Adını Sen Koy 13 Ekim Cuma Neler Yaşanacak? İşte Detaylar

Star Tv’nin sevilen dizisi Adını Sen Koy gündüz kuşağının vazgeçilmez dizisi haline gelmiş durumda. Herkesin severek izlediği Adını Sen Koy’un 12 Ekim Perşembe günü yayınlanacak olan 194. bölümünde seyirci yine ekran başından ayrılmak istemeyecek. İşte Adını Sen Koy’un 12 Ekim Perşembe günü yayınlanacak olan 194. bölümünde yaşanacak olaylarla ilgili detaylar…

Salim Bey sonunda yavaş yavaş da olsa Ömer ve Zehra aşkına inanıp aradaki buzların erimesi için küçük adımlar atmaktadır. Zehra ve Ömer ise uzun süredir beraber bir gece geçirmemişlerdi ancak geçtiğimiz bölümlerde Ökkeş’in ölümü hüzünlü bir olay olsa da Ömer ve Zehra’nın birlikte romantik bir gece geçirmelerine vesile olmuştu.

Ancak gecenin ilerleyen vakitlerinde alınan bir kararla bu durum farklı bir havaya neden olur. Zehra için yaşadıkları çok zordur zira yüreğini teslim ettiği Ömer bir tarafta kendisini yetiştiren büyüten kendi yemeyip kızına yediren fedakar ve gururlu babası Salim arasında kalmış kime nasıl davranacağını bilemeyen biri haline gelmiştir. Kimseyi kırmak istemeyen yüzü güzel kalbi daha da güzel olan Zehra bu bölümde yaşadığı fırtınaları dile getirecek. Ömer ise Salim’in atölyesine gelmeye devam edip Zehra’sına kavuşmasında önünde engel olan Salim’i ikna çabalarına devam eder.

Kerem ise adeta bir savaş içerisinde olan Sabah bir de hayatına dahil olan mafyanın adamları ile başı derttedir. Mafyadan kaçmayı başaran Sabah sığınacak bir kapı olarak gittiği mekanda mutlu değildir. Kerem ise Sabah’ın evinden uzaklaşmasına mutludur. Ancak yine yeniden Sabah ile karşı karşıya gelir. Ancak tek bir farkla Sabah daha önce karşısına çıkan halinden farklı bir Sabah olarak yanındadır. Bakalım bu değişim ikilinin ilişkilerine nasıl bir renk getirecek. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın