Adını Sen Koy 16 Ekim Pazartesi 196. Bölüm – Zehra ve Ömer’den Mutlu Haber Var

Zehra ve Ömer’in aşkını konu alan ve milyonlarca severi olan Adını Sen Koy yeni sezonda bomba bölümlerle seyirciyi karşılamakta. Geçtiğimiz haftalarda Salim Bey’in kızı Zehra’nın kendisinden sakladığı gerçeği öğrenmesiyle Zehra sürekli babası ve biricik Ömer’i arasında sıkışıp kalmıştı. Adını Sen Koy’un 16 Ekim Pazartesi günü ekranlara gelecek olan bölümünde ise Salim Ömer’in azmi ile bu ilişkiye evet diyecek. Adını Sen Koy’un 16 Ekim Pazartesi günü ekranlara gelecek olan  196. bölümünde neler yaşanacağı ile ilgili detaylar haberimizin devamında…

Salim Bey Ömer’e kızını terk etmesi için para bile vermişti. Bu ilişkinin para üzerine kurulduğunu düşünen Salim’e Ömer Zehra’yı çok sevdiği cevabını verse de Salim ikna olmamıştı. Bu bölümde ise Salim Ömer’in Zehra’ya olan aşkına inanıp bu ilişkinin devamı için büyük bir adım atılmasını sağlar ve akşama gelip kızı Zehra’yı Allahın emri ile istemelerini söyler.

Ömer ise verdiği emeğin karşılığını almış ve bir dakika dahi yanından ayrılmak istemediği sevdiği Zehra’sının hep yanında olacağı için sevinçten uçmaktadır. Zehra ise tüm bu güzel gelişmelerden habersiz Ökkeş’in ölümünün ardından yapılan mevlitten sonra konakta bulunan herkese veda edip evine gitmek üzeredir. Oldukça üzgün olan Zehra’mızı bu haber ne kadar sevindirecek hep beraber göreceğiz.

Sabah ise bir türlü mafya belasından kurtulamamıştır. Adeta köşeye sıkışıp kalmış Sabah’ı kurtaran isim oldukça şaşırtıcıdır. Villa için birbirlerine girdikleri Kerem Sabah’ın kurtarıcısı olmuştur. Kerem mafyanın karşısında aslan gibi Sabah’ı korumuş olsa da kurtuluşun bir de faturası var mantığı ile Sabah’tan bir istekte bulunur. Sizce bu istek ne olabilir yorumlarınızı bekliyoruz. 

Adını Sen Koy 16 Ekim Fragmanı

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın