Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 20 Kasımda Neler Olacak? # Oldu Mu Şimdi Ömer?

Star Tv’nin sevilen dizisi Adını Sen Koy 20 Kasımda ekranlara gelecek olan 221. bölümünde neler olacak özet ve fragmanı ile haberimizin devamında sizlerle…

adını sen koy 20 kasım resmi 3

Adını Sen Koy 20 Kasım Özeti

Oysa ne kadar da sevinmiştik seyirci olarak geçtiğimiz hafta. Zira rüya gibiydi her şey. Beklenen düğün gelmişti. Zehra tam bir peri kızı gibi iken Ömer ise tam beyaz atlı prens misaliydi. Artık didişmeler bitmiş yerini sukunete bırakmıştı. Hazırlıklar düğün davetiyesi gelinlik damatlık falan derken oldukça romantik dakikalar yaşanmıştı. Salim’in elini öpen Zehra babasıyla yaptığı veda konuşmasıyla seyirciyi duygulandırmıştı. Salim kızına hayatında rehber olacak olan öğütler vermişti.

adını sen koy 20 kasım resmi 2

Her şey gayet güzel gidiyordu. Ömer ise heyecanla yatak odasını şahane bir şekilde süslemişti. Yatağın ortasına güllerden kalp yapmıştı. Ancak bu büyü bozuldu sevgili Adını Sen Koy severler. Çünkü 20 Kasım‘da çıldırmış bir Ömer’e şahit olacağız. Çünkü Ömer Sabah ve Zehra’nın konuşmasını duyar ama belli bir kısmını. Duyduğu kısımda geçen para için kısmını Zehra’nın para için evlendiği şeklinde algılayan Ömer üzerine bir de Zehra’nın yüklü miktarda para çektiğini öğrenince bu düşüncesine ikinci bir kendince kanıt bulur.

adını sen koy 20 kasım resmi 1

Zehra’ya kızar hatta yatak odasındaki her şeyi yere atar. Zehra onu ikna dahi edemez. Sanki bir rüyanın bitip kabusa geri dönmek misalidir yaşananlar. Ömer Zehra’nın yüzüne dahi bakmak istemezken Zehra problemi anlamak ve konuşmak için kahvaltı hazırlar. Bu vesile ile onunla konuşacaktır ama Ömer yine pas vermez. Kısaca biz seyircileri bu hafta eski Zorba Ömer karşılayacak. Sabah ve Kerem ikilisinin arasında rekabet olsa da çok iyi biliyoruz ki ikili birbirlerini sevmektedir. Bu ikilinin ilişkilerinde ise olumlu gelişmeler yaşanacaktır.

Adını Sen Koy 20 Kasım Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=oo-H75Cmw_Y

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu