Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 29 Ocakta Neler Oldu? #Kırılsın Artık İnadın

Adını Sen Koy 271. bölümde neler oldu? Adını Sen Koy 29 Ocakta neler oldu? Bu sorularınızın cevabı ayrıntılı bir şekilde haberimizin devamında sizlerle…

Ayşe gerçeklere kavuşsa da tüm gerçeği hele ki boşanmak gibi büyük bir ayrıntıyı öğrenmez. Zira Ömer ve Zehra’nın dili varıp da bunu söyleyemez. Ömer ise Zehrasına ben her gün ona aşık oluyorum deyince Zehra’nın önce yüreği titrer sonra eli titrer ve kahvesini döker. Ömer’in yüreği cız eder eli yandı diye Zehra ise içindeki fırtınadan kurtulmak için odasına gittiğinde Ömer canın acıdı mı diye sorar. Zehra ise boşanmayı hatırlatarak yüreğini acıtan sözleri Zehradan dinler. Ömer çıktığında Zehra Sabah’tan yol göstermesini ister. Sabah öyle bir soru sorar ki can evinden vurulur Zehra: Başka birini sevebilecek misin? Sahi Zehra sen yüreğinin kapılarını sonuna kadar açtığın Ömer’i unutup başka birini alabilir misin gönülhanene?

ask 29 ocak resmi 1 1

Ayşe ise Ömer’in ikna edemediği Zehra’yı yemek yeme konusunda ısrar eder. Zehra kabul eder ama Ömer’e sen mi ayarladın diye de hesap sorar. Zehra gerçekten Ayşe istediğini öğrenince gideceğini ama boşanmaktan vazgeçmeyeceğini söyler. Ömer ise kabul etmez tabiki. Dertli Ömer boşanma konusunda ısrarını Nihat’a anlatır. Nihat ise sakın vazgeçme diye ona destek verir. Cevriye ise dertleriyle kimseyi üzmek istemez, gece demez gündüz demez yüreğinde yük kimseyi üzmez. Ayşe ise halasını özlemiştir. Yemeğe çıkmak için hazırlanırken Ayşe Nihat’a abim ve Zehra arasında sanki bir şeyler var diye konuyu açsa da Nihat yok öyle bir şey diye geçiştirir. Zehra da hazırlanmıştır. Aynanın karşısında duran Zehra’sını süzen Ömer üzerini giyinmesi konusunda ona yardımcı olur. Gözlerini birbirinden ayıramayan bu ikiliyi boşanma nasıl ayırır ki dediğimiz o dakikalarda Ayşe gelir ve beraber çıkarlar.

ask 29 ocak resmi 2

Yemek de fırsatı bulan Ömer Zehrasıyla olmanın keyfini çıkarırken Zehra da onun ellerini tutunca nasıl da sevinir Ömer…Ayşeler gidince başbaşa kalan Ömer Zehraya sürpriz yapmak ister ve oyalamak için kahve komasına girmek üzeredir ki güller gelir :D Elektirikler de gidince Ömer Zehranın elini tutar korkma der. Işıklar yanınca her yer güllerle bezenmiştir…Ve o şarkı çalar göl kenarındaki yemekte çalan…Bu deli oyun yakalar bizi…Dans eder aynı anda çarpan iki yüreği taşıyan aşıklar…Ömer yüreğini açar sonuna kadar Zehra ise sığınır gözlerine…Ömer başını dayar her derdini çeken Zehrasına ve temiz bir sayfada oldukları o güne dönmeyi söyler ve aşkını bir kez daha dile getirir. Zehra sessizdir bilir ki yüreğine söz geçiremez…Elinde bir gül odalarına girerler, bir de hediye vardır: Ayşe ile yemekte bahsettiği elbise :)Zehra şok olur söze dökemese de sevinçten kelebekler uçuşur yüreğinde…Ömer öpünce Zehra ise yine boşanacağız biz Ömer der. Zehra daha da ileri gidip anlaşmalı boşanma için dilekçe yazmasını ister. Ömer ise kağıdı yırtar ve asla boşanmayacağım der. 

adını sen koy 16 ocak resmi 5

Sabah ise sevdiği, Kerem’i gidecek derken gitmemesi onu çok mutlu eder. Kerem gidemez ki Sabaha da gitme sebebini söyleyemez. Sabah ise sebebini sorgulamadan kalmasını sevinir. Dile dökülmese de sevdaları, gözleri ile konuşur iki deli aşık. Sabah, Kerem’e hoşgeldin hediyesi verir. Mutlu dakikalar yaşanırken Ati ise ustasından dayak yerken onları Sabah ve Keremler kurtarır. Para çaldığını iddia etse de Ati suçsuzdur ve onu korurlar. Ati ise rezil olduğuna çok üzülür zira hem işinden olmuştur hem de mahallede herkese rezil olmuştur. Mahalleye de bir hırsız dadanmıştır. 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu