Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 17-18-19 Ocak Fragmanı Ve Özeti #Dağ Evinde

Adını Sen Koy 17-18-19 Ocakta neler olacak? Bu sorunuzun cevabı fragmanı ile beraber haberimizin devamında sizlerle…

adını sen koy 17 ocak resmi 4

Adını Sen Koy 263-264-265 Bölüm Özetleri

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy’da başta Ömer’in yanlış anlamsı ve buna dayanarak Zehra’ya eziyet etmesini izleyen biz izleyiciler yaklaşık bir haftadır Zehra’nın Ömer’in bir yanlış anlamadan dolayı kendine ettiklerini kabullenemeyip Ömer’e boşanmaya kadar düşündürmesini izledik.

adını sen koy 17 ocak resmi 1

Zehra işi o kadar içerledi ki avukatı ile konuşup boşanmak istediğini dahi söyledi. Ne oldu Ömer vazgeçti mi? Tabiki hayır. İnsan sevdiğinden vazgeçebilir mi, onsuzluğa dayanabilir mi? Ömer de her defasında boşanmak istemediğini dile getirdi, son olarak avukatına da boşanmama isteğini söyledi Ömer.

adını sen koy 17 ocak resmi 2

Zehra’nın avukatı ise işlemlerin hızlanması için Ömer’i ikna etmesini isteyince Zehra için imkansız bir süreç başlamış oldu. Zira Zehra kendisinde asla vazgeçmeyecek Ömer’i nasıl bir yolunu bulup da ikna edecektir. Ömer allem eder kallem eder Zehra’yı kandırır ve dağ evine götürür. Ömer dağevinde o kadar mutludur ki çünkü yanından kaçmak için çabalayan Zehra’nın kaçacak alanı da yoktur :D

adını sen koy 17 ocak resmi 3

Zehra’nın ellerini tutan Ömer gözlerinin içine bakar sevdiğinin…Zehra’nın kalbi gibidir elleri de her an kırılabilir…Zehra ile tatlı talı atışan Ömer’in gülüşü Zehra’yı sinir eder. Zehra evden kaçar ama nereye gidecektir bu dağ başında…Hızlı adımlarla ilerlerken korkuyla irkilir. Tam arkasındaki Ömer’e sımsıkı sarılır. Eve geldiklerinde de Zehra’ya deli gibi sevdiğini ona sarılarak anlatır. 

Peki sizce Zehra bu defa affetmiş midir Ömer’i? Ömer Zehra’nın gönlünü kazanmak için yaptığı bu planla başarılı olacak mıdır? Yorumlarınızı bekliyoruz….

Adını Sen Koy 17-18-19 Ocak Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Yeter gereksiz yere boşanmak artık hızlanmak gerekiyor aynı konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu