Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 2-3-4 Mayıs Fragmanı Ve Özeti #Aşk Sana Benzer

Adını Sen Koy 2-3-4 Mayıs Fragmanı merakla bekleniyor. Kin dolu olan Defne kaza olayının ardından Zehra ve Ömer’i ayırmak için nasıl bir oyun oynayacak merak konusu oldu. İşte sizler için Adını Sen Koy 2-3-4 Mayıs özeti ve fragmanı.

Adını Sen Koy 2-3-4 Mayıs Özeti

Star Tv ekranlarının sevilen günlük dizisi Adını Sen Koy yeni bölümünde Defne, Ömer ve Zehra’nın henüz karı koca olmadığını duymasıyla eline büyük bir koz geçmiştir. Ömer’i Zehra’dan ayırmak için çaba gösteren Defne’nin hedefine ulaşmak için önündeki tüm engelleri kaldırmaya niyetlidir. Zehra ise kaza olayına dair detayları hatırlamadığını söylese de Defne bu durumdan korkmaktadır.

adını sen koy 4 mayıs resmi

Zehra ile Ömer’i öyle güzel dakikalar bekliyordur ki izlemeye doyamayacağız gibi. Zehra kırmızı gülü kulağında tatlı mı tatlı bir çingene iken Ömer da delikanlı Adanlıdır. O müthiş konuşmaları sakın ama sakın kaçırmayın. Canan ise kaza sonrası ambulansı çağıran kişinin Adem adında bir adam olduğunu haber verince işle iyice karışır. Defne ile Canan karşı karşıya gelir. Canan’ın tek derdi vardır ki o ne kıymetli derttir öyle : İkilimizi yakınlaştırmak. Ömer, Defne’nin kendisine yakınlaşmak için uğraş verdiğini fark edip ona mesafe koyma derdindedir. Olayların bu noktaya gelmesinin detayları için gelin son bölümde neler yaşanmıştı bakalım.

Adını Sen Koy Son Bölüm

Kaza sonrası Defne kendine gelip ambulansı arar ama telefonu açan görevlinin sorularına cevap vermez. Ardından arabaya tekrar geçen Defne’nin korkusu Zehra kendine gelirse kazaya bilerek yaptığını herkese söyler düşüncesidir. Ömer ise şirkete ulaşmamış olan Zehra’yı tedirgin bir şekilde arar. Defne telefonu kapatır. Ömer hemen Defne’yi aramaya başlar. Ercan’ın onlara bir şey yaptığını düşünür. Arabayı o halde gören Adem Koç adında bir vatandaş da hemen durumu ambulansa haber verir. Defne daha sonra Ömer’i arar ve kaza yaptıklarını ve Zehra’nın durumunun kötü olduğunu haber verir. Ömer’in yüreğini kor alevler sarar, gözleri dolar. Allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın ne kadar da zor bir durum. Ömer de bu telaşla bir taraftan hastaneye giderken diğer taraftan da durumu Ayşe’ye haber verir. Arabadayken Canan da arayınca Canan’a da olanları söyler ve kimseye söylememe konusunda haber verir. 

adını sen koy 18 nisan resmi 2

İpek, Koray’a arkadaş olduklarını söyler. Koray doğru yapıp yapmadığını düşünür. İpek de oradan ayrılır. Canan ise telaşla dayısının yanına gider ama kaza olayını haber verip vermeme konusunda zorlanır. Ömer de hastaneye gider ve Zehra’nın durumu iyidir. Doktor geç kalınsa kurtaramazdık deyip ambulansı siz mi çağırdınız diye Defne’ye sorar. Defne ise şok olmuş halde aradığını söyler. Ama sizin de bildiğiniz gibi ambulansı kendi çağırmamıştır. Bu yalanıyla da Ömer’in gözüne girmeyi planlamaktadır. Zehra ağrıları olsa da Ömer’i yatıştırır. Zehra’nın her anında ona destek olmak için çırpınan Ömer’e Zehra tek isteğim sensin der.

adını sen koy 5 mart resmi 1

Zehra ardından doktor gelsin de sana sakinleştirici yapsın diye şaka yapınca Ömer bakakalır. Ardından Ömer Zehra’nın yanında kalma konusunda herkesi ikna edince ikili sohbete koyulur. Zehra olay anına dair hiçbir şey hatırlamadığını söyler. Defne’nin yanına ziyarete giden Ayşe ve Canan, Ömer’in Zehra’nın gözünün içine baktığını anlatınca Defne onlara hissettirmemeye çalışsa da onlar çıktıktan sonra hala Ömer’in yanına gelmemiş olduğunu içerler. Zehra ile Ömer sadakanın belaları def ettiği hakkında konuşup şükrederler. Ardından Zehra çok sevildiğini öğrenmek istediğini söyleyince Ömer Zehra kocaman öper ve öğrenebildin mi diye sorar. Ömer de ben de ne kadar sevildiğimi öğrenmek istiyorum deyince Zehra’nın yanına yaklaşır. Zehra biri gelecek diye tedirgin olunca Ömer ona sımsıkı sarılır. Defne’nin yanına gelen arkadaşı Kumru durumu kabul etmesi için ikna etmeye çalışır ama Defne’nin dinlememeye yemini vardır sanki. 

adını sen koy resmi 2

Zehra’nın ziyaretinden gelen Canan, Çetin ile konuştuğunda bu kaza olayında farklı bir şeyler var deyip detay vermez. Ömer ise Zehra’ya elleriyle yemek yedirir. Defne de onları kapıdan izleyip hasetinden erim erim erir. Ayşe de eve gelince kaza olayını Jülide’ye anlatırken Bahşende de gelir. Bahşende Zehra’dan önce Defne’yi sorar. Jülide panik içinde Zehra’yı arayıp geçmiş olsun dileklerini iletir. Bir sonraki gün Zehra da Defne de konağa gelir. Herkes Zehra ile ilgilnirken Defne’nin karadenizde gemileri batar. Bahşende Defne’yi odasına çekip bu evlilik hakkında konuşur. Defne Bahşende hakkında içinden geçirdiği tek şey Ömer benim olacak ama bu sen istediğin için değil ben istediğim için diye bu savaştan vazgeçmeyeceğinin sinyalini verir. Ardından kapı dinleyen Defne, Ömer ve Zehra’nın henüz karı koca olamadıklarını duyar.

Adını Sen Koy 2-3-4 Mayıs Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

514 Yorum

 1. PONCIGIM sana onceki sayfada yorum yazdim okursun.
  .
  2.ben
  ;-)

 2. ABIM lutfen gitme lutfen bak zeten kendime gelemiyorum sen gidersen dahada agalrim istermisin agalamami

 3. Aaa Kankam beni gecmis ee ne yapalim 3.ben.
  KANKAM evet baksana tummorlemim bozuldu

 4. ad kullanmak yokk gunay vahsi guzel yada poncik dee.

  Nazlacim yolun acik olsun canim gule gule senin bana konusma demeye hakin yok cnm. baya yazmissin ama ayni tekrarlamissin hi hihi seni anliyorum hemde cok iyi anliyorum yorumu okuduktan sonra yazicani biliyodum cunku sinir oldun hazm edemedin bunu okuyuncada yazacani biliyorum yada bilerek yazmicaksin ben konusurum tekrar geleceni biliyorum adim gibi eminim gorusuruz canim yada baska bir isimle gelirsin gule gule bu isin sakasi olmaz kalp bir kere kirilir ama o cok yumsak oldugu icin aff ediyor

 5. BELLAM AF ETMENE COK SAG OL ABLAM BEN SENI COK SEVYORUM AF ZATEN ILK DEFA DEDIGIMDE SAKA OLDUGYNY SENDE BILYORDUN BU SEFERDE SINIRLIYDIM VE BELLA OLFUGYNY SONRADA ANLADYM INAN COK PISMANYM JANYM ABLAM
  IREMSU ANLAMADAN KONUSMASAN IY OLUR KUTFAM
  GUNAYYM AGLAMA TAMAM GELECEGIM AMA KENDIME GELMAM LAZYM JANYM

 6. Sıkma canını düzelir bak ben atrık yoruldum necbur kalmadımız sürece gitmelerden onun için bir şey söylemicem

 7. GÜNAYIM haberin olsun ABİ çıkdı birazdan gelicek diyer sayfaya yazmdı bende gelirse buraya gelmesin söyledim

 8. ZATAN BASYMYN BIN BELASY VAR SENINLE URASAMYCAM IREMSU YETER ARTYM BEN ARKADASLARYMY SEVYORUM ONARDA BENI SUNADA BILKI BELLAYDA COK SEVYORUM ONU BILEREK UZMEDIM O BUNY ANLADY SEN ANLAMAKDA ZORLANYORSUN GALIBA NEYSE SENLE BIR ISIM YOK ARKADASLYK BAGYMYZ BY KADAR ZAYF OLDUGYNA UZILYORUM SENIDE BELLA GIBI SEVMISDIM YALNYS YAPMYSYM GALIBA SEN BENI ANLAMADYN TESEKUR EDERIM BIDAHA BEN SANA SEN BANA YORUM YAZMA OLURMY SUNADA BIL GITMIYORUM VE GITMICAM CUNKI ARKADASLARYMY COK SEVYORUM ONARA BAGLYYM VE HEP OYLE OLACAGYM BIRILERNI SOZI ICIM CEKIP GITMEM SANA SON SOZIM NOKDA ARTYK……

 9. Kızlar size müjde YALANCI BAHAR TVT TV başladı hadi bakın ilk bölüm ay ben çok mutlu oldum

 10. Bende bilmiyorum beni yalnız bırakıb gitdi bizdende yengeye selam söyle

 11. buda kim günay buradamısın bu anonim dikkat ediyormusun

 12. ahh ahh nazla Bellayi aff etmesi icin ben ikna ettim tatlim cunku sonra uzulmesini istemezdim.

 13. KANKAMozur canim basim agriyor ya be ne ya inan bende soyledim elvida ama kendim diyil zorlukla inan bende bikdim elvidadan.Ben de yapiyirdum ama soz bir daha yapmiyicam.
  .
  ABIM nasilsin yengeye selam soyke ay benim basim agridi bu ne ya.

 14. IREMSU canim simdi nasilsin ay ozur canim poncik ha poncike yorun yazmisdim okumadi olsun onceki sayafda kalmis.

 15. Canım özür dilemene gerek yok gülüm ben senin zorda kaldını biliyorum ve asla seni kınamam ben genel olarak fikrimi söyledi karışmadım için çünki hepsi benim için önemli kalblerinin kırılmasın ve gitmesin istemem canım

 16. aygün galıba bu gün bir şey konuşamayacağız geldim ama değişen bir şey yok tam 2.5 saat oldu ekrana bakmaktan gözleim ağrıdı

 17. Başın aryormu yemek yedinmi ilaç al lütfen
  ?
  ABİM burdamısın

 18. önemli değil aygün güvenlilk meselesi anlıyorsun değilmi

 19. yani ayniyim hala tasarimimda rezil oldu.
  yani tombis hazmedemiyorum ona bu haliyle laf soylenmesine haz medemiyorum bu konidada cok hakliyim kendisi cok yumusak gonullu oldugu icin gormedigi icin birdakileri yuz mimiklerini yazmadigigi seyleri gormedigi icin aff edici aff etmesini ben soyledim zaten yani katlanamiyorum ona bu durumda bu soz soypenmesine dayanamiyorum sesuzde kalamam bu gayet normal bir durum.

  gunay bella nediyo biliyomusun sen gecmis olsun sayfasina gunay olarak ponciyim yazmissinya diyor gunaya soyleyin bana poncik demesin sadecd tombisim diyebilir diyor.

 20. Yiğenlerimiz nasıl benim için öp onları çok seviyorum

 21. yok konu yok koca sitede 2 miz konuşursak ayıp olur ben geneli kastettim zaten konuşulacak ortamda yok
  birazdanda çıkacağım mersine gideceğiz günay yengene iletirim mesajını 2.5 satte ilk cümle ilerleme var.

 22. İREMSU canım ben ora yeni yorum yazdım gördünmü gülüm sinirlenme herşey güzel olucak

 23. FEDADA okidim yarisini yoruarin ABI sendemi sakaldin benden inan o zaman duysaydim simdiki kadar uzulmezdimInanmiyorum size

 24. Yolunuz açık olsun sahsalim gidin gelin ABİCİM inşallah☺

 25. KUSIRA BAKAYIN GUZEL AILEM ben cikiyorum artik cok kotuyum sizede ask olsun.Kimlere soylediyimi biliyorlar beni cok uzdunuz IYI GECELER.

 26. çok sağol aygün senin için öpeceğim.ARKADAŞLAR HEPİNİZE İYİ AKŞAMLAR NAZLA KONUYU KAPATIN ARTIK ATIŞMALARLA BİR YERE VARILMAZ İREMSU YAPICI OLMAYA BAKIN HEPİNİZ DEĞERLİSİNİZ O BU DEĞİL BİRİNİZİN ÜZÜLMESİ HEPİMİZİN ÜZÜLMESİ BURASI AİLE İNŞALLAH DÜZELTİRSİNİZ.HERKESE İYİ AKŞAMLAR.

 27. Aaygün laf bana niye geldi anlamadım ben hiç bir şey saklamadım yazılanlar ortada nasihatten başka bir şey bulan olursa bana söylesin yerini

 28. nazla okurmusun bilmem bir daha senin saçma sapan işlerine beni karıştırma elimden geldiğince sana nasihat vermeye çalıştım benden bu kadar neyi sakladığımı öğrenmeye çalışacağim seni üzmek istemem davranışlarını ona göre düzenle.

 29. kimse cavap vermiyor galiba iremsu bu konuda bana nasıl bağlantı kuruldu sen biliyormusun

 30. ABİCİM vallai ben şimdi okudum qaliba NAZLANIN yazdıklarını söylemedin için olay sana patladı
  NAZLAMAMINDA hayatı baya aksiyonlu resmen ajanlık yapmış söz bulamıyorum zaten karışmıyorum

 31. Aygün ben sadece nasihat verdim başka amacım yok olmazda sana bu kesmeler boğmaya başladı demiştim değilmi

 32. Aygün ney zoruma gitti biliyormusun okyanusu aştık denizi aştık golü aştık bir bardak suda boğulduk böyle olmamaliydi

 33. Ya gitdinmi gizemim yardim et yengem telini acmiyor annesi gile gitdi evdede hic kimse benimle konusmuyor ne yaparsam gecer gizemim

 34. Yaa denizim hiç bir şey bilmiyorum yaa abine sor ya insan gibi cevap versin!

 35. Kardesim yardim et yatakdan cikamiyorum simdide miydem bulaniyor

 36. UMUT BEG nazla sizden kimseye soylememenizi soyledi sizde onun ozeline saygi duyup soylemediniz bu yuzden ortaya cikinca sanki sizde bilerek saklamis gibi onlari ilgilendirmez gibi oldu suc size kaldi anlatabildimmi ben zaten inanmiyorum bunlara yani.

 37. Kizlar iyi akşamlar nasılsınız normalde ben bu saatte olmam ama umut arabaya atlayıp gitti 1.2 saate gelirim dedi telefonuda almadı merak ettim buraya geldim burada bi sorun mu oldu anlayamadım son yorumu böyle olmamaliydi demiş biri bana açıklayabilirmı lütfen ne olduğunu 2.3 aydır hiç gitmemişti böyle merakta kaldım şimdi kusura bakmayın

 38. gordunuzmu suclu oldunuz ama sizin amaciniz kimseden saklamak deyildi biliyorum ARKADASLAR BEN HEP DIKKAT ETTIM UMUT BEYIN SUCU YOK O SADECE ISTENEN YARDIMA EL UZATTI AMA SONUNUN BOYLE OLACANI BILEMEZDI LUTFEN KIZMAYIN ABINIZE CUNKU BEN OLAYI BILIYORUM.

 39. DENIZCIM BOl SEKERLI SU IC HEM BAS DONMESI HEM BULANTI IYI GELIR.

 40. nazla yaptiklarini goruyomusun off suna hanim allah mafiza bir sey olmasin of iyilik basina patladi

 41. İremsu iyi akşamlar tanışıyoruz mu bilmiyorum o herkese yardım eder asla kimseyi geri çevirmez kim olursa olsun iyilik yapısında var ama ben konuyu bilmiyorum ne olduğunu o kimseyi üzecek bir şey yapmaz isteyerek ben eşime güveniyorum bu konuda kuşkum yok yanlış anlama vardır zaten bir dahada gireceğini sanmıyorum bu konu dada iyi tanıyorum hepinize iyi akşamlar tanıdığıma memnun oldum sizleri

 42. deniz bol tuylu ayranda iyi

  UMUT BEY LUTFEN BOYLE YAPMAYIN BAKIN SUCUNUZ YOK SIZ IYI DUSUNDUNUZ NASIHAT VERDINIZ ARKADASLAR BEN ILK GUNDEN SAHIDIM NAZLA CAGIRDI YARDIM ISTEDI SIZIN BILMENIZI ISTEMEYIN UMUT BEY SOYLEMEDI ONUN SUCU YOK OSADECE SAYGI DUYDU

 43. suna hanim iyi biri oldugu belli yukarda kirmizi 3 cizgili bir sey var oraya basin fedaya tiklayin sonra 2 bolume gidin anlarsiniz lutfen uzulmerin onun iyi niyeti ne oldu ARKADASLAR LUTFEN LUTFEN UMUT BEYIN SUCU YOK O IYILIK YAPTI NASIHAT VERDI

 44. Teşekkürler kardeşim İremşu okudum onun işi insanları koruma yanlıştan döndürme doğru yolu gösterme bu onun mesleği ordada onu yapmış yanlı yolda olan birisine doğru yolu göstermeye çalışmış anladım eşimle gurur duyuyorum bunları yazarken ne kadar ağlıyorum biliyormusunuz onun ben kalbine ruhuna ve kendisine aşığım bunu n ispatı burada yazıyor umarım herkes buradan kendisine düşen payı alır iyi veya kötü o onların tercihi iremsu çok teşekkür beni rahatlelattin iyi geceler ben artık buraya yazmasini istemiyorum kendisi yazmak isterse karşı çıkmam gelince konuşuruz iyi akşamlar.

 45. NAZLA NE YAPTINI GORUYOMUSUN MEMNUNMUSUN GIT ENTRIKA HAYALI POLISIYE FILMINE DEVAM ET BIZI BULASTIRMA ZATEN INANMIYORUM TUM SOZLERINE
  ALLAHTAN ESLEM BULASMADI SENIN ENTRIKALARINA UMUT BEY SENIN YUZUNDEN UZULDU VE ARKADASLAR.
  bence sen meryemsinde

 46. İremsu hatırladım ilk çıktığında ben dedim baba annenin ismi bana o isim sahte dedi ilk günden beri yorumda da söylemiş yüzüne dikkat ettiniz mi bu gün bana insan ruhundan çok iyi anlarım der herzaman

 47. evet onun isi yardim etmek o cok iyi biri lutfen yazsin buraya onu kaybetmek istemeyiz iyi geceler rahatladiniza sevindim

 48. İremsu kusura bakma geç vakit vaktini aldım ben mecbur gelenedek bekleyeceğim senden özür dilerim uykusuz kaldin

 49. evet umut bey meryem yazdimda demisti nazla meryem ayni diye soru isaretlerim biride nazla meryem musa ayni kisi bence

 50. Umut un babaannesinin ismi Meryem dedim ki babaannenin ismi demiştim anladınız. Meryem in ismine bana salaksın sen dedi neden dedim o sahte isim dedi öyle hatırladım.

 51. evet anladim . dogru demis iyi bi yakalama ama lutfen yazsin buraya

 52. Umut demişse güvenebilirsin gelmedi hala aslında nereye gittiğini biliyorum bu çocukluğundan kalan bir şey orayı banada söylemiyor içkisi sigarası yoktur kahveye falan çıkmaz gider saatlerce oturur sakinleşince gelir neşeli dır şakalaşır eser yoktur birazdan gelir normal şekilde çok sağolun iyi bir bayan siniz memnun oldum iyi geceler.

 53. evet guveniyorum ALLAH SIZI HEP NESELI MUTLU ETSIN cok iyisiniz iyi geceler size.

 54. Ben çıkdıkdan sonra neler olmuş ABİM lütfen geri dön senin hiç bir suçun yok ki sende yardım istenmiş sende büyüklük yapıb nasihat vermişsin burda nasıl bir suçvar ki lütfen sen kırılma gel sadece söz istenmiş sende sözünü tutmuş sun lütfen birazcık hatırım varsa sabah gel ne olur

 55. BAKIN BEN BU KONUDA ASLA KONUŞMİYACAKDIM AMMA BEN BİR KEREM BURA AİLEM DEDİYSEM DAĞILMASINA ASLA İZİN VERMEM VE İSTEMEM AMACIM KİMSEYİ ÜZMEK VE KIRMAK DİYİL BAZILARINIZDAN BÜYÜK BAZILARINIZDAN KÜÇÜYÜM BENİM KİMSEYİ ÜZMEYE HAKIMDA YOK ZATEN BEN ASLA YIKICI YORUM YAZMADIM İLK DEFA SİNİRLENDİM AİLEYİZ DEDİK DERTLERİMİZİ PAYLAŞIYORUZ AMMA LÜTFEN SİZDEN RİCA EDİYORUM BUNDAN SONRA NE YAZICAMIZA DİKKAT EDELİM ÇÜNKİ SONDA SUÇSUZ İNSANLAR KIRILIYOR ÜZÜLÜYOR ANLAYIN LÜTFEN VE SONDA KENDİNİ SUÇLU HİSS EDİB GİTMEK ZORUNDA KALIYOR HER KEZ MUTSUZ OLUYOR LÜTFEN BANA KIRILMAYIN BEN GENEL DÜŞÜNCEMİ YAZDIM BANA HAK VERİRSİNİZ VERMESİNİZ SİZE SAYQIM SONSUZ

 56. Iremsu kardesim tesekur ederim bilgin icin tansiyonum yukselmis doktorda tuzlu ayran ic dedi ama ben ayran icmem yani sut urunleri kullanmiyorum ilac aldim bide iyne yapdilar sakinlesdirici simdi iyim beni merak etmeyin

 57. Iremsum kardesim biz cok entirka ceviren insanlara denk geldik ama Nazlaya ben guvendim nazla lutfen gelde bu olay bitsin siz boyle yaparak bizide kendinizide cok uzuyosunuz ve Aygun ablam sana katiliyorum

 58. GÜNAYIM seninde kırılmamanı rica ediyorum beni konuyla ilgim yok bende senin gibi bir şey bilmiyordum amma kimseye kırılmadım çünki birine bir sır verirsin tutmasını kimseye söylemesin istersin ABİMDE ayı onu yapmış mesala bir örnek veriyim ben sana bir sır versem kimseye söyleme desem ABİME bile desem sırımı söylermisin söylemiyeceyinden eminim işte ABİMDE bir söz vermiş nasihat etmiş o kadar ben bunları sana erk eyleyib yakın kankan oldum için yazdım inşallah darılmazsın bana çünki seni üzmekdense ölürüm daha iyi

 59. DENİZİM bana katıldın için saol gülüm sana geçmiş olsun iyi uykular tatlı rüyalar küçük güzel kardeşim

 60. Iremsum kardesim insallah bana kirilmamissindir seni kirmak istemem sen benim icin cok onemlisin cunki sen benim tatli cileyimin kizsin sende benim tatli cileyimsin kucuk kardesine kusme olurmu

 61. Suna ablam kendini uzme abim gelicek abim geldiyinde ona bizim onu suclamadigimizi soyle ve lutfen buraya yazsin bizi birakip gidemez biz onun kucuk ablalariyiz oda bizim biricik abimiz

  yengecim iyi geceler dilerim kendine ve yiyenlerime iyi bak iyi geceler dilerim .

 62. ABİM bu saate kadar bekledim gelmedin inşallah yarın geliceyini umuyorum

 63. YA uyamadım kafama bir soru takıldı NAZLAMAM sana bir şey sorucam ama lütfən kırılma o ablan olark MERYEMİN nömresi gerçekmiydi bana biraz qatip geldi 86_96 26 qaliba bu nasıl numara anlamadım

 64. Guanydin her kese
  BEN HER KESDEN RICA EDIYORUM OZEL HAYATINIZI BURAYA YAZMAYALIM BEN OZEL DERKEN BU OLDU SU OLDU OYLE OLDU.AMA MESLA BUNU YAPDIM SIZ NE DIYORSUNUZ.FIKRINIZI OYRENE BILIRMIYIM.OYLE OLUR.BAKIN BOYLE YAZDIKDA HEPIMIZ UZULUYORUZ HEMDE NASIL.SIMDI BENIM NE HALDE OLDGUMU BILIYIRMUSUNUZ.LUTFEN BU YAZDIGIMI OKUYUN VE YAPIN.BEN KUCUYUM HEPINIZDEN AMA BOYLE SEYLERIN OLMASINI ISTEMIYORUM.LUTFEN

 65. ABIM simdi nerde oldugunu bilmiyorum ama bu yorumumu gormeni isterim.Dun tavirla cikdim cok uzulmudum niye cunku fedada yazilanlari okudum nazlanin yorumunu gordum kendi ismimi yazmis ve benim uzulmemmi istememis ama bende isterdim bilmek.Sana onun icin kirildim ki bana bir sey soylememissin nazlani bende seviyorum ya ona bir sey olsaydi en son ben bilerdim anliyorum sen sadece onu dogru yola cekmek istedin.Ama bana soylemene kirildim ben.Yani bir sey olsa soyleriz bir birimize ustu kapalida olsa.Dun cikdikdan sonra saetlerce agaldim hep seni dusundum agaldim niye bana soylemdi o bana her seyi soyler.Ama bende boyle yapmamaliydim belkide nazla sana kimseye soylem soylemisdi ama oyle yorum gormedim sadece bizi uzmememk icin burda yazdigini soyledi.Yani belkide ben yalnis analdim.Oyleyse senden yuzlerce binlerce ozur dilerim.Lutfen don geri abalnin yanina.
  Gelelim dun gitdiyin yere hani bana soz vermisdin bir daha oraya gitmiyicem.Niye gitdin ben yalnismi analdim ya sen niye gitdin bana aciklaya bilirdin ben dun cok kotuydum.Eyer oraya gitdiysen.ben sana ne diyim sana kac kere soyledim nefret ederim ordan gitme.Ama sen ne yapdin.Dunde bana yorum yazmamissin son yorumum diye.Simid ben ne yapiyim oliyimmi yoksa yasiyim bazen kendi kendime keske olseydim bunlari gormeseydim diyorum simdide keske olsaydim seni uzmeseydim keske olseydim bunlari gormeseydim.Artik yazamiyorum…

 66. Analamiyorum hayat niye bu kadar bizi uzuyor niye yani mutlaka biz uzulmeliyizmi mutlaka niyeki niye niye uzuluyoruz bir gun mutlu bir gun mutsuz olmazmi hep mutlu olalim.Olmuyor aslinda bu mutlulugi biz bozuyoruz.Evet biz.Bozmaya biliriz ama bazi seylerlw bozuyoruz ben boylece hayati iyrenc goruyorum hemde nasil ve kendime boylemi hayatda yasiyorum soyluyorum.Yasamasam daha iyi….

 67. Kimse yok yalnizim.
  Cok yalnizim cok.Cok usuyorum biri bana gelib sarilmiyor.Beni isitmiyor.Niye.Gozlerim yollarda birini bekliyor ama o gelmiyor.Cok uzuldum cok.Niye gelmiyor ki.Ama o biliyor burda onu bekleyen biri var.Hemde sabirsizlikla.Gelib ona sarilmasini istiyor.Eyer gelemsse bu gul olur ebediyyen…

 68. Abin geldi ona sarilmiyacakmisin yoksa istemiyorumu diceksin

 69. Bu gul tam vakita kadar bekliyicek eyer gelmesse olucek.Evet olucek…

 70. Abi :'(:'(:'(:'(:'(
  Geldin abim geldin bak gul olmiyicek yasiyicak.Az kalsin oluyordu.sarilicam hemde nasil sarilicam birakmiyicam.Canim abim.SENI COK SEVIYORUM.

 71. Neden dersen saatlere bak düşüncelere bak yine birlikte aynı şeyi düşündük bunda bir iş var aynı anda

 72. Ne demek istemiyicek bal giibide ister canim abim inanirmisin simid agaliyorum senin yorumunu gorunce gozlerim doldu canim abim seni cok seviyorum.
  SENI COK SEVIYORUM.
  SENI COK SEVIYORUM
  SENI COK SEVIYORUM
  SENI COK SEVIYORUM
  SENI COOOOOOOK SEVIYORUM

 73. Ben senden vazgeçemiyorum sen nasıl bir şeysin ya

 74. Evet ayni anda bak yine dahaay ben cok mutluyum canim abim seni cok seviyorum.Dun icin cok ozur dilerim lutfen affet sana yazmiadim uzun yorumu okudunmu.

 75. GÜNAYDIN CANLARIM NASILSINIZ? BENİDE ARANIZA ALIRMISINIZ

 76. Abi baksana yorumlarimiza hepsinin saeti ayni bayilicam simdi.

 77. Ha birde günahımı alıyorsun bir arkadaşımın çok sevdiğim bir büyüğünün eşi vefat etti genç bi kadındı Allah rahmet eylesin yengen de tanırdı oraya gittim akşam arkadaşımın yanındaydım oraya gitmedim bilmeni isterim.

 78. Tabi aliriz KANKAM hos geldin sanada gunaydin nasilsin.Ay bIz boyle nasil mutluyuz dimi.

 79. ABİM geri gelmene çok sevindim iyi ki gəldin hoş gəldin

 80. ABI hakikatanmi ama yengem baska bir sey soyledi.Dogruyumu soyluyorsun.Ay yoksa yine ben yalnis okidim yengemin yorumunu

 81. Bir birimizi anladığımız kalben sevdiğimiz için sözde değil özde sevgiden anladınmi biz kardeş degilmiyiz

 82. Hoş buldum canım benim bir arada oldukca iyim evet hep böyle kalalım ben uya kaldım ondan geç geldim özür dilerim

 83. AYGUN tabikide gelicek onu burda bekleyenler var.Hemde nasil.

 84. Aygün tam sana yazıyordum sen geldin bu arada günaydın demedim herhalde sizlere günaydın unuttum

 85. ABIM oyledir tabi.Canim abimsin benim iyikiden geldin seni cok seviyorum ya ben.Hemde nasil.
  .
  KANKAM evet oyleyiz kiz ne ozuru keyfina bak.Dun bana yrum yazmussn canim sag ol.Analdim ben seni.Beni dogru yola cekmek istiyorsun tesekkur ederim sana.Iyi ki varsin

 86. Günaydın ABİCİM biz böyle kardeşiz kalb kalbe karşı ☺dimi

 87. Tabikide canim niye gelemyim abim geldi abim.Ay cok mutluyum eyer yine tartisma olursa karismayacam kendileri bilir biz ucumuz sohbet ederiz tamami .

 88. Asagidaoku analrsin ay ben belkide yalnis analdi.

 89. Sende iyi ki varsın gülüm beni yalnış anlayıb kırılmadın için çok teşekürler kankişkom seni çok seviyorum

 90. Evet gülüm karışma bak ben bunun için böyle sohbetletden uzak durma çalışıyorum sonra o neler oluyor

 91. Bende seni seviyorum ne yalnis analamsi ya bak kim tartisirsa karismayacam artik kendileri halledwr aslin karismamliydim suc bende ABIM ve SEN haric kimseye karismiyicam.

 92. ABIM asagiya git yengem yazmisdi belkide ben yalnis analdim dun aksam yazmis.Teli alamamis soyledi bende.Sonra arabaya atladi ya bir bak yengemin yorumuna analrsin.

 93. Evet bana kırışa bilirsin ☺bende öyle canım fikrim sorulursa tabi sayqımı koruyarak söylerim amma kalqa hiç benlik diyil

 94. ABİM bana küsmüsün??? hiç konuşmuyonda ondan sordum

 95. KANKAM aynen sen ve Abim baskasin .Ya canim dogru soyluyorsun balsana en son uzulen ben dum .Dun ne kadar agdim cidildan sonra bir bilesn.

 96. AAAAAA yalnış olmuş özür dilerim ☺☺☺ 5:39 yorum ah klavye

 97. Anladım yengenle gidemem çocuklar var evde tek bırakamam yengene söylemedim üzülsün istemedim teli almadım KUR AN okunuyor 2 de birde çakacak o yüzden anladinizmi

 98. ABIM analdim yok ismi yalnis yazmis ilahi abimnya guldurdun beni.

 99. Canım sana kıyamam sen niye alıyon hatan yok bir şeyde yapmadın ki

 100. ABIM naldim seni sag ol.Iyo yapmissin.Bir sey soylesem sinirlenirmisin.

 101. Özür gerek yok Aygün bana gülum demişsin güzel Bir cümle

 102. AYGUNUM ben boyl seylere dayanam ama bundan so ra oyle yapmiyocam artik cunki en cok uzulen ben oluyorum oyle dimi

 103. ABIM gul sen bana soyluyorsun gulum diye.Ha ne geliyor

 104. Şimdi bakın burada yazılanların gizlisi olmaz telle konuşsan bile yine kayıt vardır gizli 2 kişi birebir yüz yüze konuşur gerçek hayatta odur bizim bu yazdıklarımızı tüm dünya okuyor bunun neresi gizli boş yere kendinizi birbirimizi üzüyoruz burada gizli diye birşey yoktur

 105. Evet canım en çok sen üzülüyorsun aaa gitme vakitin yaklaşıyor ne çabuk

 106. ABIM ozur derim bir az gec yazdim allah rahmet eyelsin mekani cennet olsun

 107. Kız şişko hani bana söz vermişdi dondurma yemicekdin yine tutamadın dimi kendini sinirlendim AAAAAA???

 108. Aygün dondurma almamıştır o dondurma tezgahını götürmüştür o

 109. ABIM artik cikiyorum ben soz agrimaz.Ha onceki yorumda da haklisin katiliyorumAbim seni seviyorum.Opdum
  .
  KANKAM evet vakit canim opuyorum aeni aksam gorusuruz.Senide seviyorum.

 110. ????? doğru söylüyon şimdi dondurmacı ne satıcak ah şişkom

 111. Akşama görüşürüz birtanem bende seni çok seviyorum öpdüm

 112. Sağol aygun bu arada İREMSU YA Bİ TEŞEKKÜR BORÇLUYUM. gorusuruz gunay iyi dersler

 113. ABİM qaliba sende çıkdın sana iyi işler görüşürüz

 114. Nasıl istersen gül için teşekürlər☺ABİCİM

 115. Görüşürüz gün içinde gelmeye çalışıcam by???

 116. HERKESE MERABA BEN AYLAR
  SIZLER BIR SEY DIYECEGIM VE BIDAHA BU SITEYE ADYMYM ATMYCAM SIZIN GIBI INSANARY TANYDYGY ICIN NAZLA COK MUTLYYDY AMA KESGE TANMASAYDY YALNYS ANLAMAYYN NAZLA COJYK GIBI MUTLYLYGYNY UZINTISINI ARKADASLARYNDAN HIC GIZLEMEZ VE INSANY UZMEYI HIC SEVMEZ VE BAZY INSANAR ONU YALNYS ANLAMYS VE O YUZDEN NAZLANYN MUTLY GUNINDE UZILMESINE NEDEN OLDU AMA BEN ARKADAS SOZINI VERYORUM NAZLA IYLESER VE BURAYA GELMEK ISTARSE ASLA VE ASLA IZIN VERMICAM GELMESINE CUNKI ANLADYMKI BENIM CANYMDAN BILE COK SEVDIYIM ARKADASYM YALAN SOYLEDI OYLEMI IREMSU BEN YORUMLARYN HEPSINI OKUDYM NAZLA HIC YALAN SOYLEMEDI MERYEM VE NAZLA MUSA AYNY KISIMI TAMAM OYLE OLSUN OYLE DUSINI BEN SIZIN DUSINCELERINI ILGILENDIRMEZ SADECE BIR SEYI COK IY BILYORUM NAZLA HIC INSANY YALAN SOYLEMEDI KOTI BIR SOZDE SOYLEMEDI MERYEMIDE BENDE TANYYORUM BENIM ABIM CARPMYS ONA VE EMINIM KI ODA BY YORUMLAR GORINCE BURAYA GELMICAK MUSA BY YORUMLAR DAHA GORMEDI GORSE HAZM EDEMEZ NAZLAYA LAF EDILMESINE HEM MUTLY OLUN ARTYK NAZLA BURDAN GIDYOR IREMSU HANYM NEDEMI CUNKI NAZLANYN HAYAT TEHLIKEDE OLUM KALYM MESELESI NAZLA DUN YARYSMADAN SONRA COK MUTLYDY VE BABASY ARABA HEDIYE ETMISDI MUSADA BIR PARTI DUZENEMISDI MUTLUYDY BIRANDA MORELI BOZULDY NE OLDUGYNY SORDUK SOYLEMEDE CEKIP GITDI VE BABASYNY ALDYGY ARABADA KAZA YAPDY SU AN YOGUM BAKYMDA VE NE OLACAGY BILINMEYOR BRAVO IREMSU SANA TESEKUR EDERIM
  BEN SOYLECEGIMI SOYLEDIM VE SOX VERYORUM BURAYA NAZLA MERYEM VE YA MUSA ABLA GE LMICEK MUTLY OLSUN ARTYK

  1. NAZLA MERYEM VE YA MUSA ASLA GE LMICEK ONARA BURAYY OKUMASYNY SOYERIM VE OKUDYKDAN SONRA GELEK ISTEMEZLER GELDIGINE PISMAN OLURLAR
   MUTLY OLSUN ARTYK IREMSU HANYM BIR YALNYS ANLASYLMA YUZINDE IKI INSANYN KALBINI KYRDYNYZ VE BIRINI HAYATYNY KAYP ETMESINE NEDEN OLACAKSYNYZ NAZLANYN

 117. Abim gelmis hos gelmis abim bizi cok mutlu etdin seni cok seviyorum

  Gunay baci kendini uzme boyle seyler icin bende iremsumla ayni seyleri dusunuyorum doru ola bilir neyse canim benim

  Aygun ablam seni cok seviyorum

  ya sizin konusmanizi okuyunca sim sicak ailenin icinde oldugumu daha iyi anliyorum :-)

 118. Merhaba aylar nazla gercekden yogun bakimindaysa allah yardimcisi olsun ama canim
  eyerki bize yalan soyluyorsa soyluyecek lafim yok ve nazla burayi herkese soyluyormu ya her onune gelene

 119. Bide ne benzerlikse sen nazla musa ayni yaziyosunuz niye?

  Ve nazlanin kucuk kuzenide ayni sizin gibi yazdi bir tek meryem o duzgun yaziyor

 120. Birde meryemin tel numarasi vermesi tm biz burda aileyiz oda bunun icin yazmis ola bilir ama birtek biz gormuyoruz ki tum dunya goruyor

  bide nazlanin cabuk nisanlanmasi oda baska sacmalik bir hafta icinde musaya asik olmalar onunla nisanlanmalar anlam veremiyorum

  ve bunlar benim aklimi kurcaliyor bayadir iremsumun soylediklerinden sonra artik doru olacaqini anladim

 121. FILIZ ABLAM SENDEN BIRSEY RICA EDICEM IP NO LARINA BAKA BILIRMISIN AYNI TELDENMI YAZMALAR

 122. ARKADAŞIM AYLAR İSMİN GALİBA BURADAN KIMSE KOVULMADI KİMSENİN ÖZEL MALI DEĞİL BURASI İSTEYEN GİRER İSTEYEN ÇIKAR KURALLARA UYMAK ŞARTIYLA KENDİ BİLECEĞİ DİR.NAZLA SEVDİĞİM BİR ARKADAŞIM DEDİKLERİ AMA GERÇEK AMA DEĞİL BEN HEP VAZ GEÇ BU İŞLERDEN DEDİM Bİ BAYANIN UGRAŞMAMASI GEREKEN DAVRANIŞLAR SERGİLEDİ DİNLEMEDİ.ŞİMDİ ARKADAŞIM SENDE ACEMİSİN NAZLADA TECRÜBENİZ YOK ANLAŞILAN ELİNİZE YÜZÜNÜZE BULAŞTIRDINIZ NAZLA MERYEM MUSA BU İSİMLER VAR VEYA YOK KONUŞUYORUZ BUNLARLA HAYALİ VEYA GERÇEK BİLGİSAYAR OLSUN TELEFON OLSUN HER CİHAZIN KENDİNE HAS İP NUMARASI OLUR AYNI NUMARADAN İKİ TANE OLMAZ BEN TÜRKIYEDEYİM SEN AZERBEYCAN AYNI TELEFONDAN YAZAMAYIZ ACEMİSİNİZ DERKEN BUNU KASTETTİM.BEN HER ŞEYİN FARKINDAYIM KIM KIMDIR DEĞİLDİR BİLİYORUM BEN BURAYA GİRERKEN 7 CIHAZ KULLANIYORUM SON DERECE GELİŞMİŞ CİHAZ BUNLAR BENİM İŞİM BU MESLEĞİM.KIMSE KİMSEYI KANDIRMASIN.NAZLA BENİ BİR YERE ÇAĞIRDI GÖRÜŞELİM DEDİ TAMAM DEDİM ÇÜNKÜ KIZ İYİ İŞLER YAPMIYOR NE YARDIM EDERSEM O NIYETLE GİTTİM GİZLİ SAKLI YOK ACABA DÜZELİRMİ DİYE NE ALAKA SON YORUMU OKUYUN SEN PROBLEMLİSİN DEDİM OKUYABİLİRSİNİZ.BU YÜZDEN ARKADAŞLARIM BANA YUZ ÇEVİRDİLER YANLIŞ ANLADILAR KEŞKE ÖYLE KALAYDI BENİ ÖYLE BİLELERDİ NAZLA İYİ BİR KIZ OLARAK ARAMIZDA OLSAYDI HALA DEMOGOJİ YAPIYORSUN KAZA YOĞUN BAKIM GEÇ BUNLARI NAZLA GELİP KONUŞABİLİR KENDİSİ KIRDIĞI VARSA ÖZÜR DİLER NAZLA OLARAK BAK NAZLA DİYORUM ARAMIZA KATILABİLİR KIMSE KOVULMADI ANLATABİLDİMMİ KARDEŞİM KİMSE KİMSENİN KALBINI KIRMADI KAPIMIZ HERKESE AÇIK İSTEYEN GİRER İSTEMEYENİN KENDİSİ BİLİR MUSA BU YORUMLARI GÖRMEDİ DİYORSUN HAZMEDEMEZ DİYORSUN PEKI DÜNKÜ YAZILANLARI HAZMEDECEKMİ PEKİ NAZLANIN YORUMLARINI NİŞANLISI OLARAK.ARKADAŞLAR GELECEKSENİZ ARKADAŞÇA GELİN EĞER ÖYLE DÜŞÜNCENİZ YOKSA SİTEYI BÖYLE KOCAMAN YORUMLARLA MEŞGUL ETMEYIN NAZLAYA KAPIMIZ AÇIKTIR BUNUDA BÖYLE BİL KIRDIYSAM KUSURA BAKMAYIN BÖYLE OLMAK ZORUNDAYDI.

 123. deniz hoş geldin nasılsın hastaymışsın akşam görmedim nasıl oldun

 124. deniz sizleri bırakıp nereye giderim birde deniz sen bu konuyu kapa olurmu abin senden bunu istıyor

 125. Tamam abim nasil istersen ben icimdekilerden kurtuldum kac zamandir bunu dusunuyodum zaten

 126. Abisim dunden daha iyim abi dun abimin yanina gitdim abi basim donuyo dedim abim deniz gidermisin dedi bende abi lutfen doruyu soyluyorum yardim et dedim inanmadi odama gidince bayilacak gibi oldum benim kuzen varya cadi olan beni tutdu odama goturdu anbulansa aradi geldiler iyne yapdilar tansiyonumu olcduler yukselmis tansiyon hapi verdiler yani abim diyilde cadi yardim etdi bana

 127. sabah okudum tansiyon demişsin tuzlu ayran daha çok çıkartır neyseki içmemişsin

 128. Aaa oylemi ama hemsire bana ic dedi kadin beni oldurecekmis ya

 129. tansiyon düşerse iç yüksekse öldürür.işteyim ofisteyim kahvaltı geldi sanada ısmarlayım istersen

 130. Abim tesekur ederim bende simdi yapdim

  a oylemi bilmiyodum iyki soyledin hemsireye bakya okumus bilmis ccc

 131. Yok abim duzelmiyor dun anbulans geldiyinde herkes odama geldi ne oldu diye abim bana inanmamisdi ya bana aliycak gibi bakiyodu anbulans gitdikden sonra iyimisin deniz dedi deniz gozlum demiyo

 132. Abim ise gitmeden hep beni operdi ama artik hoscakal bile demiyo bugun yanina gidip opucem sarilicam dayanamiyorum 3 hafta oldu ben abime sarilmadim

 133. inşallah düzelir deniz gözlüm ben diyim sana bende abinim kabul edersen akşam gitme demişsin ben yokken yengen desatan yazmış geç geldim cenaze evindeydim bayağı bi konuştuk

 134. git sarıl o cadı kızın yaptıklarını anlat anlatırkende yengeni yanına al yengen derken abinin eşimi oluyor

 135. Tabikide abimsin 3 oldu tatli cileyim diyor sen diyosun bide abim

  ama birinci babam

 136. deniz ben çıkıyorum telefon geldi öğleden sonra olurum görüşürüz olurmu

 137. Yok abim amcamin esi

  tamam abim sorun diyil gorusuruz kolay gelsin

 138. Merhabalar DENİZİM akşam yazmışdım sana görmemişsin her halde olsun gülüm şimdi nasılsın iyisindir bende seni çok seviyorum tatlı küçük kardeşim sana kocaman sarılıb öpüyorum

 139. Burda külek kötü esiyor elektrikler sabahdan beri gitdin telimde şarjı az yanarsa ışık gelirim akşama burdayım sizi seviyorum☺

 140. Simdi iyim aygun ablam hava almaya cikmisdim
  bende sana uzay kadar sariliyorum opuyorum ;-)

 141. Of ya bu elektirik kesilmekden yorulmadimi ablam su elektirik yuzunden konusamiyoruz :-( :-(
  elektiriye kizdim ya :-x :-x :-x :-x :-x

 142. Ablam bencede yapma ben kuslukden biktim artik arkadaslar kussede burdan ayrilmasinlar Nazlayada soyluyorum

 143. Canım evet burda külek varda ondan elektrik gitdin olsun şarjım azda olsa senin için burdayım hadi ne konuşmak istersin gülüm

 144. Doğru söylüyon canım biz aile diyoruz amma bir sorun çıkdı zaman ben gidiyorum kaçmak suçluların işi bence hep söylüyorum kalıbda savaşmak gerek yani suçlu diyilde suçsuzlun göstermen gerek neyse moralimizi bozmayalım kendi kararları

 145. Mmm en sevdiyin sarkici kim kadin erkek hangisi olursa

 146. DENİZİM burdamısı yeni yorum varmı diye böyle emojiler yoluyorumki yorumun çıkdında göreyim tamamı aşkım

 147. Af edersin ablam yorumlar gec geliyor internetde sorun var :-D

 148. Vallai hiç kimse kimin şarkısı hoşuma gidiyorsan onu dinliyorum şarkıcıya bakmadan biraz qarip ??????

 149. Ayni ben bende oyleyim abalm ama tarkanin tum sarkilarini dinlerim ;-)

 150. Ay ne güzel ortak yanımız varmış amma ben yalnız hind şarkıların dinliyorum?

 151. İrem Dericin KALBİMİN TEL SAHİBİ EMRE TOZ aslında çok hind şarkılarının hepsi bide
  xarici Tocame Despasito çok saysam bitmez kendi şarkılarımızda var liste büyük?

 152. Ya bende
  dur bende sevdiklerimi soyluyeyim

  tum hi ho
  Allah wariyam
  sanam re
  dhoom machale dhoom
  eski salame
  daha birsuru ama isimleri aklima gelmiyor

 153. Aaaa DENİZİM ben o yazdıklarının hepsine bayılıyorum

 154. FİLİZİM NASILSIN ÇOK SAOL KUZUM EMEYİNE SALIK

 155. TAMAM FILIZ ABLAM ANLASILDI
  FILIZ ABLA YENI RESIM KOYMUSSUN ANLAMADIM O NE

 156. Ablam abim beni cariyor inanamiyorum abim Allah belkide beni affetdi hemen gidip sarilicam aksam konusuruz olurmu opuyorum

 157. Ay abim gelmis abim beni bekleyin olurmu abim ne diyormis bakayim nolur gitmeyin

 158. Olur canım gitsen görüşerüz bende senin adına çok sevindim????

 159. FİLİZİM AH KALBİM YENİ ÖZETİ OLUCAKMI

  1. bu gün yeni bölüm hindistan da verilirse ekleyeceğiz. artık hindistandaki yeni bölümle aynı ilerliyoruz.

 160. DENİZ çıkdı abisi çarmış çok mutlu oldu belki beni afetdi diye

 161. Aygün yeni geldim 3 saattir aracın içindeydim hava çok sıcak dinleniyorum sende dinleniyorsun galiba

 162. Ben anlamıyorum insan kardeşine nasıl küser hele deniz gibi birisine inanamıyorum ben.ben bak görmedim hissetmiyorum duymuyorum o ki için elimden ne gelirse yapmak istiyorum adam kusuyor bu nasıl is

 163. Sana iyi dinlenmeler evet ABİCİM ben her gün dinleniyorum zaten ???? iş yokda burda hava sıcak çok rüzgar var

 164. Neyse Aygün inşallah düzelir. Evet yarına hazirmisin aygun

 165. Vallai bende anlamıyorum ABİCİM bir kardeşin olsun onada küs benim DENİZ gibi kardeşim olsa onu başıma taç yaparım

 166. Evet hazırımda bir şey soruca şimdi sen diyeceksin bu kız salak bir şey anamıyor amma yarın ne var ki ???

 167. Estağfurullah Aygün o nasıl kelime asla böyle düşünmem çıkmışsın gelince söylerim sana görüşürüz yinede biraz bekleyim belki buradssin

 168. ABİM geldim burdayım ne özürü benimde şarjım az bizdede elektrik gidib geliyor

 169. Neyse konuşamicaz qaliba ben çıkayım akşam söylersin ABİCİM merakla beklicem görüşürüz

 170. Ay bizim halimiz çok komikya sen geliyon ben gidiyorum ben geliyom sen gidiyorsun saklanbac gibi ?????☺☺☺???

 171. Hoş gəldin DENİZİM anlat dinliyoruz okuyoruz yani

 172. Aygün bi dargın bi barışık değilmiyız dün dargın bu gün barışık yarın en iyisi hazırlan hangi gün yarin

 173. Gunay ada şöyle kılıçları kasanın hazır olsun yarina

 174. Aaaaa evet doğru söylüyon ya ay bende sabahdan beri anlayamadım ABİM yarın şişkom gelmicek dersanesi var ya bir şey olmaz

 175. DENİZİM merakdan çatladık nereye gitdin qaliba uzun

 176. Neyse konuştuk saklambaç ta şarjın yoksa çıkalım Aygün bekletmeyin seni olurmu

 177. CANLARI benim tel iflas şarjı bitdi çıksam olurmu DENİZİM artık geldiyimde okurum ABİCİM görüşürüz gitmek istemiyorum amma

 178. Deniz galiba hayat hikayesini baştan anlatacak bu kadar uzun olduğuna gore

 179. Alemsin ABİCİM ban kaçdım bir daha özür dilerim akşam burdâyım sizi çok seviyorum görüşürüz☺☺☺☺☺

 180. Abim aslinda 6 ay once gitmeliydi babam olduyu icin parayla durdurmusdu ama artik gitmesi gerekiyor

 181. Abim bana inanmadi ama bana sarildi opdu bende ona sarildim opdum abime beni affet dedim oda kardesim sonra konusalim bunlari dedi abimi askere gonderiyoruz ben napicam

 182. Abi keske burda olsaydin sana sarilmak istiyorum alamak istiyorum abimin yaninda birsey diyemedim aliyamadim
  ol abim 1 yil 6 ay abim olucaksin ama buyuk annemden koruya bilicekmisin

 183. Çok dikkatli ol deniz onun yanında büyük annenin yengenin yanında kalamazmisin

 184. Deniz korkma Allah büyük sen dik dur sorun olmaz birde kuzenine dikkat et olurmu Abine gelince çabucak gelir merak etme hem bu abin 10 yıldır öyle bu arada 2 abinde asker artık.

 185. Abim buyuk annemle kaliyorum zaten
  buyuk annem halam amcam abim ben bide cadi bide halamin kucuk kizi beraber yasiyoruz

  yengem amcam bide iki kuzenim bir apartman otede kaliyolar

 186. Tam affetmedi abim kardesim dedi sadece insallah askere gidene kadar affeder beni :-(

 187. aa cok tesekkurler ayla cok guzel iltifatlar hic yanilmadim tahminim cikti bende bunu bekliyodum ve geldi nazla kaza yapmis hic sasirmadim
  bu parti hangi ara oldu hangi ara araba alindi hangi ara kaza oldu biri denir 1 haftada ask nisanlanma katiliyorum

 188. Neyse sevindim deniz yanında kalan biri varmış yani neredeyse gel bizde kal diyeceğim biraz umudum olsa

 189. İremsu hoş geldin dün gece için teşekkür etmek istedim sağol çok iyisin eşimle konuşmuşsun tekrar teşekkür.

 190. Yerin herzaman hazır merak etme deniz ah birde gerçek olsa

 191. Insallah abim birgun oda olur bakarsin birgun kapi caliyor acinca sen kimsin diyosun bende senin deniz gozlun derim hhh ;-)

 192. bu konuyu son yorumumla kapaticam.
  ilk sizin bana iremsu hanim demeniz beni ustunlestirir ustun gosterir tesekurler..

  oooo musa hazmedemez hayali bi cizgi filim kurgusunun bas hali mi buna hazm edemez tebrikler. sana
  ayla buda sensin nazla
  senin konusman meryemin aylanin musanin ayni nedense

  yaa sen bu partileri bu guzel kotu seyleri planliyosun yapiyomussunya peki hep saat yaziyosun sen herseyi birakip gozun hep saattemi.

  sen dedin teyzemin oglu pesimde sonra teyzeni oldurdun sonra musayla kavgali tanisma yasadin sonra asik oldun o sana cicekler yolladi isteme oldu hemen nisan oldu sen ona partiler suprizler oda sana partiler suprizler sonra basimda bi bela var dedin milletin sastine bilmem neyine eve her yere bilmem kamera dosedin sonra ne tesaduf meryemle tanistin ona nasil numaraysa numara verdin sonra baktin senin gizli ajanla bu tanisik meryemide hastanelere attin tabi hersey hayali sonra kaciripdin bilmem ferhat ne sana yardim etti adami bicakladin bicak cektin yada evden attirdin bu yalan dolan ne kadar zamanda nasil oldu ..

  dun parti demisdin sizin saat bizim onde hangi ara davetliler cagrildi babsn sana araba aldi o gec saatte sizde turkmende saat onde nasil parti olur nasil hazirlanilir bide cok isim var ders var demistin hayali yalan..

  ben senin gercek yuzunu gordum tahminim cikti kaza yaptin ne alem ben yoksa ileriyimi goruyorum cunku senin kapesiten yuksek deyil artik seni cozdugum icin tahmin ediyorum.

  her sey benim yuzumdenmi hayal dunyana benide koymussun tesekur ederim sen bir sizofrenmisin aklindan hayali seyler uyduruyorsun.
  istedigin kadar beni sucla umrumda deyil.

  bu kazayi yaptin herjez simdi pisman olacak bebden ozur dilicek beni geri getirmeye calisacsklar ama seni cozdum bu olmicak biliyosun dur artik ah kalbimede guzel duygu somurusu olmus tebrik ederim

  SANA GUZEL HSYAL DUNYALARİ GUZEL HAYALLER DİLİYORUM HAYATİNİ OMRUNU İNSANLARİ KANDİRARAK HAYALİ YASAYARAK BİTİRME BİRAZ GERCEKCİ OL BUDA TAVSİYEM

  OLSUN BEN BASİNDAN BERİ FARKİNDAYİM SEN DİN BARDAKTAKİ SON DAMLAYİ TASİRDİN VE ATESİ ALEVLENDİRDİN O SUDA O ATESİ SONDURMEYE YETMEDİ SONUNDA ATES YANDİ SUU PİSMAN KALDİ YALANA DRVAM ETTİİ ATES YALAN SOYLENİNCE ALEVİNİ AZALTİ DAHA COK SUYU BİTİRMEK İCİN SU BİTYİ ATES HALA YANDİ CUNKU ATES HSKLİYDİ

  SANA HAYALİ ARKADASLARİNLA MUTLULUKLAR.

 193. rica ederim tesekure gerek yok hic hem esiniz sakinlesti hem dogrular cikti.

 194. O zamanda abini son görüşün olur kut diye giderim cunku

 195. Alemsin abim ya abi ben biraz hava almaya cikiyorum havam daraldi yine

 196. arkadaşlar bana geçmiş yorumları kontrol ettim sıkıntı yok. bir kaç yorum spama düşmüş onları geri yayınladım. şimdi yemek yemeğe geçeceğim. bana söylemek istediğiniz bir şey varsa hepsini büyük yazın daha çabuk fark ederim

  1. İREMSU MERHABA YUKARIDAKİ İSİM YOK ARTIK GUNAY VAR ONUN YERİNE ANLATABİLDİMMİ GUNAY HANIM GUNAY sana daha sonra anlatırım şimdilik gunay ablayla muhatap ol

 197. Iremsum aide gitdi aide diye birini tanimiyoruz ;-)
  gunay baci geldi yeni o tanis istersen canim ;-)

 198. Ben gidiyorum eve misafir geliyor abimin nisanlisinin ailesi nasil edeceklerini konusacaklar hadi ben kacdim aksama gelirim opdum

 199. Aygün hoşgeldin geldin elektrik yok Aygün fırtına yağmur şarj bitmek üzere ben neyapacagim simdi

 200. Sabah gunay la karıştırdın ya hep senden bulasti

 201. ABİM hani tvde gösteriyorlar ya limonla şarj ediyorlar gerçekmi acaba

 202. Aaaa ne bulaştı? ben bu gün tersimde kalkmışım hiç bir şey anlamıyorum????

 203. Kız şişkom nerdesin özledik bak çabuk gel şarjı az ABİMİN

 204. Gerçek olsa hiç limon santrali duydunuz veya limon hidroelektrik

 205. DENİZİM abine mutluluklar askere sasalim gidib gelsin inşallah?

 206. Aygün şarj zekaret cocuklarini topladı başına son dakikalarını yaşıyor

 207. Ay yine güldürdün beni ABİM alemsin çok iyisin vallai ilk dafa senden duydum??????

 208. Hayır bitmesin bir sihir yapıyim belki elektrikler gelir bekle yapıyorum ????

 209. Ay qaliba sihirim işe yaramadı ABİMİN şarjı topdan gitdi

 210. Aygün bütün fonksiyonları kapadım ışıkları falan artık ne kadar giderse

 211. Ay yalnız kaldım çatlicam biriniz gelin patlicam kurtarın çok sıkıldım kendimle konuşuyorum imdad

 212. Aynı anda yazmışız kalp kalbe karşı ay ne güzel??????

 213. Daha ölmedim Azrail’e savaşıyorum kapıyı itiyor ben arkasındayım dayan oglum

 214. Bu şişkom nerde kaldı bütün evi yemeden gelmicek qaliba

 215. Allah korusunda yardım istermisi geleyimi kapıyı tutmanda yardım edeyim

 216. Aygün ne güzezl kalp guzelligi Aygün bitti günaydın şöyle

 217. Tamam ABİCİM görüşürüz söylerim yarın gel bak iyi geceler

 218. GÜNAYIM nerdesin gel artık bak ABİNİN şarjı bitdi gitdi bak ben yalnız kaldım gel hadi

 219. Canlarım ben 15 dakikalına çıkıyorum namaz kılıb gelicem gelirseniz bekleyin

 220. Ben gdim kusura bakamyin sinavimin sonuclari cikmisdi basimiz karisikdi Mart sinavi 9.siniflar develt sinavi sinif uzre 3.yer.Uf ya keske 2.olsaydim ne yapalim

 221. Hoş gəldin GÜNAYIM olsun canım bir seferkine 1ci olursun inşallah

 222. ABİM gelmice haberin olsun yağmur varmış elektriklerde gitmiş şarjı da yok sana söylememi istedi eski günlerdeki gibi işimizi yalnız

 223. İREMSU hoş gəldin nasılsın canım ben size geçmiş olsun sayfasına yazmışdım gördünmü

 224. Ben çıkıyorum sıkıldım kendimle konuşmakdan yarın görüşürüz by

 225. Aygun korduyume bakaana bir deli oldum.
  .
  IREMSU inan sokdayim.Oraya gidiyorum

 226. GÜNAYIM BAKDIM AMMA BİR ŞEY ANLAMADIM AÇIK SÖYLE LÜTFEN

 227. KANKAM her kes oyrenmis her seyi ya ben yazmayacagimi soylemiadim git simid benim yazdigimi oku ve ban bir ceap yaz arakdaslar beni yalanci zannediyor.

 228. Aygun burdamisin ay ben deli olucam ya yalanci ne uf ben yalancimiyim Aygun ben kimseye yalan soyleme

 229. GÜNAYIM burdayım üzme kendin inanmıyorlarsa kendi düşünceleri biz biliyoruz sen yalancı diyilsin çünki ben gerçekleri biliyorum

 230. Aygun bana cevap ver lutfen ay ben cok kotuyum ya yalanci ne ben kimseye yalan soylemdim sadece ay.

 231. Canim okudunmu ya ama ben kimsenin beni yalanci gormesini istemiyorum

 232. Benim yorum keç çıkıyor lütfen kendini suçlu hiss etme sen yalancı diyilsin lütfen takma kafana yine gitmeyi düşünmicen dimi bak üzülme

 233. AYGUN canim sen bir sey soyle lutfen ben yalnis birseymi yapdim

 234. Hayir gitmiyicem tamam inanmasinlar ama bana yalanci soyluyorlar ben yalan soylemdim kankam.Yalanci kelimseni nefret ederim

 235. Bax onlar burda deyildi ne olduğunu bilmirlər sen yalancı deyilsən mən sənin yanındayam canım

 236. Kankam ben ne yapicam bos bir icin boyle seyler ay deli oluyorum ya.Canim ben yalan soyledim ama analmiyorlar sen benim korduyumdeki yorumumu okudunmu

 237. Bak onlar olub biteni derinden bilmiyorlar ve böyle düşünüyorlar bak bir az hatrım varsa unut gitsin sen yanlacı olmadını biliyorsun ben biliyorum ABİ biliyor seni yalancı olmadını burda seni tanıyıb deyer veren senle sohbet eden insanlar biliyor ya takma kafana

 238. Tamam canim son yazdim tamam inanamasinlar ama bana yalanci soylemsinler keske sizin gibi onlarda analsa ama analamiyorlar.Bitdi artik.BEN YALANCI DIYILIM.Son yorumuda bu oldu.

 239. Canım kusura bakma böyle durumda seni yalnız bırakmak istemezdim amma şarjım bitiyor seni çok seviyorum ve güveniyorum

 240. Bana küsme olurmu iyi yapmışsın senin hiç suçun yok seher gelicem bana kırılma vallahi mecbur oldum için çıkıyorum öpdüm

 241. Ne kirolmasi canim git bende cikiyorum zaten yatin gorusuruz kankam iyi geceler bende seni opuyor ve seviyorum.Inana inansin inanmayan kendisi bilir.

 242. ABIM nasilsin bu gun konusamadik ya morelim bozulmusdu ama iyim beni kim nasil goruyor kendi bilir ben buyum kendim yalnci biri diyilim kim boyle saniyorsa yaniliyor.Bilmedigi bir seylerden dolayi bos yere yaziyorlar.Ama bilenler bilir.Neyse bos ver arik uzulmiyicem inan inansin inanamayan kendisi bilir sonda yine ben uzuluyorum yeter artik uzulmiyicem boyle seyler icin.Neyse bos verelim.Sen nasilsin gunun nasil gecdi yetisemedim kusira bakkma acikladim asagida.Ee gunun nasil gecdi senin ben iyim gunum guzel gecmisdi buraya gelince biraz kotu olmusdum ama simid yine ayniyim.Abim benim yarin gorusuruz senide boyle sohbetlerle yordum kisira bakam.Opuyorum.SENI cOK SEVIYORUM.Ve bana guvemdiyin icin sag ol.IYI GECELER.

 243. Merhabalar arkadaşlar ben geldim nasılsınız bugün okuldayım okuldan geldiğimde kuzenlerle dışarda oyun oynadık zaman bulmadım şimdi ders çalışıyorum zaman bulamadığım için yazamıyorum!
  Günay yaa sen aide misin benim kafam çok karıştı!!
  Denizim seni cokkk seviyorum konuşmadık bugünde akşam da gelenmicem çünkü erken uyucam çok uykum geliyorum seni çok seviyorum paptaym!
  Iremsu ısabellama selamı söyler misin ve onu çok seviyorum ısabellam benim papatyam ❤

  1. Gizem iyi geceler senden ricam sadece gunay demen diğer ismi kullanma olurmu gunay unutma

 244. gunay iyi geceler Aygün yetişemedim kusura bakmayın elektrik hala yok gelmedi ama ben eve geldim şarja taktım size yazdım gunay nedense bu gün senle konuşmayı çok istemiştim kısmet olmadı ama çok istemiştim. Konuyu bilmiyorum üzülmüşsün sen benim tanıdığım en iyi kalpli en sevecen ve yalanı hiç sevmeyen bir kızsın merak etme her neyse boşver üzülme sen iyi ol yeter sen iyiysen bizlerde iyiyiz.beni sormuşsun iyiyim idare eder şu an daha iyiyim sen yokken Aygün le konuştuk sağolsun ama şarj yetmedi kusura bakmayın. Yine son yorumum sana gunay yarın görüşürüz iyi geceler Aygün deniz iremsu kim varsa sizlere de.

 245. Gizemim tatli papatyam bende seni cok seviyorum sen benim askimsin kardesimsin canimsin

  ya arkadaslar nazlanin oyunu ortaya cikdi ah kalbime bakarmisiniz lutfen

 246. Denizim ah kalbime gelsen? iyaksamlar bayanlar baylar??ben iyim siz nasilsiniz???

 247. GÜNAYDIN CANIM AİLEM BEN GELDİM KİMSE YOK QALİBA

 248. GUANYDIN her kese nasilsiniz.
  .
  KANKAM nasilsin canim ben burdayim

 249. ABIM nasilsin nerdesin.Abim bende cok istiyordum ama sinavin sonuclari cikdi hani martin 4-u biz sinav yapdik decelet yapmisdi 9.siniflar icin sonuclar cikmisdi sinif uzre 3.yer maasef hic diyil 2.olsaydim.1.opmak istiyordum.Neyse 2.develt sinavi iyi olir.Canim abim tesekkur ederim beni gozunde boyle gordugun icin bana guvendiyin icin inan sende benim gozumde boylesin.Bana boyle guveniyorsun sana soz veriyorum bu guveni asla kaybetmiyicem.Abim hadi seni bekliyorum.

 250. GÜNAYIM günaydın nasılsın nerdesin canım hep burda olurdun

 251. KANKAM burdamisin canim ah kalbimdekileri okudunmu ay ben sok ben nazlayi boyle zannetmiyordum ya inanmiyorum ben ona papatyam soyluyordum onu cok sevmisdim.Oda bana prenses yani meryem soyluyorla meryem nazlami yani inanmiyorum.Biliyormusun aklima takilan bir soru var madem mwryem nazla diyil peki neden ikiside ayni saete denk gelmiyorlar.Yani hic birini ikisi konusan gormedim ha mweyemin verdiyi numarda ne garipdi oyle.Sen ne dusunuyirsun canim

 252. Kankam burdayim canim dur bak aimdi bana yazican yorumumu simdi gordun.
  .
  ABI nerdesin gel artik.

 253. KANKAM eyer bu soylenenler dogruysa inan bu sitede benim sadece senle abime guvenim kaldi yani kimseye inanmiyorum artik.Siz hic zaman yalan konusmadinizi.Ha birde IREMSUYADA VE VAHSI GUZELDE inaniyorum.Onlarda yalan soylemz.IREMSUYU cok sevdim ben kiz her zaman dogruyu soyler haksizlik istemz sevwrim boyle insanalari.Ben inanamamki IREMSU hayatinda yalan soyler kimse ona yalanci soyleyemez cunki IREMSU bunu haketmiyor.

 254. KANKAM nereye girdin ya ne olur gel artik.Yalniz kaldim ama

 255. Ya neden bende bir emoji farki uf yaaaaa.Bir tane bu.Ama cok sevdim ;-) ;-)

 256. Yorumunu şimdi gördüm ben iyim sen iyi ol hayır ah kalbime bakmadım sonra okurum vallai ne söyleyim kafam karışdı bende onu çok seviyorum amma fedada da yazdıklarına bakıldında zaten qarip numarada qaripdi onu geçdim meryemi ziyarete gitmeler onu tanıdının meryeme çarpmış olması şaşırtıcı oda biyana peki şimdi meryem neden yazmıyor ikiside aynı anda gitdi vallai ben şok neye uradımıza şaşırdım

 257. KANKAM analdim ama yaz senden cevap bekliyorum hadi ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

 258. Bende yalnız burdakilere güveniyorum sana abime Denizime İremsiya atarlı kıza Gizeme Filizime o kadar canım olsu emojinde senin gibi tatlı?

 259. KANKAM aynen bencede baksana hic diyil meryem yazsin ah kalbimi oku analiyicaksin ya nazlanin arkadasi YAZIYORMUS aylar ama nazlanin yazi tipi auni ya kankam git bir gel ben beklerim biliyormusun nasil oldu baska biri yazdiki turkemnistanda kacirilma olmuyor hele nazlanin yasadigi yerde.Hadi sen ak ben beklerim hadi gulum.

 260. Evet canim ya DENIZIMDE guzel kiz baksana dun oda ordaydi helal sun Iremsuyla mucadle yapdilar sonunda hakli cimdilar.Afderin bizim prensesimize.Bende GIZEME VE FILIZIME guveniyorum bak fikirlerimiz ayni.Aag ol canin ama hakki yeme emoji benden tatli.Canim emoji nasil cikiyor.Rengi

 261. ABIM nerdesin ama ben seni bekliyorum aaet 6-i gecdi sen yoksun.Ama ben aksamda opmiuicam gel sohbet edelim hadi.

 262. Evet canim hemde dikkatini cekdimi nazlanin yazi tipi

 263. Emojinin sarı rengi var bize gülümsüyor göz vuruyor

 264. Oylemi demek benim size gukusunuz goz vuruyorum ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

 265. Ay abim geldi yasasin gunaydin abim uyyami kaldin sen ozledik ya seni.
  .
  KANKAM demek benim emoji size gulumsunub goz vuruyorum ;-)

 266. Kusura bakmayın satı kurmayı unutmuşum gunay Aygün beklettim

 267. Vallai hayatımda böyle şey görmedim arkadaşı NAZLAYA inanıyorsunuz o MERYEM diyil diyor amma ikiside aynı anda kayıp oluyor hele numara bir acayip vallai GÜNAYIM dedektif olsam bile bu olayı çözmek beni delirtir artık ne yorum yazıcamı şaşırdım ve sesiz kala tercih eddim yalan söyledise bu kimseye deyer vermediyin gösterir eyer gerçekse subut etsin kaçmakla kimse ona inanmaz

 268. Kankam belkide meryem nazla diyilde bilmiyorum cunki yazi tiplari ayni diyil ama meryemde bir sey yazmiyor.Ama dun yazana bence ayalr diyildi.Yazi tipi baska .

 269. Hoş gəldin ABİCİM ne kusuru olsun geldinya yeter bizr

 270. ABIM onemlid diyil geldin ya o yeter.
  .
  KANKAM aynen bize bir sey yapimiyilrar yalan konusmakla ne olucakki.Eyer naza buraya gelib her seyi aciklasaydi ben boyle yapdim eyer yalansa bunlar yalan soyledim soyleseydi o zaman analdik nazlayi neyse yalnis yapmis affederdik ama sonuc yok.Evet ikiside ayni anda kayboluyorlar.

 271. GÜNAYIM vallai hiç ben ilgilendirmiyor kendileri bilir ben sizinle mutluyum haklı insan kaçmaz

 272. Hoş bulduk Aygün sizleri görmek tarif edilemez ayrıcalık benim için.

 273. KANKAM abime fikirleimize baksana ayni.Ya klabler ayni.Ama kankam biz boyleyiz ne guzel omceden ucumuz hep olduk ne yalan ne bir sey.dimi

 274. ABİM burdamısın nereye gitdin küstünmü yoksa

 275. Abi bana gunaydin yokmu sana sabahdan ne kadar yorum yazdim.
  .
  KANKAM aynen biz boyle mutluyuz ve mutlulugumuzu kimse bozamz dimi

 276. ABİCİM çok iyisin?☺
  ?
  EVET kankacım bizim üçümüzün kalbi bir işte ondan anlaşıyoruz ☺

 277. Günaydın gunay bu gün yoksun herhalde ezberledim dünde elektrik yoktu ama dersin daha önemli sen derslerine bak sen herzaman abinin gözünde birincisin

 278. evet KANKAM hep boyle kalalim tfu tfu nazar deyemsin ;-)

 279. Abim sonunda sag ol abim tesekkur evet yokum belki yinw gele bilirim pazartesi gibi.Ama bilmiyorum.

 280. Sana yorum yazıyordum Aygün git bak dedi ya o yüzden sen benim canımsın altta dedim ya olsun sana akşama kadar yine derim

 281. Biz izin vermediyimiz sürece karşılıkl sevgi sayqı oldu müdetce kimse bozmaz gülüm Ami allah nazarlardan saklasın

 282. Abim analdim neye bakamaya gitdin onu analamdim sende benim canimsin abim

 283. Gunay diğer sayfalarda yine birşeyler olmuş galiba dogrumu

 284. Evet kankam her sozun dogru.Canimsin ya.Bizi boyle ki.se ayoramaz kimse.

 285. ABIM evet oldu.Nazla yalan soyledi hepimze oyle soyluyorlar arkadasi ayalar yaziyormus ama yazan nazla.meryemde nazlada ayni kisi yani.Ianana biliyormusun.Sen ne dusunudun bu konuda

 286. Kankam sagol bunlarda benden size ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
  ozur sadwce bu var.

 287. Teşekkürler Aygün çok sağol sizleri böyle mutlu görmek iyi geldi

 288. Ne özürü onlar benim için en güzel kalpler bide kusura bakmayın beni yorumlar nazlana nazlana çıkıyor bu gün

 289. Yavasca hazirlaniyim ABIM VE KANKAM ikinizde sag olun bu gun icin sagolunki yanimdasiniz.Hep boyle kalalimSIZI COK SEVOYORUM COK.

 290. ABİM bizede seni mutlu görmek iyi geliyor ☺
  ?
  Ya daha ben senle konuşma doyamadım ki akşamda gelmicen öf gülüm

 291. CANALRIM ben cikiyorum size iyi sohbetler opdum ikinizde.Gorusuruz ;-) ;-)

 292. KANKAM canimsin bende doyamiyorum ya.Yarin gelicem soz.OpdumSeni seviyorum

 293. Gunay sen iyi bilirsin ali hangi kılığa girerse ben bulurdum bir hata yaptım oda benim bu güne kadar yaptığım en güzel hataydı ben kaç kere laf vurdum uyansın diye aslına dönsün diye anlamadı masaya yazdığımdan anlaması gerekirdi oda olmadı şimdi benim tepkilerini anladınmi günay ilk günden biliyordum kalbi kırılmasın kimseyi kırmak istemem dikkat edersen bana neden yazmıyorsun derdi meryem ben nazla ya yazıyorum ya derdim hala uyanmadı ama gelirse özür diler yoluna devam eder benim görüşüm bu

 294. Bende seni çok amma çok seviyorum sende iyi ki varsın derslerinde başarılar yarına kadar kendine iyi bak aşkım görüşürüz Allaha emanet ol?????

 295. ABIM aynen harikasin super cevap bende dikkat ediyordum ya .Sen varya sen soyliyicek kelime bulamiyorum bravo eeee kimin boyle abisi var.

 296. ABİM burdamısın seni yorumunu okudum a evet sen hep meryeme öyle söylerdin bende aynı ülkeden oldu için böyle dediyini düşünürdüm kafamı kurcalayan bir şey daha belkide fotorafda onun diyil bize gösterdiyi

 297. Aygün ciktinmi bilmiyorum sanada iyi günler gorusuruz gün içinde kendine iyi bak

 298. Abim bugun iyi diylim gunay baci dondurma yedi ben hastalandim

  cok hastayim sesim kisildi
  bogazim cok ariyor

 299. deniz geçmiş olsun sana gelen bana gelsin neyin var üşüttünmü

 300. Tesekur ederim abim ay oyle deme sana gelmesin kiyamam ben sana

  qaliba abim hava soyuq olunca ben hemen hastalanirim bademciyim siser hemen dunde biraz souq su icdim tam oldu

 301. Ben oylen yemeyi yiycem abisim 1 saate gelirim tmm

  lutfen sizde gelin ozledim sizi

 302. tamam denizgözlüm görüşürüz afiyet olsun soğuk su içme yaz da olsa ılık iç

 303. DENİZİM nasılsın hastalanmışsın geçmiş olsun gülüm kendini koru lütfen sok şeyler yeme olurmu gülüm seni çok seviyorum ?

 304. Kusura bakma yorumlar geç çıkıyor ben sana yorum yazacakdım nerdesin bir bakdım gelmişsin hoş gəldin hoş
  nasılsın tamam bekliyorum☺

 305. Çok teşekür ederim ABİCİM sanada afiyet olsun

 306. bu gün işlerim vardı hallettim.şimdi aygun bizim işimiz sözleşme ile.benim 2 ay sonra doluyor yengenle karar aldık sözleşme yapmayacağim kendi işime yani ticari işime odaklanacağım yengenle çocuklara ve size bolca zamanım olacak artık bunu söyledim sizle paylaştım hani derimya bir şey saklamam bunuda böylece söylemiş olım sence nasıl aygün.günayada söyleyeceğim zaten okur bana yazar.

 307. aygün senin yerine içtim sen şeker atmıyorsun zorla içtim ben şekerli içerim doğrumu seker kullanmadığın

 308. Çok güzel ABİCİM çok mutlu oldum allah herşeyi gölnünce versin sana bol şans diliyorum yengeye yiğenlerimize selam söyle

 309. Anonim siz kimsəsiz söyleye bilirmisiniz
  ?
  ABİCİM burdayım bir yere gitmiyorum ki sana afiyet olsun evet ben şeker kulanmıyorum doğru bildin

 310. ABİCİM neden bir yere gitdiyimi düşündün

 311. ben biliyorum aygün.tamam doğru teşhis bunun böyle olucağı belliydi zaten.

 312. ABİCİM neden bir yere gitdiyimi düşündünki

 313. Anonimin kim oldunu bilmiyorum amma bilgi için teşekürlər

 314. aygün o salonun ismini hatırlıyormusun bi türlü hatırlayamıyorum

 315. buradayım aygün dün elektrik akşam 10 da gelmiş aygün dün ölüp ölüp dirildim erken çıktım mersine gittim elektrik var evde size yazacağım diye güleceksin belki yengen yemeği hazırlamış unuttum yemeği aç yatmışım

 316. Ay ABİCİM çok iyisin ya sen bizi düşünmüşsün yemek yeməyi bile unutmuşsun ben hiç sana gülermiyim birtanesin çok iyisin bu arada salonun adı türkmən düyün salonudu fotorafı saklamışdımda ben

  1. hatırladım salonu buldum.bu gün çok acıktım yengene dedim telefonla görüşürken öleceğim açlıktan bu gün dedim.bana kızdı akşam neden yemeği yemedin dedi öyle hatırladım ta dün sabah kahvaltının üzerineymişim .

 317. Tam olarak TÜRKMEN PERİ TOY SALONU fotorafda öyle yazılmış ABİCİM

 318. ABİM kusura bakma net zayıf yorumum keç çıkıyor

 319. bilgi sayayarın biri senle birini oraya açtım bakıyorum şu an

 320. ABİCİM rica ediyorum bir şey bulursan banada söyle olurmu ben hayatımda ilk dafa böyle şey yaşadım doğrusu biraz gözüm korkdu

 321. vallahi ben şoktayım aygün nazlayı gerçekten sevmiştim değer vermiştim Allah yolunu açık etsin gelmezsse görüşemesekte

 322. Evet ABİCİM bende çok sevmişdim amin allah yolu açık etsin vallai gelse geçerli neden söylese niye böyle yapdın afederim küçüklüyüne veririm

 323. aygün benim ilk sitem vardı orada yazardım ulkerle orada tanıştık sonra db çağırdı birine çok kötü yazdım bana sonra geldi dediki o kişi sendin biliyorum senin yazını ve ruhunu anlamamama imkan yok dedi yanı beni yazımdan tanımış ve emin olarak sen olduğunu biliyordum ve teşekkür etmişti.ve bir gün sonra benim küçük ablamı çok kötü hırpalamıştım.

 324. Valla iki isimle yazma ne ihtiyac duydu anlamadım

 325. bak kaç defa uyarmaya çalıştım ne yaptıysam başaramadım söyleyipte rencide olmasın dedim keşke ilk gün söyleseydim buralara kadar gelmezdi.

 326. A demek böyle tanışdınız bazen yanlış anlamalar kötü başlanqıclar güzel sonuçlara getiriyor derlerya bak öyle olmuşya sizde

 327. Bak bende senle tanışdımda kötü olay olmuşdu kımza amma bazen seviniyorum neden dersen çünki abimle tanışdımda ondan

 328. ABİM senin suçun yoki bunu kendisi anlamalıydı

Başa dön tuşu