Adını Sen Koy 273.-274.-275. Bölüm Fragmanı Ve Özeti #Ben Yazarken Ağladım

Adını Sen Koy 31 Ocak, 1-2 Şubatta neler olacak detayları öğrenmek için fragman ve özet haberimizin devamında sizlerle…

Adını Sen Koy  273.-274.-275. Bölüm Özeti

Star Tv ekranlarının sevilen günlük dizisi Adını Sen Koy’da bu hafta bir nebze de mutlu olmayı isteyen biz seyircileri mutlu edecek dakikalar yaşanacak mı derken çarşamba, perşembe, cuma günü fragmanı yayınlandı. Bildiğiniz üzere Ayşe tamam Ömer ile Zehra’nın sözleşmeli evliliğini kabul ettim çünkü birbirlerini seviyorlar dediği anda Ayşe’yi hiç beklemediği sürprizler beklemekteydi. Neredeyse tüm gerçekleri boşanacak olmalarını anlatacakken onların arasında yaşanan sessiz fırtınanın farkına varan Ayşe çözümü bir aile terapistinde bulur. Terapiste kapalı cevaplar vererek işe başlarlar ama Ömer’in isteği üzerine terapistten yardım almaya onay verirler.

Terapist yazdıklarını okuduğunda önce Zehraya boşanmak isteyip istemediğini sorar ardından da Ömer’in içinden çıkılması zor bir durumda olduğunu ve terk edilme korkusuyla mücadele ettiğini söyleyince Zehra Ömer’e verdiği zararı bir kez de başkasından duyunca yüreği acır. Terapistin en net olduğu konu ise onların gerçekten birbirlerine aşık olduklarıdır. Terapistin isteği üzerine birbirlerine uzun mektuplar yazarlar.

Duygularını harflere yansıtabilmek için elinden geleni yapan Ömer yazdıkça yazar mektup kağıdına…Bir Karadeniz türküsünde söylendiği gibi Ben Yazarken Ağladım, Sen Okurken Ağlama dercesine yazdıkça yazar. Ardından da yazdıklarını birbirlerine okuyacaklardır. Zehra yazmak istemese de Ömer bizim için yaz der. Zehra uyurken onun gerçek duygularını öğrenmek isteyen Ömer onun ayrılmak istemediğini yazmak istediğini öğrenir ve çok mutlu olur.

Zehra’nın defterini okuyan Ömer’e Zehra kızınca sıra zihnimi okumada mı diye çıkışınca  Ömer keşke yapabilsem der. Hatta yeniden yazabilsem der. Zehra yine gitmek ister ama Ömer onu durdurur ve asla izin vermeyeceğini söyler. Zehra’nın geçmişini kurcalamaya devam eden Bahşende ise Salimlerin yanına gider ve kendini tanıtır. Bahşende gelince evi toparlayan Canan’a üstten üstten bakan Bahşende Salim’i üzecek sözleri ve davranışlarıyla bizi de üzecek maalesef. 

Umarım bir gün de mutlu olduklarını görebiliriz dediğimiz Zehra ve Ömer’in bahsettiğimiz dakikalarının olduğu fragman ile sizlere veda ediyoruz. İşte o fragman:

Adını Sen Koy 273.-274.-275. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 30 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 273.-274.-275. Bölüm Fragmanı Ve Özeti #Ben Yazarken Ağladım (3 Yorum)

  1. Vallah su bahsendeyi yolasim kendi begenmis ucube bi gondermediler gitti o cikinca kanal degistirmek zorunda kalanlardanim

  2. Zehranın artık uzatmamasi lazım gercek sevgi böyle olmaz artık normal bir evlilik olsun saçmalamasınlar.bahsendeyle mücadele etsinler