Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 5 Ocak Analizi #Ben Sana Aşığım

Adını Sen Koy 5 Ocakta neler oldu? Bahşende evden ayrılacak mı? Ayşe neden bayıldı? Bu sorularınızın cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Adını Sen Koy 5 Ocak Özeti

Ömer, Sabah’a düğün gecesi Zehra ile ne konuştuğunu sorar. Duydukları karşısında o da beni seviyor diye yüzünde bir gülümseme oluşsa da Zehra’ya yaptıklarını düşünüp ben naptım diye kıvranır. Odasına kendisini kapatan Ömer’in yanına gelen Nihat’a boşanma olayından ne kadar haksızlık yaptığından bahseder.

adını sen koy 5 ocak resmi 1 1

Nihat’a Zehra’nın seni sevmiyorum demesinden korktuğu için Zehra’ya hiç duyduklarını sormadığını, onu kaybetme korkusundan dönülmesi zor bir yola girdiğini anlatır. Nihat da Ömer de bu boşanma işinin bir geri dönüşü var mı diye sorgularken Bahşende de Zehra’yı odasına çağırır.

adını sen koy 5 ocak resmi 3 1

Zehra evrağı imzaladığını söyler ve Ömer de imzalarsa anlaşmalı olarak ayrılacaklarını söyler. Gurur incitici sözleri ile Zehra’yı çileden çıkaran Bahşende Zehra’nın imzalamasından çok memnundur. Nihat ise Ömer’e Zehra’nın olanlara rağmen hala kendisini sevdiğini söyleyerek Ömer’i bir nebze de rahatlatır ve her şeyi anlatmasını önerir. Zehra ise Ömer’i düşünür ve nasıl yüreğimden onu atabilirim diye ağlayacakken yanına gelen Asya’nın hayali ile gözyaşları durmaz, dökülür inci taneleri…Klasik bir yalanla gözüme toz kaçtı diye olayı geçiştirir ama Zehra’nın yüreğine Bahşende’nin acı sözleri kaçmıştır.

adını sen koy 5 ocak resmi 4

Yemek masasında da ağlamaya başlayınca Bahşende odanda ağla diye kızınca Ayşe de yetti artık der ve yaptığının yanlışlığı yüzüne vurur. Ancak Bahşende ise Zehra’nın insanları etkilemeye çalıştığını söyler. Ayşe daha fazla dayanamaz ve bayılır. Kendine geldiğinde bile Bahşende Zehra’nın onların yanında ağlamasının doğru olmadığını ima eder. Ya Allahım şu Bahşende geldiği gibi gitsin dediğimiz bu anda Ömer de eve gelir ve soluğu Ayşe’nin yanında alır.

adını sen koy 5 ocak resmi 5

Nihat da gelir. Herkes dağıldıktan sonra Nihat ve Ömer’e Cevriye gelir ve Bahşende’nin yaptıklarını anlatır. Ohhh deyip yağlarımızın eridiği dakika sonrasında Ömer babaannesinin karşısına geçer ve ifadesini alır :D  Uygun bir dille Zehra’ya düzgün davranması konusunda uyarır. Odaya gittiğinde ise Zehra’nın yüzüne bakması bekler.

adını sen koy 5 ocak resmi 6

Zehra konuşmak istemediğini belli eder. Ömer ise özür dilemek niyetiyle konuşmak ister. Zehra ise verdiği tepki ile Ömer’in lafını ağzına tıkar. Ömer elinde düğün günü Zehra’nın boynundan koparıp aldığı kolyeye bakar pişmanlık da uyku gözüne girmez. Sabah konuşmak istediklerinde Zehra boşanmadan bahsedecek diye kararını söylemesini ister.

adını sen koy 5 ocak resmi 7

İstemediğini söyle derken gözünden yaşlar süzülür Ömer ise susunca artık susmamasını ister. İçindekileri döken Zehra gidecekken Ömer onu kollarının arasına alır ve sımsıkı sarar. Gözünden akan yaşlarla ben sana deliler gibi aşığım der.

adını sen koy 5 ocak resmi 2 1

Koray ise ustasından helallik alır ve işten ayrılır. İş görüşmesi oldukça iyi geçer. Teoman ise Sabah’a duygularını açar. Kerem ise onları gözlemektedir. Bu bölüm sonunda ise bütün oklar Bahşende’nin yakında evden gideceğini gösteriyor ama sizce Bahşende konaktan ayrılır mı? Yorumlarınızı bekliyoruz…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu