Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 6-7 Kasım’da Neler Olacak? # Sen Benim Gelinim Misin?

Star Tv’nin yeni sezonda gündüz kuşağı listesine dahil olan Adını Sen Koy’da Canan ve Çetin karakterlerinin diziye dahil olmasıyla dizide mutlu dakikalar azaldı. Peki Adını Sen Koy’da düğün bu hafta mı olacak, 6 Kasım ve 7 Kasım’da ne gibi olaylar yaşanacak, bölüme ait fragman ve özetiyle Adını Sen Koy’un 6 Kasım, 7 Kasım haberimizin devamında…

adını sen koy 6 kasım resmi 1

Adını Sen Koy 6 Kasım 7 Kasım Özeti

Zehra ile Ömer’i mutlu görmek için çırpınan dualar eden biz izleyicileri bu hafta da mutsuz bir hafta bekliyor. Bizler acaba düğün ne zaman ne zaman evlenecek Ömer ile Zehra diye beklentiye geçmişken bu haftanın da düğün haftası olmayacağı bilgisini aldık. Geçen hafta diziye dahil olan Canan Zehranın halasının kızı. Para için yapmayacağı olmayan Zehra zengin biriyle evlenecek diye onu iyi niyetine kendi lehine kullanan biri olan Canan yanına kendi gibi kötü birini daha almış ve Zehranın hayatını cehennem etmiştir. Çetin de aynı Canan gibi para, şöhret peşinde olan zengin bayanları önce kendine aşık eden ardından ise para sömüren asalak bir tiptir. Sizler neler düşünüyorsunuz bilmiyorum ama bu karakterlerle dizi tuhaf bir hal aldı.

adını sen koy 6 kasım resmi 3

Geçtiğimiz hafta Çetin ile Zehra’yı beraber gören Ömer beyninden vurulmuşa dönmüştü zira sevdiğine beğenisini dile getiren biri vardı Zehrasının karşısında… Olanlara inat bu hafta yine ikilimiz beraber düğün telaşı içindedirler. Ömer yine her zamanki romantikliği ile Zehranın gelini olacağını söyleyip aşklarının son adımı olan düğün için ne kadar heyecanlı olduğunu dile getirir. Zehrasına  sevgisini de dile getiren Ömer’in kız kardeşi Ayşe ise ikilinin yüzünü görememekten veryansın etmekte.

adını sen koy 6 kasım resmi 2

Ömer ve Zehra yine bu bölümlerde beraber gelinlik bakmaya giderler, Ömer ise Zehra’ya yani biricik gelinine hangisini seçerse seçsin yakışacağını söyler. Ancak bütün bu romantikliği bozan isim yanlarındaki Canan olacak hatta hanımefendi Zehranın seçtiği gelinliği bile sıradan bulduğunu söyleyecek. Hatta bu yetmezmiş gibi elele tutuşan çiftimizin romantik anlarını bölüyor muyum diyerekten ziyan edecek. Çetin ise Zehra’yı sömürmeye başladığı için sevinçle arkadaşı arayıp beklediğinden daha iyi para kazanacağı sinyalini vermektedir. Kerem ile Sabah arasındaki yakınlaşmada hız kesmeden devam etmekte. Bu bölümlerde Sabah’ın Kerem’in giyinmesine yardımcı olurken sana bir borcum var ve o borcu ödeyeceğim sözlerine şahit olacağız. Kerem ise duyduğu sözler karşısında şaşkınlığını gizleyemez.

Adını Sen Koy 6-7 Kasım Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=TDGMd_XBC1I

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu