Adını Sen Koy 18 Ekim Çarşamba 198.Bölüm – Adını Koymadan Önce Yaşananlar

Zehra ile Ömer’in bir an önce kavuşmasını bekleyen Adını Sen Koy hayranları için mutlu bir bölüm bizleri bekliyor. Adını Sen Koy’un 18 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak olan bölümünde yaşanacaklar insanı gerçekten meraklandırıyor. Buyrun sizler için Adını Sen Koy’un 198. bölümünde yaşanacaklar…

Adını Sen Koy 18 Ekim Özeti

Star Tv ekranlarında hafta içi her gün saat 17:15’te seyirci karşısına çıkan Adını Sen Koy’un 18 ekim Çarşamba günü yayınlanacak olan 198. bölümünde bu ilişkinin adının konması için çırpınan Ömer’i izleyeceğiz. Ömer Zehra’yı ilk istemeye kalktığında bu konuda çok da başarılı olamamıştı. Bu nedenle ona verilen ikinci şans için eli ayağına dolanmaktadır. Ne yapmalıdır, nasıl davranmalıdır heyecan basmıştır Ömer’i. Ama her şeyden önce şimdi yapması gereken Salim’in yani Zehra’sının babasının kazanmak için çabalamalıdır.

Ömer Salim çephesinde ecel terleri dökerken Zehra ise babasından izi almış ve konakta Asya’nın yanındadır, onunla oyunlar oynar. İkisi de çok mutludur ancak Zehra belli bir vakitten sonra oradan ayrılma mecburiyetindedir. Asya ise çocuk sonuçta sevdiği biricik Zehra’sını bırakmak istemez, üzülür gideceğine. Zehra ise babasının vereceği kızgın tepki bir tarafta Asya’yı üzmek istememesi diğer tarafta yine iki sevdiği arasında kalmıştır.

Sabah ise Kerem’in kendini kurtarmasının ardından yaralı halde olan Kerem’e iyilik yapayım derken başına gelmedik kalmaz. Kerem önce tekerlekli sandalyeyi reddeder ancak sonunda Sabah onu iknada başarılı olur. Ancak Kerem bu defa Sabah’tan istemediğini bırakmaz, Onu getir, şunu yap, şura şöyle olsun…Biliyorsunuz Kerem zaten temizlik ve düzen konusunda takıntılı biri artık Sabah’ın halini düşünemiyorum. Aslında Kerem bu sayede Sabah’ı bıktırıp ondan kurtulmayı planlar ama bakalım Sabah karşı atak olarak neler yapacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın