Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 5-6 Şubat Fragmanı Ve Özeti #Ömer’den Karşı Atak

Adını Sen Koy 5 Şubat, 6 Şubatta neler olacak sorusunun cevabı fragman ve özetiyle haberimizin devamında sizlerle…

Adını Sen Koy 5-6 Şubat Özeti

Star Tv ekranlarının günlük dizilerinden başrollerinde Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın rol aldığı Adını Sen Koy  hız kesmeden devam etmekte. Geçtiğimiz hafta olaylarına biraz değindikten sonra yeni bölümde neler olacak sorunun cevabını sizlerle paylaşacağız. Geçtiğimiz hafta Zehra yine boşanma konusunda ısrarına devam etti. Hatta durumu nerdeyse Ayşe’ye söyleyeceklerdi ki Ayşe onların arasında ailevi bir sıkıntı var düşüncesiyle aile terapisti ayarladı.

adını sen koy 5 şubat resmi 3

Terapiste dahi başta hiçbir şey anlatmak istemeyen Zehra ve Ömer daha sonra terapistin dediklerini yapmaya başladılar. Zehra eline kağıt kalem alıp Ömer’de neye kızıyorsa önce yazdı sonra sildi. Terapist de sonra anladı ki birbirlerini kızdıracak kıracak hiçbir şeyleri yoktu. Büyük aşklarından dolayı kavgaları da o denli büyük olan Zehra ve Ömer bir boşanma lafıdır ağızlarına sakız oldu. Bahşende ise Zehra2nın yetimhanede büyümediğini öğrendi hatta Salimlerin yanına gidip onları yemeğe davet etti. Yemeğe gelecek olan misafirleri sır gibi sakladı. Bahşende böylece Zehra’yı Ömer’in gözünde düşürecekti. Amaaa… Ömer Zehra hakkında herkesten çok fazlasını biliyordu yani Bahşende’nin hain planı çöpe gitti :)

adını sen koy 5 şubat resmi 1

Bu hafta ise yine Zehra’yı boşanacağım da boşanacağım derken bulacağız. Ömer ise zavallım haftalardır sürdürdüğü mücadelesini yine sürdürmekte ve asla vazgeçmemekte. Zehra bitti dedikçe Ömer bitti dedikçe bitmeyecek diye ısrarına devam etmekte. Zehra’nın kağıda yazdıklarını merak eden Ömer yazdıklarına bakmak istese de Zehra izin vermez ve bitmediğini söyler. Zehra’nın ayak diretmesi karşısında Ömer artık çileden çıkıp beni sevmediğini mi söyleyecektin diye sorunca Zehra hayır öyle değil diye kaçamak cevaplar verir.

adını sen koy 5 şubat resmi 2

Ömer ise odadan çıkınca Zehra ben seni canımdan çok seviyorum diyerek gözünden incileri döker. Bahşende ise Zehra’nın kötü durumu düşmesi için verdiği mücadeleye devam edecek ve Salimlerin evine davetli olarak gittikleri gün önemli bir açıklama yapacağını duyurur. Ömer bu hafta karşı atağa geçip gerçekten boşanmak isteyip istemediğini ölçmek için “İstediğin boşanmak mı kabul ediyorum.” deyince Zehra neye uğradığını şaşırır. Elindekini pat diye yere düşürür.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. neyazabilirimki adini sen koyun hastasi olduk cok seviyoruz cumartesi pazar beklemek zor geliyor isallah hazal erkan ömür boyu mutlu olurlarALmanyadan selamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu