Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 4-5 Aralık Özeti Ve Fragmanı #Rüyalar Gerçek Olsa

Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın başrolleri paylaştığı Adını Sen Koy 4 Aralık ve 5 Aralık fragmanı yayınlandı. Peki Ömer ve Zehra barışacak mı? Ömer yanlış anladığını ne zaman anlayacak? İşte tüm bu sorularınızın cevabı için Adını Sen Koy 4 Aralık – 5 Aralık özeti ve fragmanı haberimizin devamında sizlerle…

adını sen koy 4 aralık resmi 1

Adını Sen Koy 4-5 Aralıkta Neler Olacak?

Adını Sen Koy 4 Aralıkta bizleri yine sevdiği için mücadele eden bir Zehra karşılamakta. Zehra, Ömer için Ömer’e karşı dimdik duran biri oldu çıkıverdi. Güzel de oldu hani. Zehra’ya o dik duruşlar yakıştı. Zira Ömer’in gerçekleri anlaması için biraz da dik durması gerekliydi. Zehra yine bu duruşu kaybetmiyor. Ömer’e : “Bir gün öğreneceğim. Bu kanatan, acıtan sözlerin, öfke dolu bakışların karşısında yaralanmamayı öğreneceğim.” diyen Zehra, onu dinlemekten kaçan ve onu duymak istemeyen Ömer’in kolundan tutar. Ömer Zehra’dan böyle bir hareket beklemediği için şaşkındır.

adını sen koy 4 aralık resmi 2

Zehra ise pes etmeyeceğini tekrar söyler. “Benim kalbim senin için attığı sürece o aklından geçenler asla olmayacak.” diyen Zehra, Ömer’e ondan asla vazgeçmeyeceğini belirtir. Zehra’nın halası ise evde bulduğu yüzükle sinirle soluğu kızının yanında alır ve hesap sorar. Canan ise şok olmuştur ve başını eğerek yaptıklarından utanmış gibi davranmaktadır.

adını sen koy 4 aralık resmi 3

Müge ise Nihat’ın hayatının mahvetmek üzere geldiğinden Nihat artık çileden çıkar ve Müge’nin kolundan tutarak hayatından çıkmasını ister. Müge ise kolundan tutup uyaran Nihat’a bakışlarıyla aslında intikamını almadan hiçbir yere gitmeyeceğinin sinyalini verir. Geçtiğimiz hafta Asya’ya zarar vermek için yapmadığını bırakmayan Müge amacına ulaşamamıştır.

adını sen koy 4 aralık resmi 4

İntikam için küçücük bir çocuğu kullanan Müge, Asya’nın araba altında kalmasını planlamış, başaramamış. Ardından ağaçtan kuş alacağım derken yüksekten düşmesini sağlamayı planlamış ama başarılı olamamıştır. Nihat’ın eski sevgilisi Müge, intikam için kısaca tüm pislik yolları denemiştir. Ancak bu bölümlerde de durmayacaktır.

adını sen koy 4 aralık resmi 5

Nihat telaş içinde parkta Asya’yı arayıp bulamaz, seslenir ama Asya yoktur. Mügeden dolayı kızının başına bir şey gelmiş olabilir düşüncesiyle telaşlanmaktadır. Telefonu eline alan Nihat kızı Asya’nın sesini duyunca derin bir oh çekse de Müge’nin tek oyunu bu değildir.

adını sen koy 4 aralık resmi 6

Zehra ise Ömer’e öptüğündeki halinden bahseder.  Şaşkın ve sersem olduğunu söyler. Ömer ise Zehra’nın beline sarılınca Zehra utanır. Ömer ise acaba senin gibi güzel utanan biri var mı acaba diye sorunca Zehra daha da utanır ama çok mutludur. Tabi bunlar çok büyük ihtimal Zehra’nın hayali veya rüyasıdır diye düşünmekteyiz. Peki sizce bütün bunlar hayal, rüya mı? Yorumlarınızı bekliyoruz…

Adını Sen Koy 4-5 Aralık Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=NavQCC5vFcg

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Merhaba Filiz hanim,herkese selamlar.Sizden bi wey rica ediyorum,eyer mumkunse VER ELINI AWK dizisinin FINAL bolumunun detayli ozetini verebilirmisiniz?Onceden tewekkurler ,ALLAH RAZI OLSUN.Site coook guzel,emeyinize salik,gunde bir kac defa girip okuyorum.Herkese hayirli gunler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu