Adını Sen Koy 18-19 Aralık Özeti Ve Fragmanı #Yeni Bir Başlangıç

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy 241. ve 242. bölüm fragmanı yayınlandı. Neler mi var fragmanda? Adını Sen Koy 18 Aralık 19 Aralıkta neler mi olacak? Bu sorularınızın cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Adını Sen Koy 241. – 242. Bölüm Özeti

Geçtiğimiz hafta ne kadar da kasvetli geçmişti. Ömer parayı verecek mi vermeyecek mi derken paraı sonunda Zehra’ya vermişti. Zehra’nın ne zaman gerçekleri anlatacağını da merak edip durduk. Sonunda Ömer Zehra’yı takip edip Zehra’yı kurtarmak için çabalar hatta kurtarır da ama Piton yine Zehra’yı bulur ve Ömer’e onu kurtarmak düşer.

Ömer Zehra’yı sonunda kurtarır. Zehra ise yaşadığı geril,m bir tarafa Ömer’i kaybetmek korkusu bir tarafa kurtulunca Ömer’e sarılıp ağlarken kaybetme korkusunu dile getirir. Artık kurtuldular diye derin bir oh çekebiliriz. Seyirci olarak çok sevineceğimiz bu kurtuluş yeni bir başlangıç mı düşüncesini oluşturuyor.

Evet ikilimiz sonunda mutlu ancak mutlulukları yine baltalanacak. Zira bu defa da Ömer’in babaannesi çıkagelecek ve Zehra’yı da pek sevmeyecek. Kendini tanıtırken bile biraz kibirli bir imaj çizen Makşende Hanım Zehra’yı pek de sevmez zira Ömer Zehra’yı tanıtırken evin hanımı deyince Makşende’nin evin hanımı olma hayalleri gerçekleşmeyecektir. Makşende, Zehra’nın aileye nasıl girdiğini dahi bilmediğini ve araştıracağı sinyalini veren “İlk kez gördüğüm için…” lafı ile Zehra’yı iğneleyici bir konuşma yapar.

Kerem geçtiğimiz hafta Sabah’ın evlatlık olduğunu öğrenmişti, hatta Sabah’a söylemek bile istedi ancak bunun yerine Sabah’ın gerçek ailesini bulmak için Ayhan Abi ile iş birliği yaptı. Bu hafta ise Kerem’in gideceğinden korkan Sabah habersiz mi gidiyorsun diye sitem edince Kerem habersiz gitmesine değil mahalleden gitmesine üzüldüğü gerçeği ile Sabah’ı yüzleştirir. 

Zehra ise uzun çabalar sonunda yanında uyuyan Ömer’i uyurken yanağına bir buse kondurur. Ömer ise kahvaltıya beraber gitmek istediğini söyleyip elini sımsıkı tutar Zehra’nın. Zehra zaten Ömer öl dese ölecekken bunu mu reddedecektir sen istersin de yapmam mı der ve beraber kahvaltıya giderler. Ömer yeni bir başlangıç olan yeni güne Günaydın diyerek Zehra’yı alnından öper. Zehra ise hem şaşkın hem de utanmıştır.

Geçtiğimiz hafta Müge’nin oyunları sayesinde Ayşe iyice Nihattan şüphelenmeye başlamıştı. Kolundaki çizik de buna eklenince Nihat’la konuşma kararı almıştı. Müge ise yaptı yine yapacağını ve Sevtap adındaki arkadaşını Nihat’a gönderdi ve Müge’nin selamı getirdiğini ve öpmesini istediğini söyleyip Nihat’ı öpmeye kalktı. Bu sırada Ayşe de bunları gördü. Zavallı Ayşe zaten hasta bir de bu yaşadıkları onu iyice yıpratmış durumda. Neyse ki evde Müge’nin tavırlarından şüphelenen Cevriye var ve umarız ki bu sorunu da en kısa sürede çözer.

Adını Sen Koy 18-19 Aralık Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın