde neler yaşanacağı…

adını sen koy 13 kasım resmi 1

Adını Sen Koy 13 Kasım- 14 Kasım Özeti

Zehra’yı artık Ömersiz görmek istemeyen biz izleyicileri bu hafta güzel bir hafta beklemekte. Zehra ve Ömer daha önce Ömer’in bizim için aldım dediği yerde piknik yaparlar. İnsanın sevdiğinin yanında olduğu her yer güzel yediği her şey baldır ya ikilimiz de böyledir. Birbirinin gözlerinin içine bakan Zehra ve Ömer çaylarını birlikte yudumlar, sofra da üzümleri vardır. Hani derler ya soframda soğan ekmek evimde huzur olsun diye, işte onlar da hava yerine huzuru solumaktadırlar.

adını sen koy 13 kasım resmi 2

Zehra Ömer’e sen benim her dediğimi yapıyorsun Aladdin’in sihirli lambasındaki Aladdin misin diye şaka yapınca Ömer de şakayla karşılık verir ve haklısın o da uzun boyluymuş der. Son bir hakkın var diyen Ömer’e zaten son bir dileğim var diyerek Ömer’i meraklandırır. Çiftimiz ele ele oradan ayrılır. Keşke her şey böyle kalsaydı dediğimiz dakikalar gelir.

adını sen koy 13 kasım resmi 3

Zehra Çetin’in isteği olan parayı getirip Çetin’e verir ve resimleri kopyalarıyla sil der. Ancak Çetin para koparmak için yeni hain bir plan yapar. Canan’a ayrılalım deyince Canan neye döndüğünü şaşırır. Eve geçince ilaçları içip intihar teşebbüsünde bulunan Canan’ı Zehra evde baygın şekilde bulur.

adını sen koy 13 kasım resmi 5

Ancak Canan kurtulur. Sabah ve Kerem ise birbirine rakip olan iki emlakçıya dönüşür. Gelinliği içinde peri kızı gibi olan Su Güzelimiz ve damatlığıyla gayet şık duran Ömer ile beraber sahildedir son sahnelerde. Ömer Zehra’yı alnından öperken birbirlerine seni seviyorum derler. 

Adını Sen Koy 13 Kasım- 14 Kasım Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=hSYBwwl97AY

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu