Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 25-26-27 Ekim Özetleri Ve Fragmanı

Zehra ve Ömer’in imkansızdan imkanlıya dönen büyük aşklarının anlatıldığı Adını Sen Koy izleyicinin gönlüne taht kurmuş durumda. Adını Sen Koy 25-26-27 Ekim tarihlerinde ekranlarda izleyeceğimiz 203-204-205 bölümlerinde neler yaşanacak haberimizin devamında ve tabiiki fragmanı da sizlerle :)…

adını sen koy resmi 1 1

Adını Sen Koy 203-204-205. Bölümleri Özetleri

Zehra Ömer’in verdiği kırmızı gül ile mest olmuştur. Gülü koklarken Ömer’ini koklarcasına utana sıkıla ama severek koklamaktadır. Ömer’e teşekkürünü de ileten Zehra’mız öylesine güzeldir ki. Gül güzel kendi daha da güzeldir. Sevdiği bir resme bakarcasına Zehra’ya bakan Ömerse kendinin daha da güzel olduğunu sözlerine de eklemeyi bilir.

adını sen koy resmi 3 3

Şükran ise kız anası gibidir Zehra’ya havlu lif her şeyleri hazır etme telaşındadır. Cevriye ise çeyizlere bakarak mutlu olmaktadır. Kına gecesi için tarih belirlenmediği mevzu bahis olur. Zehra ile Ömer ise düğün davetiyelerine bakmaktadır ve iki yürek aynı anda çarptığı gibi ikisi de aynı düğün davetiyesini beğenir. Birbirlerin zevklerinin uyuşmasından dolayı hem mutlu hem de sevgi dolu bakmaktadır.

adını sen koy resmi 4 1

Zehra’nın halası ise bu evliliğe izin vermeyeceğini söyler. Zehra ize köyde bayılınca Ömer’in eli ayağına dolaşır, telaşlanır. Kerem ise Sabah’a çiçek verir ve eğer onun kılına zarar gelirse senden bilirim diye mafyanın adamlarını uyarır. Ömerle konuşan Zehra’nın halası Zehra’yı sevdiğini ancak bu işin olmayacağını söyleyince Ömer Zehra’nın annesinden dolayı mı diye sorar. Zehranın annesi yani öz annesi diyerek kafalarda soru işaretlerine neden olurken Zehra’yla ilgili öğrendiği bu gerçek şok edicidir.

Adını Sen Koy 25-26-27 Ekim Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=Rf58G9JUzbA

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu