Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 4 Ocak Analizi # Ömer Sabah’a Ne Diyecek?

Adını Sen Koy 4 Ocak’ta neler oldu? Ömer, Sabah’a ne diyecek? Bu sorularınızın cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Adını Sen Koy 4 Ocak’ta Neler Oldu?

Bahşende Zehranın aklına girip boşansın diye uğraşır. Ömerin söz verdiği için bu evliliği devam ettirdiğini söyler. Hatta kendisini sevmediğini imalı bir şekilde söyler ve bu boşanmayı Ömer istiyor der. 

Zehra ise buna inanmasa da acabaları ile boğuşur. Zehra odasında düşüncelere dalmışken yanına gelen Ayşe mutlu olma sebebini Zehranin dönmesine bağlar. Yokluğunda Ömerin yatağında dahi uyumadığını söyler. Ve dönmesinden dolayı abisinin mutlu olduğunu da anlatınca Zehra Bahsendenin söylediği ve Aysenin söylediğinin ne kadar farklı olduğunu düşünür.

adını sen koy 5 ocak resmi 1

Koray ve Yasemin ayrılığı sonrasında Salim Koraya destek olur. Şükran ve hala ise Salimin bu duruma ne kadar üzüldüğü hakkında konuşurlar. Akli Yaseminde olan Koray ise Canana Yasemini sorar ve yurt dışına gideceğini öğrenince bir kat daha morali bozulur. Kerem ile ayni evde kalacak olan Korayı Kerem ne yapsa da keyiflendiremez. Ömer ise Zehranın hakkında söylediği sözleri düşünür ve eli ayağına dolanır.

adını sen koy 5 ocak resmi 2

Zehra ise kafasında soru işaretleriyle boğuşurken Cevriye olanları hisseder ve ona Omerin yanında olacağını söyler ve hep yanında olduğu mesajını verir.

Zavallı Zehra ise olanları düşünüp gözyaşı döker. Teoman ise gecenin bir vaktinde kocaman bir ayıcık ile sürpriz yapar. Teomanı Keremin getirdiğini fark edince sessizce hediyeyi kabul eder. Kerem ise şaşkındır. Sabah kalktığında yanında Ömeri görmeyince gerçekten benden kaçıyor diye düşünür.

adını sen koy 5 ocak resmi 3

Asyanın yaptığı sürpriz için teşekkür ederken Bahşende eşi gece gelmemiş biri için cok mutlusun diye laf atınca Zehra şaşırır. Zehra Bahşende ile konuşmasının ardından soluğu Ömer’in yanında alır.

Ömere boşanmayı kabul ettiğini ancak babasının duymamasını söyler ve açık yürekli olmasını ve senden kurtulmam için  seni sevmiyorum de der ancak Ömer sadece susmayı yeğler.

Zehra da Ömer de aynı düşünceler ve duygularla üzgündür. Ömer Sabahın yanına gider ve sana bir şey söylemem gerek der. Acaba Ömer, Sabah’a ne diyecek? Bu sorumuzun cevabını gelecek bölümde alacağız. Peki sizce Ömer Sabah’a ne diyecek? Yorumlarınızı bekliyoruz..

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu