Adını Sen Koy 5 Şubatta Neler Oldu? #Bahşende Boşanma Kararını Öğrenir

Adını Sen Koy 276. bölümde neler oldu haberimizin devamında sizlerle…

Zehra, Ömer bütün ailenin önünde önemli bir açıklama yapacağım deyince aha boşanmadan bahsedecek diye yüreği ağzına gelir. Ömer Salimlerin yemeğe davet ettiğini haber verir. Hamiyetler ise telaşla akşama gelecek misafirler için hazırlık yaparlar. Hamiyet akşama yemekleri yetiştirme konusunda çok telaşlıdır.

 

Adını Sen Koy 5 Şubat resmiŞükran sakinleştirmeye çalışsa da Hamiyet misafirlerine özen gösterdiği için panik bir haldedir. Cevriye de yardıma gelir. Zehra çanta çizimi ile ilgilenirken Ömer gelince çizimi daha bitmedi diye göstermek istemez. Ama Ömer daha da yakınına gelince çarpan yüreğine söz geçiremez. Ömer de çizimi harika bulur. Ömer kravat konusunda Zehradan yardım ister. Zehra bunu tak diye kravatı getirince Ömer sen takar mısın der. Zehra kravatı takarken Ömer öylesine içten bakar ki Zehra’nın eli ayağına dolanır. Daha tam kravatı bağlamadan sen kendin de bağlayabilirsin ben de hazırlanacağım deyip yarım bırakır ve gider. Ömer ise Zehra’nın heyecanını görüp arkasından gülümser. Herkes hazır olunca evden çıkma vakti gelir.

Adını Sen Koy 5 Şubat resmi

Ati ise yaptıkları yardımdan dolayı Sabah’a patik hediye eder. Kerem’e ise bere hediye eder. Kerem hayatında ilk defa bere takar. Koray ise Özge’den özür diler. Özge ise başını kaldırıp cevap dahi vermez. Koray gönlünü almak için çiçek gönderir. Ama Özge densize bak deyip çiçeği çöpe atar. Koray da bunu görür ve tekrar özür diler. Özge ise yaptığına pişman olur. Evde tek başına hasta olduğunu bahane edip kalan Bahşende ise eve gelen evrak sayesinde Zehra ve Ömer’in boşanacaklarını öğrenir ve sevinir. Zehralar ise Salimlere gider. Zehra’nın şalının saçakları Ömer’in montuna dolanınca Zehra panik halinde çözmeye çalışır. bu sırada onları gören Canan yardıma ihtiyaç var mı itfaiye çağıralım mı der. Malum yüreği yangın yeri olanlara bir itfaiye gerektir 🙂 Ve hiç beklenmedik bir anda gelen telefonda Ömer’e boşanma celbi adresinize teslim edildi denince Ömer şok olur. Tam da bu anda babaanne gelir. Geciktiğim için affedin der. Ömer anlar ki babaanne boşanacaklarını öğrenmiştir. Peki sizce Bahşende öğrendiği bu gerçeği herkesin içinde söyleyecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 5 Şubat 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın