Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 201. ve 202. Bölüm Fragmanı ve Özeti – Kahveler Hazır

Star Tv’nin sevilen dizisi Adını Sen Koy’da geçtiğimiz hafta yüzükler ha takıldı ha takılacak derken seyircinin heyecanı birazcık kursağında kalmıştı. 23 Ekim ve 24 Ekimde yayınlanacak olan Adını Sen Koy’un 201 ve 202 bölümleri ile bizleri mutlu olacağımız dakikalar bekliyor. İşte 201. ve 202. bölümlerin özetleri ve fragmanı…

adını sen koyresmi 2

Adını Sen Koy 23 Ekim – 24 Ekim Özetleri

Zehra ve Ömer’in bir araya gelmeden önce epeyce bir sınavdan geçmesi gerekir. Herkesin bir sınavı vardır elbette ama onların sınavı bayağı zor geçmektedir. Ömer sonunda Salim’i ikna etmiştir ya ikili sevinir ancak sevinçlerinin önünde bir engel daha vardır. Zehra ve Ömer Zehra’nın güzel köyüne giderler.

adını sen koyresmi 1

Köyde halasının elini öper onun da onayını almak isterler. Halası Ömer’e türlü zorluklar çıkarır testlere tabii tutar. Ömer odun kırar, su taşır. Halanın tüm isteklerini yerine getirir. Zorlu sınavlardan geçen Ömer soluğu Zehra’nın evinde alır. Kapıyı açan Sabah ise Zehra’ya eniştem gelmiş diyerek su güzelimizi utandırır.

adını sen koyresmi 3

Kerem ise Sabah ile ev satma konusunda Sabah’tan önce ev satar veya kiralarsa Kerem’den özür dileyeceği konusunda anlaşır. Zehra Ömer’in derinden ve aşk dolu bakışlarından utanır ve ona öyle bakmamasını rica eder. Ömer ise ona müstakbel sözlümsün bakarım diyerek gülümser. Ve sıra gelir kahveye. Damat kahvesi bu Zehra doldurur tuzu :)

adını sen koyresmi 4

Ömer ise alt üstü kahve dese de içene kadar canı çıkar. Zira içmezse Zehra’sına rezil olmak vardır. Tam yüzükler takılırken heyecan doruktayken Salim’in kusura bakmayı sözü herkesi şok eder. Yaşanacaklar ve neden böyle dediği merak konusudur. 

Adını Sen Koy 201. ve 202. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=Q-pTrOG6SXU

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu