Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 19 Ekim Perşembe 199. Bölüm Özeti – Allah’ın Emri İle…

Allah’ın emri ile demeye ramak kalan yaşananları ele alacak olan Adını Sen Koy’un 19 Ekim Perşembe günü yayınlanacak olan 199.bölümünde heyecan zirve yapacak. Adını Sen Koy’un 19 Ekim Perşembe günü yayınlanacak olan 199.bölümünde neden bu kadar heyecan var derseniz özetimiz haberimizin devamında…

adını sen koy resmi 7

Adını Sen Koy 19 Ekim Özeti

Zehra Asya’nın isteği ile babası Salim’in izni arasında sıkışıp kalmıştır. Asya onu bırakmak istemez. Zehra ise ondan ayrılmak istemese de babasının tavrını bildiğinden ne yapacağını bilemez bir halde konakta kalmaya devam etmektedir. Tek şansı ise babası Salim’in işi uzadığı için babası evlerine ulaşmadan evlerine ulaşabilmektir.

adını sen koy resmi 2 2

Ömer ise Salim babadan kızını isteme konusunda onayı koparmanın telaşını atlatsa da stresi devam etmektedir. Zira evde Zehra ve onun durumunu bilen anlayacak bir isim var mıdır acaba? Zehra’yı isterken yanında büyüğü olarak götüreceği isim kim olacaktır? Konakta bir gidip bir gelmeleri gibi pek çok detayı görebilen bir isim onlar söylemese de durumu fark eder ve izdivaç için gerekli olan aile büyüğü bulma işi de tamamlanınca Ömer’in üzerindeki yük kalkacaktır.

adını sen koy resmi 3 2

Sabah ise Kerem’in bitmek bilmez istekleri karşısında ezilmekte iken onu bir telefon kurtarır. Eve alıcı olarak gelecek olan isim sayesinde kurtulacağını düşünen Sabah umduğunu bulamaz. Kerem Sabah gitsin diye kız arkadaşını eve getirince Sabah ile kız arkadaşı çok iyi anlaşır. Kerem de planının suya düştüğünü ayan beyan izlemek zorunda kalır. Hatta öyle bir şey öğrenir ki o da şok olur. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu