Adını Sen Koy 20-21-22 Aralık Özeti Ve Fragmanı #Müge’nin Kötülükleri Son Bulsun

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy 243.-244.-245. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Adını Sen Koy 20-21-22 Aralık’ta neler olacağının ipuçlarını veren özetimiz ve fragman haberimizin devamında…

Adını Sen Koy 243.-244.-245. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy 19 Aralık Salı günü yayınlanan 242. bölüm sonunda çirkin emelleri bulunan Müge, Nihat’ın kendisine şantajdan dolayı hapse girebileceğini ve ailesinden uzak durmasını söylemesi üzerine ondan bir gün istemişti. Zira kovulmuş gibi görünmek istemiyorum demişti. Asıl amacı tabi ki bu değildi.

Evden çıkarken Nihat’ın bircik kızı Asya’ya gözünü dikti. Asya’ya saklambaç oynayalım diyerek bodrum kata kilitleyen Müge’nin pis oyunu kaldığı yerden devam edeceği sinyalini verdi. Yeni bölümlerde ise olaylardan habersiz olan ev ahalisi arasındaki gerginlik bitmek bilmeyecek. Makşende Hanım, Zehra’yı ezmek için hamleler yapsa da Ömer Zehra’nın dokunduğu her şeyi güzelleştirdiğini söyleyip ellerinden öpecek. Bu durum babaannesini içten içe sinir edecek ama Ömer kendi ezse de eşini kimseye ezdirmeyecek hele ki babaannesine asla. Müge ise Asya’yı kaçırıp şehir dışına kaçıracak. Bu durumu Ömer’e haber veren Zehra umduğunu bulamayacak ve inanmayacak. Ardından bunun doğru olduğu haberini alınca durumu sakin olarak dinlemesini istediği Nihat’a anlatınca Nihat çılgına döner. Suçlu bellidir: Asya’nın öğretmeni Nihat’ın eski sevgilisi Müge. Ayşe gözyaşları içinde kızının bulunmasını isterken Nihat ise kızının tatlı sesini duyunca gözyaşlarına boğulur.

Zavallı Ayşe, eşinin kendini aldattığı düşüncesinin altında ezilirken bir de bu olay ile iyice yıpranmıştır. Zehra ise yine tüm cesareti ile Müge’yi şehir dışına giderken takip eder. Oysa ki karşısındaki insan değil şeytan misalidir. Ömer, Zehra’nın Müge’yi takip ettiğini söyleyince Müge’nin nasıl bir insan olduğunu bilen Nihat Zehra’nın da yaşam tehlikesi olduğunu söyleyince Ömer iyice tedirgin olur. Zehra’ya ulaşmaya çalışırken Zehra’yı fark eden Müge, Zehra’nın başına vurduğu odun parçası ile onu bayıltır ve bir eve onu götürür.

Ömer ise ormanın içinde Zehra ve Asyayı aramaktadır. Zehra kendine geldiğinde Müge Asyayı da alır bir uçurumun kenarına götürür. Zehra onları takip edince Müge kendisi atlarken Asyayı da yanına alacağı konusunda tehdit eder. Zehra çok korkmuştur. Ömer ise onları sonunda bulur. Uçurumun kenarında bulunan Zehra ve Müge’nin konuşmalarına şahit olur. Eline silahı alan Müge bu defa da Zehra’yı rehin alır ve Ömer’i Zehra ile tehdit eder. Zehra’yı kurtarmak için Müge’nin elindeki silahı almaya çalışan Ömer ve Müge kavga halindeyken arada kalan silah patlar. Vurulan olmuş mudur? Müge vurulmuş mudur sizce? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Adını Sen Koy 20-21-22 Aralık Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın