Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 15-16-17 Kasım Özetleri Ve Fragmanı # Sen Benim Tek Gerçeğimsin

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy yeni fragmanı yayınlandı. Peki Adını Sen Koy’da 15-16-17 Kasımda neler olacak, seyirciyi neler bekliyor özet ve fragmanı ile haberimizin devamında…

adını sen koy 15 kasım resmi 1

Adını Sen Koy 15-16-17 Kasım Özeti

Bir oyunla başlayan bir aşktı onlarınki. Oyundan büyük bir aşka adım ata ata yandı gönülleri Zehra ve Ömer’in. Araya pek çok engeller girdi. Zaman girdi, kavgalar girdi, aileler girdi. Çok problem yaşadı Zehra ve Ömer’in aşkı. Her problemde daha da körüklendi aşkları. Epeydir beklenen mutlu günler kapıdaydı. Ömer çok hoş bir damatlık giymişken, Zehra sade bir gelinlikle nasıl da büyüleyici bir güzelliğe sahipti…Bu dışardan bakan bir gözün gördükleri peki ya kalplerinde olanlar…

adını sen koy 15 kasım resmi 2

Zehra Ömer’e “Sen benim hayatıma bir mucize gibi girdin…” diye gönlünde ne varsa söylerken Ömer de ” Bu gerçek Zehra, sen artık benim tek gerçeğimsin, sonsuza dek ellerini bırakmayacağım…” sözünü vermekteydi. Sanki anlarcasına Ömer bu sözleri söylemişti. Zira Zehra hala ona Çetin ile ilgili sakladığı gerçekleri anlatmadığı için başındaki belalar tükenmeyecekti. Ömer’i deliler gibi seven Zehra ” Hiç şikayetim yok, bir gün bırakmış olsan bile bu kez ben sımsıkı tutacağım, hiç bırakmayacağım elini..” diyerek bu defa Zehra Ömer için neler yapacağını yapabileceğini sözlerine eklemekteydi. Kendini dünyanın en şanslı erkeği olarak gören Ömer, duvağını açtığı hasretiyle yandığı Zehra’ya yine sürprizler yapmaya devam edecek. Zehra’nın bu sürprizler çok hoşuna gidecek.

adını sen koy 15 kasım resmi 3

  “Yanımda ol yeter, kollarının arasında o kadar mutluyum ki bir ömür böyle kalabilirim…” sözleriyle Ömer’e olan sevgisini gösterecek. Ömer ise onun artık gerçekten Zehra Kervancıoğlu olmasıyla gurur duyduğunu sözlerine ekleyecek. Peki Canan ve Çetin ikilisi onları rahat bırakacak mı? Keşke sadece biraz önce yazdığım gibi her şey romantik ve güzel kalsaydı zira kötü ikili yine Zehra’yı üzmeye devam edecek. 

Siz Adını Sen Koy’un senaristi olsanız şu Canan ve Çetin’i ne yapardınız da diziden çıkarırdınız? Yorumlarınızı bekliyoruz ;)

Adını Sen Koy 15-16-17 Kasım Fragmanı

 

 

 

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu