Adını Sen Koy 29 Kasım Özeti # Sen Haklıydın Zehra

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy muhteşem bölümlerle ekranlara gelmeye devam ediyor. Adını Sen Koy 29 Kasımda neler olacak? Zehra ile Ömer ne zaman barışacaklar? Tüm bu sorularınızın cevabı için Adını Sen Koy 29 Kasım özeti haberimizin devamında sizlerle…

Adını Sen Koy 29 Kasımda Neler Olacak?

Adını Sen Koy’da biz seyircilerin hayali tam da altta verdiğimiz fotoğraftaki gibi idi. Büyük savaşlar veren çiftimizi düğünden sonra da mutlu görmeyi hayal ediyorduk. Ancak umduğumuzu bulmamız pek de mümkün olmadı.

Zira Ömer, düğün gecesi Sabahla konuşan Zehra’nın sözlerini yanlış anlayınca bir de para çektiğini öğrenince bu evliliği para için yaptığını düşünmeye başlamıştı. Çocukluğunda da annesi ile babasının ayrılma nedeni olan para bir kez daha karşısına çıkmıştı. Annesi evi terk eden Ömer, annesinin arkasından ağlayan küçük Ayşe’yi nasıl da teselli etmişti. Şimdi büyüdü o çocuk ve evlendi. En sevdiği kişinin de paradan dolayı kendiyle beraber olması onu geçmişte yaşadığı o sancılı döneme götürdü.

Zehra’ya oldukça kızgın olan Ömer başkalarının yanında Zehra’ya iyi davransa da yalnız kaldıklarında yüzüne dahi bakmamakta, onun için yaptıklarına hiç kıymet vermemektedir. Ancak gerçeklerin ortaya çıkması yakındır. Zira sonunda Canan da gerçeklerle karşı karşıyadır. Öğrendikleri karşısında neye döndüğünü şaşıran Canan kendisine bunu yapanlardan hesap sormak için harekete geçer. Bir diğer taraftan da “Sen haklıydın Zehra.” demekten kendini alamaz. Konakta ise evlilik yıl dönümü nedeniyle epey bir hareketlilik söz konusudur. Ömer’in Zehra’ya aldığı hediye ise Zehra’yı sevindirmekten ziyade inciten, geçmişteki kötü günlerini anımsatan bir hediyedir. Sabah ve Kerem aşkında ise yeni gelişmeler söz konusu zira Sabah’ın emlak dükkanı mühürlenince beş parasız ortada kalakalmıştır. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 29 Kasım Özeti # Sen Haklıydın Zehra (2 Yorum)

  1. Bu dizi sıktı artık biraz ilerlese iyi olur aynı yerledde dönüp duruyor biraz güzel olaylar olsa daha iyi olur