Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 24-25-26 Ocak Fragmanı Ve Özeti #Müge Neden Geri Geldin!!!

Adını Sen Koy 24-25-26 ocak fragmanı yayınlandı. Fragmanda yok yok Ayşe’nin kaçırılması, Ömerlerin telaşı, Müge ile Zehra’nın kapışması ve hatta düşmesi detaylar haberimizde…

Adını Sen Koy’da artık gülmek istiyoruz diye haykıran bize rağmen üzücü olaylar bitmek bilmiyor. Geçen haftalarda Zehra boşanacağım da boşanacağım diye ayak diretmesi Ayşe’nin sözleşmeli evlilik belgesinin olduğu cdyi bulması ile daha da farklı bir boyuta bıraktı. Sabah ile Kerem arasında romantik dakikalr yaşanıyor dedik bu hafta onlar da birbirine kırgın hatta Kerem babasının holdinginde çalışmaya karar verdi.

ask 24 ocak resmi

Bir Cevriyemiz vardı yüzümüzü güldüren onu da evin eli maşalısı Bahşende sözleriyel kırdı yalnız hissettirdi ve zavallım o da ev arama telaşında…En çok üzüldüğümüz kişi olan Ayşe kendisinden her şeyin saklanmasına, etrafındaki herkesin bilmesine rağmen kimsenin bir şey söylememiş olmamasına, hala bu sözleşmenin neden yapıldığını kimsenin söylememesine gönül koyar. Dışarı çıktığında evde herkes psikolog ile tek tek konuşurlar ama asıl ihtiyacı olan Ayşe parkta gözyaşları dökmektedir. Ayşe tam da gelecekken akıl hastanesinden kaçan Müge Ayşe’yi kaçırır. Ayşe’ye yapmadığı eziyet kalmaz, Ayşe sesinin duyurmak için pencereye yönelir. Müge saçlarından sürükler yüzüne defalarca tokat atar.

ask 24 ocak resmi 2

Ayşe gelmeyince durum karakola yansır. Ömer Müge’nin kaçtığını öğrenince düğüm çözülür. Müge Ayşe’yi kaçırdı deyip Müge’yi aramaya koyulurlar. Bakmadıkları yer kalmaz. Nihat bir taraftan Ömer diğer taraftan bakmadıkları köşe bırakmazlar. Sonunda Ayşe’ye ulaşırlar. Tabi Müge Ayşe’yi hemen teslim edecek bir tip değildir.

ask 24 ocak resmi 3

Ayşe’yi bulundukları evin çatı katına kaçırır. O kaçar Ömerle kovalar. Sonunda Ayşe’yi elinden alırlar ama Zehra ile Müge birbirine girmişlerdir. Kavga ederlerken ikisi de birden düşerler. Ayşe kurtuldu diye daha nefes alamadan Ömer Zehra’sını mı kaybedecektir? Ayşe, abisine Zehra deyince Ömer’in gözlerinde korku, kaybetme korkusu, o tarafa doğru koşar. Peki kim düşmüştür? Zehra’ya bir şey olacak mı? Zehra ölecek mi? Yoksa uzun süredir gitti diye sevindiğimiz bir anda şeytan gibi gelip yine bizi mutsuz eden Müge belası mı ölecek? Bu sorularımız hakkında yorumlarınızı heyecanla bekliyoruz…

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri Adını Sen Koy 24-25-26 Ocak Fragmanı ile baş başa bırakmak istiyoruz. İşte o fragman:

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu