Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 6-7-8 Aralık Özeti Ve Fragmanı #Böyle Gidemezsin

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy 233-234-235. bölümlerine ait fragman yayınlandı. Adını Sen Koy’da 6-7-8 Aralıkta neler olacak özet ve fragmanı ile haberimizin devamında…

adını sen koy 6 aralık resmi 1

Adını Sen Koy 6-7-8 Aralıkta Neler Olacak?

Adını Sen Koy’da Ömer hala etrafında pervane olan Zehra’ya olan davranışlarında olumlu bir adım atmak konusunda direnmekte. Dünkü bölümde Zehrasız kalmak nasıl bir duyguymuş rüyalarına kadar girince yüreği titreyip Zehra’ya gitme diyen Ömer ah keşke bir de normal yaşantılarında sımsıkı tutabilse Su Damlasının elini, sevdiğini her fırsatta dile getiren Zehra’ya o da dökebilse sevgisini..

adını sen koy 6 aralık resmi 2

.Daha ne yapmalı Su Damlası para için Ömer ile evlenmediğini göstermek için? Bütün haklarından bile vazgeçti ama yine Ömer buzdolabı misali. Daha önceki haftalarda Zehra’nın buzdolabı gibi davrandığını pek çok sosyal medya hesabında okuduk peki şimdiki buzdolabı gibi davranan Ömer’ine yapmalı? Umarız bu halinden bir an önce vazgeçer diyerek fragman ve özetimiz ile söze devam etmek istiyorum…

adını sen koy 6 aralık resmi 3

Ömer sonunda Zehra’nın masum olabileceği konusunda kafasında soru işaretleri ile boğuşmaktadır. Zehra ise gözünü gözünden ayırmak istemediği Ömer’ine bakarak Allah’a sonsuza dek Ömer’in yanında kalmak için dua eder. Ellerini tutan yanında uyuyan Ömer’e olan sevgisi yüreğinden taşan Su Damlası, dua ederek uyuyakalır.

adını sen koy 6 aralık resmi 4

Kalktıklarında ise Ömer, Su Damlasına karşı çok sıcak olmasa da yaptıklarına teşekkür etmeyi ihmal etmez ama sular pek de durulmuşa benzememektedir. Fotoğraf albümünün çıkmış olmasıyla o günkü mutluluğunu hatırlayıp gülümseyerek fotoğraflara bakan Zehra, Ömer’in dikkatinden kaçmaz zira şimdi ne kadar uzak dursa da yüreği Zehrasız kalamaz. Onun gülüşü içten içe Ömer’i mutlu eder. Zehra haftaladır Ömer için verdiği savaştan asla vazgeçmeyeceğini Ömer’e bir kez daha hatırlatır. Canan ise Zehra’dan dinlediklerini eninde sonunda birilerine anlatacaktır. Bu bölümde ise Zehra’nın bahsettiği fotoğrafları bulan Canan gözlerine inanamaz. Çetin’in ise başı beladadır. Piton’un eline düşen Çetin, Ömer’le ne işin var diye hesap sormaktadır. Nihat ise hayatına giren Müge belasının başına açtığı dertlerle uğraşmaktadır. Mügenin durmaya hiç de niyeti yoktur. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=GKLvzAAJDTA

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu