Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 25-26 Aralık Özeti Ve Fragmanı #Bu Da Rüya Olmasın


Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy 25 Aralık, 26 Aralıkta neler olacak? Bu sorunuzun  cevabı olan Adını Sen Koy 246. ve 247. bölüm özetive fragmanı haberimizin devamında sizlerle…

adını sen koy 25 aralık resmi 1

Adını Sen Koy 246. ve 247. Bölüm Özeti

Ekranlarının en sevilen gündüz kuşağı dizilerinden Adını Sen Koy’da Müge’nin Zehra’ya doğrulttuğu silahı almak için harekete geçen Ömer, Müge’nin elinden silahı almak isterken silahın yere düşmesi ve Müge’nin kaçacak.

Zehra Ömer’e gözyaşları içinde  sarılıp eve gelecekler. Zehra eve geldiğinde kendisini kurtaran Ömer’e teşekkür ettiğinde Ömer ise Zehra’dan özür diler. Çünkü Zehra geçtiğimiz hafta Asya konusunda tedirgin olduğunu kaybolma olayından sonra birkaç defa söylemişti.

adını sen koy 25 aralık resmi 2

Ancak Ömer Zehra’yı sert bir dille uyarıp Asya’nın bir annesi babası var ben varım diye kızmıştı. Ama Zehra’nın dediği daha doğrusu korktuğu oldu ve küçük Asya Müge tarafından kaçırıldı.

Bu nedenden dolayı koca bir özrü hak etmiş olan Zehra, bu duruma sevinir. Bir sonraki gün gün ise sabahleyin fuşya kıyafetini giymiş olan Zehra, tam düşecekken Ömer onun beline sarılır ve ikili göz göze gelir.

adını sen koy 25 aralık resmi 5

Bazı yerlerde Zehra’nın ayağından vurulduğunu söyleyenler bu durumu ayağa kalkmak için uğraşırken düşmesini Ömer’in engellemesi olarak yorumlamışlar ancak bize gelen bilgilere göre herhangi bir vurulma olayı olmayacak. Bu görüntülerin arkasından bizi heyecanlandıran dakikalar var fragmanda.

Ömer Zehra’yı öpmek üzere yakınlaşır ve Zehra bu anı uzun süredir beklediğini söyler. Bunların bir hayal olma ihtimali çok yüksek ama umarız ki biz yanılırız da bu da rüya olmaz ;) Gelelim bu öpme sahnesi neyin nesi sorunuza bu öpme sahnesi aile üyelerinin gözünü boyamak için Ömer’in atmış olduğu adımlardan biri gibi. 

adını sen koy 25 aralık resmi 3

Adını Sen Koy’a geçen hafta itibariyle gelmiş olan Makşende Hanım geçen hafta söylediğimiz gibi hiç de boş durmaya niyeti yoktur. Bulduğu her fırsatta Zehra’yı ezmek için çabalasa da karşısında karısını koruyan bir Ömer’le karşılaşan babaanne yine ortalığı karıştıracak bir adım atar ve Ömer’den Zehra’dan boşanmasını ister. Ömer Zehra’dan boşanacak mıdır? Makşende neden böyle bir cümleyi söyleme cesareti bulmuştur? Bunları beraber göreceğiz ancak Ömer’in Zehra’dan vazgeçmesi söz konusu değildir.

adını sen koy 25 aralık resmi 4

Geçtiğimiz hafta Teo’nun gelmesiyle Kerem Sabah’a olan duygularıyla bir kez daha yüzleşmek zorunda kalmıştır. Sabah’ı Teoman’dan kıskanan Kerem bakalım ne zaman aşkını Sabah’a itiraf edecek… Fragman malesef yayıncı tarafından paylaşıma kapatılmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu