Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 20 Ekim Cuma 200. Bölüm Özeti – Yüzükler Takılır

Zehrasıyla Ömeriyle seyircinin gönlüne taht kuran Star Tv ‘de hafta içi her gün saat 17:15’te ekranlara gelen Adını Sen Koy muhteşem bir bölümle geliyor. Adını Sen Koy’un 20 Ekim Cuma günü yayınlanacak olan 200. bölümünde sevenler artık kavuşuyor. İşte Adını Sen Koy 20 Ekim Cuma günü yayınlanacak olan 200. bölümle ilgili detaylar…

adını sen koy resmi 7

Adını Sen Koy 20 Ekim Özeti

Uzun süredir ayrıydı dizimizin sevilen Zehrası ve Ömeri. Gerçekleri kimseye söyleyemeyen Ömer ve Zehra konaktakilerden yaptıkları evliliğin gerçek yüzünü anlatmamışlardır. Ancak Cevriye bu ilişkideki tuhaflıkların farkındaydı. Zehra ise babsı Salim’in tepkisinden dolayı Ömer’e yaklaşamıyordu. Babasını ikna eden Ömer ona mutlu haberi vermişti.

adını sen koy resmi 3 1

Bu bölümde ise uzun süredir beklenen kız isteme ve yüzük merasimi için aranan aile büyüğü bulunmuş, Ömer bir nebze de olsun rahatlamıştı. Salim de sevenlerin ayrılmamasını, kızının mutlu olmasını isteyip bu duruma evet demişti. Allahın emri ile kızı Zehra’yı almaya gelen Ömer’in yanında her zaman imdada yetişen dizimizin tatlı insanı Cevriye vardır. Süslenip püslenip istemeye gelen Cevriye oldukça heyecanlıdır. Zehra’ya yardımını hiç esirgemeyen Şükran da bütün hazırlıklarda Zehra’nın en  büyük yardımcısı olmuştur. Salim ise mutlulukların daim olmasını söyler ve yüzükler takılır. Ömer ve Zehra artık göz göze diz dize durabilecektir. Dakika yanından ayrılmak istemeyen sevenler muratlarına erecektir. Sabah da bu törende bulunacak ve Zehra ile olan bağı bu bölümde ortaya çıkacaktır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu