Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 30 Ekim – 31 Ekim Özetleri ve Fragmanı – Zehra’nın Kahramanı Ömer

Star Tv’nin vazgeçilmezi haline gelen gündüz kuşağı dizisi Adını Sen Koy her hafta olduğu gibi bu hafta da seyirciyi meraklandıran bölümleriyle siz değerli izleyicileriyle buluşacak. Adını Sen Koy’un 30 Ekim Pazartesi günü ve 31 Ekim Salı günü ekranlara gelecek olan bölümlerinde neler yaşanacak  ve fragmanında neler var diye merak edenler için fragmanı haberimizin devamında sizlerle…

adını sen koy 30 ekim resmi 2

Adını Sen Koy 206. ve 207. Bölüm Özeti

Geçtiğimiz hafta sonunda sözlenen Zehra ve Ömer zorlu sınavların sonunda sevdalarının verdiği güçle tüm engelleri aşarak birbirlerine kavuşmuşlardı ancak bildiğiniz üzere bu aşkın önüne yeni engeller uzun zamandır saklanmış sırlar girmişti. Bu bölümde ise Ömer’in kız kardeşi salonda Zehra, Ömer, Cevriye ile otururken Zehra ve Ömer’in bir görünür bir görünmez olmasından duyduğu şüpheyi dile getirince Cevriye hemen lafa karışır ve “Yakında düğün dernek de kurar bunlar” diye şaka yapar.

adını sen koy 30 ekim resmi 1

Zehra ise utanarak ve şaşkınlıkla Cevriye’ye bakar. Zehra’nın halası da gelir zira biricik yeğeni Zehra’nın yanında olmak istiyordur. Halası güleryüzlü olsa da kuzeni Canan hiç de öyle sevilecek biri değildir. Zehra’nın biriciği Ömer’i boydan aşağı süzen Canan bir de zengin olduğunu öğrenince Zehra’nın çok şanslı olduğunu düşünür. Canan hiç de öyle boş duracak birine benzemiyor ancak gelecek bölümlerde Canan’ın bu kıskançlığı ile ilgili olayların yaşanması muhtemel görünüyor. Zira şu sözleri bile ne kadar kırıcı ve meraklı bir karaktere sahip olduğunun kanıtı :” Sen nerden buldun bu zengin adamı, bayağı da yakışıklı ha?”

adını sen koy 30 ekim resmi 4

Ömer ise Zehra’sının gözünün içine bakmaktadır. Sırtına doğru dağılmış saçlarını toplayan Ömer hayran hayran prensesine bakmaktadır. Zehra Ömer’in sahip olduğu tüm mal varlığının da sahibi olacağı bir belgeye imzasını da atar. Kerem ve Sabah ikilisi ise karşılıklı yemek yemektedirler. Kerem Sabah konusunda yanıldığını itiraf eder. Yolda ilerlerken Kerem ona Pasaklı derken Sabah da ona hayran bakışlarla Püskül der. İkili arasında geçtiğimiz haftalarla var olan gerginlik yerini duygusal dakikalara bırakmak üzeredir.

adını sen koy 30 ekim resmi 3

Zehra ile Ömer arasında geçen konuşmada ise Zehra’nın gözlerine bakarak Ömer Ben senin derken Zehra sen benim der devamını ise Ömer söyler : Kahramanım :) Zehra da lafı yapıştırır “Kahraman olmaya bu kadar meraklı olduğunu bilmiyordum.” Ömer ise “Ben de” diyerek aslında yaşadığı aşk duygusu ile insanın ne kadar değişebileceğini de itiraf etmektedir. Canan ise cadılık yaparak çok beğendiği Ömer’e bakarak biz de öyle kolay kız vermek yok enişte diye konuşunca Zehra’nın morali bozulur. Halası duruma el atar ve Canan! diye çıkışır. 

Adını Sen Koy 206. Ve 207. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=uwpjE3qdR1M

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu