Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 14-15-16 Mart Fragmanı Ve Özeti #Zehra’nın İtirafı

Adını Sen Koy 14-15-16 Mart fragmanı yayınlandı. Fragmanda neler var, bizleri neler bekliyor? Bu sorularınızın cevapları haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle…

Adını Sen Koy 14-15-16 Mart Özeti

Annesiyle karşılaşmasının ardından yıkılan Ömer’in tek sığındığı dal Zehradır. Zehra ise annesiyle karşılaşmasının asıl nedeni kendi olduğu için Ayşe’ye gerçeği söylemek istediğini söylese de Ayşe tek limanını da yakma dercesine susmasını ister. Zehra ise kendisini olanlardan dolayı sorumlu tutsa da Ömer için susar. Ömer ise her şeyden habersiz Zehra’nın yanından bir dakika ayrılmamasını arzular, ona sarılıp uyur. Kabus gören Ömer’i izleyen Zehra Ömer’in yaralarının ne kadar derin olduğunun farkına bir kez daha varır. Bahşende ise Jülide ile Zehra görüşür korkusuyla Zehraya Ömerin evden kimsenin annesiyle görüşmeyeceğini hatırlatır.

Ayşe ve Nihat ise bir süre rahatlamak adına otelde kalmaya niyetlidir. Zehra Ömere onu durdurmasını istese de Ömer durdurmak istemez. Cevriye hala da Ayşeyi durdurmaya çalışsa da Ayşe boğuluyorum burada der. Son bir hamle ile Hediye de durdurmak ister ama nafile…Nihat da birkaç gün uzak durmanın iyi geleceğini söyler. Bu olayların ardından yaşananlara bakacak olursak Ömer elinde valizi ile kardeşi Ayşe’yi görünce annesi gibi onun da gideceğini düşünür ve onu durduracak tek kişi Ömerdir ama ömer durdurmaz. “Seni terk edip giden kadın için beni ezip geçtin.” diye Ayşe’ye kızınca Ayşe daha da üzülür, Asya da el sallayarak konaktan ayrılırlar. Olayların daha da dallanıp budaklanmasıyla Ayşeler konaktan başka bir eve taşınmaya karar verirler.

ask 14 mart resmi 1

Zehra ise Ömer’e keşke kal deseydin onlar da böyle bir karar almazdı diye kızar. Ömer ise görüşmesini istemediğini söylemeye devam eder, onu Zehra bile sakinleştirmekte zorlanır. Olanları düşünen Ömer’in yalnızlığını hisseden Zehra, Ömer’e sarılır. Jülide ise Ömer’in evde olmadığı bir saatte konağa gelir ve Ömer ile konuşmak istediğini söyler. Onu karşısında gören Bahşende şok olur ve ne yüzle geldin diyerek hesap sorar. Jülide ise kararlıdır oğlunu ikna edecektir. 

Zehra ise Ömer yalnız hissettirmemek için bol vakit geçirir. Beraber spora çıkan ikili oldukça iyi vakit geçirirler. Ele ele yürüyen ikilimizden Zehra Ömere kaçırdım seni diye şaka yapar. Onu mümkün olduğunca tüm sıkıntılardan uzak tutmak için çabalar.  Bahşende geçmişe ait kimsenin bilmediği o sırrın ortaya çıkmasından korkmaktadır. 

Bahşendenin sır gibi sakladığı gerçek de tüm gerçekler gibi elbet bir gün gün yüzüne çıkacaktır. Bu da Bahşendenin gidiş biletini almasına neden olacaktır. Jülideyi evde gören Zehra da şok olur. Zehra sonunda olanlara dayanamaz ve annesiyle Ayşeyi görüştüren kişinin kendisi olduğunu Ömere söyler. 

Adını Sen Koy 14-15-16 Mart Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=o0hVS1zS6_k

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu